Betaferon - poklanjamo (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Humanitarnost



Poruka


chantal -> Betaferon - poklanjamo (28.7.2011 20:51:05)

Nisam znala gdje drugo da postavim,pa neka moderatori prebace ako treba.

Alma P.H. POKLANJA lijek betaferon za oboljele od multipleskleroze,koji je inače jako skup (preko 1000 KM) radi isteka roka u 11 mj. ove godine.Pa ako znate nekoga kome bi ovaj lijek dobrodošao javite se Almi na broj 066 390-246  [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]







Lejla Ka -> RE: Betaferon - poklanjamo (29.7.2011 10:49:17)

Ja ovo našla kod prijateljice na FB-u:

"Obavijest prijateljima - status koji govori o lijeku za Multiplu Sklerozu je lažan - i ja sam svoj izbrisala- broj koji eventualno nazovete - " pojede " račun....nisam znala, izvinjavam se - , pa da znate.... IZVINJAVAM SE IMALA SAM DOBRU NAMJERU :(((("




scarlett -> RE: Betaferon - poklanjamo (30.7.2011 22:52:28)

nije valjda da se i ovo događa, da je nekom do zeze ili šta već, a toliko nažalost bolesnih, strašno[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




Ilhana RR -> RE: Betaferon - poklanjamo (30.7.2011 23:02:52)

Mislim da je Lejla Ka upravu i nebi trebali se javljati na ovaj broj.




malena27 RR -> RE: Betaferon - poklanjamo (18.4.2016 10:27:06)


IZVORNA PORUKA: ladybug7819

Pozdrav svima. Imam višak pakovanje i po kreme Aldara 5% (17 kesica od po 250 mg kreme) koje se koristi za liječenje genitalnih bradavica (HPV) za koje bi mi bilo jako žao da propadne, imajući na umu koliko košta, pa bih je rado dala nekome kome treba. Rok trajanja je do 7.2106. Cijelo vrijeme je držim u frižideru. Inače, krema je užasno nezgodna, ali je i izuzetno učinkovita.
Ako nekome treba, javite se.





Stranica: [1]