Hitno potreban Syntocinon sprej (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dojenje i dodavanje



Poruka


Hannah -> Hitno potreban Syntocinon sprej (20.9.2011 11:55:17)

Hitno mi je potreban Syntocinon sprej, a nema ga kupiti baš nigdje. Molim vas ako neko ima korišten ili bilo kakav da mi proda. Hvala!!!




DM -> RE: Hitno potreban Syntocinon sprej (20.9.2011 15:33:31)

Meni je zaova donosila iz Zagreba-imaš li nekoga da ti otamo donese?!
BTW-kažu da ga ovdje ne daju bez recepta-ne znam je li tačno!




ElmaB -> RE: Hitno potreban Syntocinon sprej (20.9.2011 15:38:17)

Nazovi apoteku Dina, mogu ti oni brzo nabaviti!




Hannah -> RE: Hitno potreban Syntocinon sprej (20.9.2011 18:05:50)

Hvala vam [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




DM -> RE: Hitno potreban Syntocinon sprej (20.9.2011 18:41:28)

Hannah je li to za tebe ili za nekog drugog?
Ako hoćeš možeš i na PP.....
Syntocinon pomaže da "mlijeko krene" iz dojke, ako  se u tom trenutku ne isprazne dojke-može doći do "začepljenja"(ovo govorim iz iskustva)!




Hannah -> RE: Hitno potreban Syntocinon sprej (20.9.2011 21:29:06)

Za mene je, imam upalu jednog kanala, mlijeko ne izlazi iz njega pa mi treba dodatna pomoć, koristila bih prije podoja...




palachinken -> RE: Hitno potreban Syntocinon sprej (20.9.2011 22:15:45)

Hannah vidjela sam na pik.ba da neko prodaje. Sad cu ti postaviti link

Evo ga:
http://pik.ba/artikal/1797889/syntocinon-spray-za-dojilje/




DM -> RE: Hitno potreban Syntocinon sprej (21.9.2011 8:23:35)


IZVORNA PORUKA: Hannah

Za mene je, imam upalu jednog kanala, mlijeko ne izlazi iz njega pa mi treba dodatna pomoć, koristila bih prije podoja...

Mislim da ti u tom slučaju neće baš puno pomoći(on pomaže da refleksu otpuštanja mlijeka)-viš eće ti pomoći "masaže2 na tom mjestu začepljenja, tople obloge pred podoj....-postavi pitanje na temi problemi sa dojenjem-lejla ka je expert!




Lejla Ka -> RE: Hitno potreban Syntocinon sprej (21.9.2011 14:37:18)

Radi se o sintetskom oksitocinu. Ja to ne bih na svoju ruku. Radije uz konsultaciju sa ginekologom.
Nemam iskustva, a ni znanja da li i kako sintocinon pomaže kod začepljenog kanala.




kity10 -> RE: Hitno potreban Syntocinon sprej (21.9.2011 22:51:11)

ja sam ga koristila na preporuku ginekologa i nije mi puno pomogao. kod nas ga nema nigdje nabaviti. nabavila sam ga u hrvatskoj iako i tamo traze ljekarski recept. prijateljica je nekako uspjela ubjediti apotekara da joj ga proda jer nisam bila u mogucnosti da joj brzo posaljem recept. dali su joj ga i onda mi ga je poslala busom. kad se otvori bocica ima rok trajanja par sedmica i mora stajati u frizideru.




Stranica: [1]