Privatna bolnica (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Zdravlje



Poruka


eni_24 -> Privatna bolnica (2.9.2008 22:43:53)

Prije svega upucuejm izvinjenje moderatorima ako vec postoji ovakva ili slicna tema. Dakle zanima me dali netko zna postoji li u Sredisnjoj Bosni negdje privatna klinika. Otac mi je jako bolestan a trenutno se lijeci u Travniku , potpuno sam nezadovoljna kako bolnicom tako i med osobljem, bila bih presretna ako bi nasla jednu dobru privatnu bolnicu, ako netko zna da ima i gdje ima molim vas da  mi odgovori. HVALA!




mamsi -> RE: Privatna bolnica (2.9.2008 23:03:07)

Draga prije svega mi je žao zbog tvog oca i želim mu što brži oporavak a koliko sam upoznata znam da ima u Novoj Biloj privatna bolnica i od par ljudi sam čula da je stvarno dobra i pacijenti su zadovoljni,pa samo na googlu ukucaj Privatna bolnica u Novoj Biloj i izbacit će ti sadržaj.
A u Zenici nema privatnih bolnica,samo državna i neko je zadovoljan a neko ne.
Pusa i sretno




almai -> RE: Privatna bolnica (2.9.2008 23:26:02)

i ja sam cula za tu bolnicu u N.Biloj i dosta ljudi je hvale.Dokotori su jako dobri, a uz to i ljubaznikao i medicinsko osoblje.




nikka -> RE: Privatna bolnica (3.9.2008 9:04:15)

eni24,neznam gdje ti je bliže,N.Bila ili Tešanj,kod Tešnja ima super priv.poliklinika ja sam bila već nekoliko puta i moj muž je tu operiran,prezadovoljni smo,svaki dan su svi liječnici tu i odmah isti dan prave termine za što god treba,stručni su i ljubazni ali su cijene ogromne,nažalost.




eni_24 -> RE: Privatna bolnica (4.9.2008 9:44:23)

Prije svega hvala na odgovorima , sad nam ostaje da cekamo do petka posto su ga slali na kompletno snimanje (mojim zahtjevom) pa ce tek u petak nalazi biti gotovi ako ni tad neustanove koja je diagnoza definitivno ga prebacujemo za drugu bolnicu. Za polukliniku u tesnju sam i ja cula al mi daleko to je medicus-jelah jel da ??? Vidjet cu za tu u N.Biloj. Najgore mi to sto sada nikako do Bosne nemogu da odem. Bila sam prosli weekend i nemogu da vjerujem da bolnica ima vlage i to bolnica za plucne bolesnike,pa tu covjek jos vise da se razboli. Samo ga "kljukaju" lijkovima protiv bolova!




eni_24 -> RE: Privatna bolnica (6.9.2008 10:45:16)

Zvala sam tu bolnicu u Tesnju ali mi dezurna sestra rece da se oni iskljucivo bave operacijama, da nemaju za plucne bolesnike nisata ali rekla mi je da ponovo nazovem u ponedjeljak i da trazim nekog od doktora jer mi oni mogu dati vise informacija. a tu bolnicu u N biloj nikako da pronadjem!!!




Stranica: [1]