RE: vrtići u Mostaru (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


malena27 RR -> RE: vrtići u Mostaru (24.10.2013 12:54:47)

Privatni vrtic Ringeraja, imam broj telefona vlasnice, ako te interesuje...
Jako lijep ambijent, vlasnica koja je ujedno i teta zavrsila pedagogiju [sm=smiley1.gif], veselo je uvijek, imaju jako puno kreativnih ideja i rade fino s djecom....




elmaL -> RE: vrtići u Mostaru (24.10.2013 13:15:51)


IZVORNA PORUKA: malena27 RR

Privatni vrtic Ringeraja, imam broj telefona vlasnice, ako te interesuje...
Jako lijep ambijent, vlasnica koja je ujedno i teta zavrsila pedagogiju [sm=smiley1.gif], veselo je uvijek, imaju jako puno kreativnih ideja i rade fino s djecom....


moj sin ide u ovaj vrtić, on spada u najmladju grupu jer ima 1god i 7 mjeseci, a krenuo je sa 14 mjeseci, ja sam zaista pravo zadovoljna, a on se toliko sad fino navikao da sam uleti akd ga dovedem. on se jako znoji dok spava, tako da ga svaki dan presvuku bodić i majicu, i dječici osuše kosu fenom kad se probude ako budu znojna, sama sam se uvjerila...redovno ih presvlače, ja šaljem 4 pelene dnevno, i najčešće sve 4 iskoriste, nekad 3, doduše moj se često kaki, pa imaju posla, nekad ga moraju i tuširati koliko se uneredi [sm=smiley36.gif]

svaki dan se kuha ručak, znači ima ručak kao i kući, tete se jako trude, moj E nije htio jesti ništa 2 mjeseca, i one su pokušavale sve moguće i nemoguće...dok nije očepio [sm=smiley1.gif]

imaju raznih ideja kreativnih, redovno se jedna teta obuče u Pippi, klovna i sl, pa ih zabavlja, starija dječica idu na prestave, nedavo su išli na pijacu da kupe voće koje će jesti taj dan...

i još nešto rade 4 tete, a djece je 20-ak, tako da se zaista fino rasporede, najbolje je da ih dodaš u prijatelje na fcb vidjećeš slike, ja sam tako i došla do njih, svijdleo mi se šta rade...

ako ovu mamu još nešto zanima može mi se javiti na pp, rado ću joj odgovoriti




Marijana Mo -> RE: vrtići u Mostaru (25.11.2013 23:38:59)

Može li meni broj od Ringeraja vrtića? Moram hitno naći jaslice za kćerkicu




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]