RE: Da li sam trudna ? (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Maca91 -> RE: Da li sam trudna ? (4.12.2016 19:29:15)

žužica,ponovi sad test,možda si ga rano uradila.




žužica -> RE: Da li sam trudna ? (4.12.2016 19:57:10)

nisam pametna ...bradavice me peku za poludit :-(




Maca91 -> RE: Da li sam trudna ? (4.12.2016 21:18:24)

Samo ti sutra ponovi test i obraduj nas [sm=smiley1.gif] A simptomi su induvidualni,ja nisam imala nikakve do 7.nedelje [sm=smiley1.gif]




žužica -> RE: Da li sam trudna ? (4.12.2016 21:21:31)

[sm=smiley1.gif]kolika je pouzdanost testova ako se ne radi sa prvom jutarnjom mokracom?




Maca91 -> RE: Da li sam trudna ? (4.12.2016 21:25:43)

I to sve zavisi kad je doslo do zaceca. Meni je prvi put kad sam imala missed,tek nakon 5 dana kasnjenja bio pozitivan sa prvim jutarnjim,skroz svijetla druga crtica. A sad ovaj put na dan ocekivane [sm=hudicek1.gif] sa popodnevnim urinom je bio pozitivan.




žužica -> RE: Da li sam trudna ? (4.12.2016 21:31:07)

aha...hvala puno na info ,a nis mi ne preostaje neg da probam ponovit test,jer mi sad kasni menga,po nekoj mojoj racunici danas 4 dan [sm=smiley1.gif]...




žužica -> RE: Da li sam trudna ? (4.12.2016 21:33:01)

medjuostalom iskrene cestitke na [sm=duda.gif]




Maca91 -> RE: Da li sam trudna ? (5.12.2016 13:57:06)

Hvala [sm=smiley1.gif] Jesi ponavljala test? [sm=smiley1.gif]




žužica -> RE: Da li sam trudna ? (5.12.2016 14:05:36)

Maca 91 ,jesam nocas hehe,test negativan,a donji dio trbuha ko da mi ga neko stišce,ni bas ugodan osjecaj [sm=smiley36.gif]




žužica -> RE: Da li sam trudna ? (5.12.2016 14:07:55)

primastick test,sad ne znam koliko je pouzdan :-|




Maca91 -> RE: Da li sam trudna ? (5.12.2016 15:25:22)

Mislim da je to sve isto,ja sam radila babyrapid. [sm=smiley1.gif]




mila95 -> RE: Da li sam trudna ? (6.12.2016 15:07:09)

Hej djevojke. Imali smo odnos 3.dana plodnih. Prvo par minuta bez, onda sa zastitom. Bez ejakulacije unutar . 3 dana nakon toga pojavilo mi se krvarenje i trajalo tri dana. To sam pripisala ovulacijskom krvarenjeu. 4. i 10.dan kasnjenja menstruacije napravila sam test. Oba negativna. Menstruacije jos nema. Prije 3 dana sam imala nekakav smedi iscjedak , trajao do jucer. Je li moguce da mi je preskocio ciklus, posto sam bila bolensa, i to dosta, pila antibiotike, smrsavila par kila. Jer ovo sa smedim tragovima mi je bilo (da sam imala menstr kad sam trebala imati) u plodnim danima. Ne mogu trenutno do ginekologa, jel postoji sansa da sam trudna? Ili je zbog neceg desetog izostala? Hvala Vam puno na odgovorima <3




žužica -> RE: Da li sam trudna ? (19.12.2016 21:44:49)

evo i mene ponovno,menga nije došla još uvijek,28.10 zadnja,bila kod gin.veli niš ne vidi,dobila sam dvije kile...sad uopce neznam što da si mislim ...




Innes -> RE: Da li sam trudna ? (2.1.2017 13:23:46)

Pozdrav svima.
4.dana mi je do mjesecnice.
Inace mi je uvijek redovna, plodni dani takodjer- to uvijek vidim jer imam cervikalnu sluz tih dana.
Naime, obzirom da se nadam trudnoci, imam i neke male simptome koji su ono kao PMS ali pored toga imam mucninu i hvata me cesto neka vrucina.
Mene sad zanima, obzirom da mi je mjesecnica za 4.dana, meni se ponovo pojavio neki obilan iscjedak koji lici onome u plodnim danima.
Nije mi se nikad to pojavilo ovako par dana prije mjesecnice.
Zanima me da li neka od vas zna razlog? Moze li i to biti neki simptom trudnoce ili ?

Hvala Vam ^^




Visnja RR -> RE: Da li sam trudna ? (2.1.2017 13:45:57)

opusti se i pričekaj ta 4 dana ....ako zakasni, radi test....i javi nam lijepu vijest...[sm=bravo.gif]




Innes -> RE: Da li sam trudna ? (7.1.2017 9:16:04)

Evo mene...jucer bio dan za mjesecnicu, nije dosla.
Posto nisam mogla docekati novo jutro uradim test sinoc kasno- negativan.
Evo nema je ni danas, nego umjesto nje i dalje bijeli iscjedak.
Cekat cu jos da kasni nekoliko dana, pa onda u jutro uraditi.
Tesko je suociti se sa negativnim testom, koliko god znala da je sasvim normalno (ne pokusavam dugo, tek mi je pocetak)
ali nekako se covjek nada, kad vidi da nema nista- ne moze biti svejedno.
Citala sam dosta prethodnih postova na ovoj temi, radovala se kad neka javi "pozitivno" i rastuzivala se kad je neka od vas napisala da je stigla mjesecnica.
Takve smo mi zene, koliko god da smo razlicite po neceme, razumijemo jedna drugu kad je majcinstvo u pitanju.
Ali neki postovi su pisani prije par godina, kasnije vidim te iste zene sad vec imaju djecu ^^ u opisu profila im pise...pa eto, drago mi je zbog sviju njih a i svima ostalim vama zelim mnogo radosti i da postignete sa sto manje muke, zeljno ocekivane [sm=rozacrtici.gif]




Galicia -> RE: Da li sam trudna ? (7.1.2017 16:16:43)

Koliko dugo pokusavate?
Jeste li isli strucnjaku za reproduktivnu endokrinologiju?




ziel -> RE: Da li sam trudna ? (8.1.2017 8:08:30)

Innes kod mene su bila 3 neg testa , da bi 6-7 dana nakon ocekivane menstr.uradila jos jedan test i bio je pozitivan ali bas bas blijeda crtica...




Innes -> RE: Da li sam trudna ? (8.1.2017 11:26:56)

Galicija, ako si mene pitala- ovo je tek prvi mjesec da pokusavamo, tako da nema panike jos uvijek :)
Ziel, i ja sam se nadala tome, ali eto ipak ne- jutros je mjesecnica stigla.
Hvala i vama svima ostalim za odgovore.

Pratim vas i dalje ^^




ellene -> RE: Da li sam trudna ? (11.1.2017 10:13:13)

Pozdrav svima. Ja i muz smo imali odnos na dan ovulacije dva puta zaredom ali sa prekinutim snosajem. Nismo planirali trudnocu iako je ja prizeljkujem. Sad mi dva dana kasni. Vec tri dana imam grcice u trbuhu al blago. Plus bole grudi ledja, nadutost. A to sve inace nemam kad trebam dobit. Tesko mi je povjerovat da se tako lako moglo desit jer smo se za prvo trudili 8 mjeseci. Drzite mi fige




Galicia -> RE: Da li sam trudna ? (11.1.2017 17:47:43)

Da drzimo fige sto ne planirate ili da budes trudna?
I kako 100% znas kad ti je O bila?




ellene -> RE: Da li sam trudna ? (11.1.2017 18:34:05)

Zato što poznajem svoje tijelo, inače mi je uvijek mjesečnica svakih 28 dana. i kad je O imam taj rastezljiv iscjedak. A što se tiče trudnoće ja je odavno želim, samo što je muškarce ponekad teško nagovorit na drugo dijete, boje se odgovornosti.




Galicia -> RE: Da li sam trudna ? (11.1.2017 18:57:14)

cek jesam li dobro skontala.... ti njemu hoces da uvalis drugo dijete koje on ne zeli da pravi?




ellene -> RE: Da li sam trudna ? (11.1.2017 19:13:00)

Da uvalim? [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Pa kako?
Ako se dogodilo dogodilo, ako nije, nije. Meni će bit prije drago nego njemu. [sm=smiley36.gif]
Ako si mislila da sam nešto namjerno uradila da on ne zna, nisam.




Gocci -> RE: Da li sam trudna ? (19.1.2017 19:42:31)

Pozdrav djevojke.Da li je moguce da sam zatrudnila 3. dan menstruacije?Imam vec danima bolove,ne jake,u donjem djelu stomaka,jajnicima,krstima,imala sam dvije sedmice poslije tog odnosa malo braon sekreta???




Stranica: <<   < Prethodna stranica  200 201 [202] 203 204   Sljedeća stranica >   >>