RE: kilogrami u blizanackoj trudnoci (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Dvojke, trojke, četvorke



Poruka


Leva -> RE: kilogrami u blizanackoj trudnoci (8.6.2013 12:57:24)

Doktor odusevljen i bebicama i mojom kilazom samo meni nesto malo. Gledam ove mame sa jednoplodnim trudnocama i sve su nabrale vise kg od mene. Imala sam mucnine od 5-11 sedmice ali nisam ni jednom povratila [sm=smiley1.gif], i dalje koristim brdo lijekova koji mozda utjecu na apetit [sm=zmeden.gif] Za ovih 17+3 ni jednom mi se nije jelo nesto posebno ni zdravo ni nezdravo tako da mi sva ona prica o trudnickim apetitima djeluje pomalo nestvarno [sm=smiley36.gif]
Na kontrolama sam inace svakih 15 dana, jedno vrijeme sam isla svake sedmice. Ne znam koji je prosjek u blizanackoj trudnoci jer moju vode kao visokorizicnu zbog vise faktora.




manfri -> RE: kilogrami u blizanackoj trudnoci (9.6.2013 12:40:33)

Masallah nek su samo mrvice dobro i ti naravno radi njih a sve ostalo udri brigu na veselje[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Sto se tice tih nekih zelja ista sam kao i ti nista mi se zivo specijalno ne jede evo ni sada u 30+6 a da ne govorim prije pa opet nabila 16kg , nek ide sve u djecu a za nas je lako . A sto se tice dobijanja kg i ja sam u jednoplodnoj dobila mnooooogo vise nego sad s dvojkamacak se i sama sebi cudim i ja sam ti bila zabrinuta prvo sam mislila da ci biti ko slon a onda vidim neke dobile vise od mene [sm=zmeden.gif] ja odmah u crnjaku rekoh stali je sad ovo , odem na kontrolu kad doktorica kaze samo je bitno da su bebice dobro a u principu za vas sto manje kg to bolje jer je porod laksi ...tako rec a ni to nije pravilo opet [sm=smiley1.gif] nego mila moja glavicu gore budi ponosna na svoje [sm=duda.gif][sm=duda.gif] i samo se pobrini da jedes zdravo koliko mozes i da sebe sacuvas gripaq, prehlada i sl. viroza , a sve ostalo je nebitno

Velika pusa od nas troje za vas troje [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]




dinanina -> RE: kilogrami u blizanackoj trudnoci (23.4.2018 14:41:08)

😵




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]