RE: Škola dojenja (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dojenje i dodavanje



Poruka


pauza -> RE: Škola dojenja (29.12.2011 8:14:04)

kad ides od Dobrinje prema gradu, pa izmedju one klinike Sanasa (ili tako nekako i skretanja prema Vracama)..... znaci otprilike na pola puta izmedju to dvoje.... moze ti orjentacija biti Elpi (nekako ulaz dodje preko ulice), ali ne ides dole prema Elpiju, tj. ako npr. izadjes iz trole ne prelazis uopste ulicu, nego sa te iste strane, ona zgrada sa puno ulaza, cini mi se malo uvucena, ima ziva ograda ispred..... moja procjena da je ulaz nekih 15ak metara prije skretanja desno za Vraca (jesam komplikovana, ali se trudim da objasnim, jer sam i ja trazila 15 minuta skroz na kontra strani ulice:-))  brojevi te Grbavicke su kriza!!




KupusLivada -> RE: Škola dojenja (29.12.2011 15:45:31)


IZVORNA PORUKA: eskimka

ja sam evo usla u 6 mjesec i rado bi se prikljucila ovoj skoli, mislim odmah poslije nove godine :) pa molim za info koji su sad zvanicni termini odrzavanja edukacije... unaprijed hvala


sad ti je vec bolje da nazoves i prijavis se, cujem da se povecalo zanimanje, a idu praznici:

Sve informacije na tel 061 482-248 od 12-15h.





aidana -> RE: Škola dojenja (28.2.2012 14:37:30)

Ja sam zvala juce i receno mi je da sam jedina koja se javila :( nedostaju jos 4 trudnice za kurs.
Ima li iko zainteresovan?




aidana -> RE: Škola dojenja (5.3.2012 9:38:27)

Ja ne mogu da vjerujem da ova skola bas nikog ne zanima [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image] izgleda da sam ja luda[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Lejla Ka -> RE: Škola dojenja (5.3.2012 13:45:53)

aidana, je li škola još besplatna?




chuci -> RE: Škola dojenja (5.3.2012 13:50:27)

ja bi išla ako ima neki večernji termin i ako se ne plaća puno.
dajte info ko ima




Lejla Ka -> RE: Škola dojenja (5.3.2012 14:00:15)


IZVORNA PORUKA: KupusLivada


IZVORNA PORUKA: eskimka

ja sam evo usla u 6 mjesec i rado bi se prikljucila ovoj skoli, mislim odmah poslije nove godine :) pa molim za info koji su sad zvanicni termini odrzavanja edukacije... unaprijed hvala


sad ti je vec bolje da nazoves i prijavis se, cujem da se povecalo zanimanje, a idu praznici:

Sve informacije na tel 061 482-248 od 12-15h.




Evo Chuci, tu će ti najbolje objasniti gdje, kako i šta.




chuci -> RE: Škola dojenja (5.3.2012 14:04:05)

aha ja mislila da je ovo sad novo jer vidim da su oni postovi od prošle godine
nazovem čim stignem




KupusLivada -> RE: Škola dojenja (5.10.2012 16:02:42)

jos jednom hvala ovoj skoli na svemu [sm=bravo.gif]

sko jos radi, toplo preporucujem




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]