RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!?? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


mlada majka -> RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!?? (31.1.2012 14:39:59)

drage moje pomagajte,za sada ovo nema bas vezu sa UZ al valjda i to bude skoro, mlada sam majka i ovo mi prva trudnoća, mnogi su mi pominjali dr. lejlu mešalić da je odlična, vrlo stručna i odgovorna, ima nježnu ruku, puno razumijevanja i nije puno skupa i da je otvorila gin. ordinaciju Viva intima, al nemam broja telefona da se naručim za pregled, jel mozda koja od vas zna




selmaaa_sa -> RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!?? (3.4.2012 21:52:17)

Evo mene ponovo sa lijepim vjestima.Nisam mogla da odolim da ponovo u 24 nedelji ne odem na 4D ultrazvucni pregled u plavu polikliniku.
Citala sam objave ostalih forumasica i razmisljala dal da odem ipak u polikliniku Agram , jer mnogo su pohvale bile na njihov racun.
Sad sam ipak presretna jer sam ipak ponovo isla u Tuzlu kod rodaka i tako zakazali i ponovni 4D pregled.

Platila sam 100 km ( jer sam vec jednom bila kod njih pa je cijena niza) .
Pregled je trajao 1h i 30 min ako ne i malo vise :)
Dobila sam nalaz na 2 stranice 4 A formata gdje pise : 2D, 3D , 4 D pregled i color dopller !!! uz nalaz prilozeno 15 crnobijelih slicica
Dobila sam CD sa 12 snimaka naseg bebana u prosjeku najkraci traje 40 sek a najduzi 85sek.(nevjerovatno kako se vide crte lice ,suze su mi na oci krenule)
Dobila sam i 4D sliku.

Sve u svemu jako sam sretna jer je prvo sve ok sa nasim bebanom a drugo sto sam stvrano odusevljena tom novom tehnologijom i naravno sa pristupom dr. Kurtcehajic .




Mirkica -> RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!?? (3.4.2012 21:54:13)


IZVORNA PORUKA: selmaaa_sa

Evo mene ponovo sa lijepim vjestima.Nisam mogla da odolim da ponovo u 24 nedelji ne odem na 4D ultrazvucni pregled u plavu polikliniku.
Citala sam objave ostalih forumasica i razmisljala dal da odem ipak u polikliniku Agram , jer mnogo su pohvale bile na njihov racun.
Sad sam ipak presretna jer sam ipak ponovo isla u Tuzlu kod rodaka i tako zakazali i ponovni 4D pregled.

Platila sam 100 km ( jer sam vec jednom bila kod njih pa je cijena niza) .
Pregled je trajao 1h i 30 min ako ne i malo vise :)
Dobila sam nalaz na 2 stranice 4 A formata gdje pise : 2D, 3D , 4 D pregled i color dopller !!! uz nalaz prilozeno 15 crnobijelih slicica
Dobila sam CD sa 12 snimaka naseg bebana u prosjeku najkraci traje 40 sek a najduzi 85sek.(nevjerovatno kako se vide crte lice ,suze su mi na oci krenule)
Dobila sam i 4D sliku.

Sve u svemu jako sam sretna jer je prvo sve ok sa nasim bebanom a drugo sto sam stvrano odusevljena tom novom tehnologijom i naravno sa pristupom dr. Kurtcehajic .

kako si ti ovo nafalila i ja cu otici kada odem u Tuzlu na odmor oni su mi u komsiluku :))) a koliko kosta normalno pregled ????




selmaaa_sa -> RE: Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!?? (3.4.2012 22:05:43)

:) :) :) :) upravu si .

Mada mislim da nisam nista pretjerala samo sam rekla kako je meni bilo, ako budes isla javi nam se, mozda sam ja imala neki ekstra tretman :))))).
Prvi pregled na 4 D ultrazvuku sam platila 150 km a ponovljeni je valjda 100 km.
Stvarno dugo pregled traje i dobijes sve ono sto sam navela predhodno.Nesto mi je ono bezveve sto kazu da pregled traje oko 15 minuta u Agramu.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]