tromboza poslije poroda (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Poslije porođaja



Poruka


imran -> tromboza poslije poroda (2.1.2008 15:24:28)

ja sam se porodila carski prije 21 mjesec, sve je bilo u redu do 20tog dana poslije poroda, tad mi je otekla lijeva noga i dr, je rekao da se radi o dubokoj venskoj trombozi, ostala sam lezati u bolnici a moj djecak kod kuce. mozete misliti kako mi je bilo. poslije 14 dana sam izasla kuci, oporavak je trajao 6 mjeseci. sad je sve u redu malo mi je noga lijeva deblja od desne, al bitno je da ne boli, mene zanima da li ima neko sa slicnim iskustvom al,da je poslije toga ponovo rodila, jer ja razmisljam o drugom djetetu al me pravo strah




lara2004 -> RE: tromboza poslije poroda (7.2.2008 15:49:46)

ja sam 2002 god.imala prijevremeni carski rez u 34 nedelji trudnoće(beba je preminula ).10-ak dana nakon operacije sam dobila trombozu desne noge.Nakon 2 god.tj 2004 rodila sam živu,zdravu djevojčicu bez ikakvih komplikacija iako mi je rađen drugi carski rez.sada nakon 5,5 god sam opet trudna u 31 nedelji trudnoće još uvijek nemam problema sa nogom a nadam se da će tako i ostati.pomalo se plašim jer će mi raditi treći carski  rez ali nadam se da će biti sve ok.s toga skupi malo snage i samo naprijed naravno uz zeleno svjetlo ljekara.




Stranica: [1]