RE: Jaslice (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


maja78 RR -> RE: Jaslice (23.6.2013 11:44:56)


IZVORNA PORUKA: lana32

Ima li neko informaciju gdje bi mogla u neki od ovih vrtića odvesti djevojcicu na dva tri sata ,da se polako navikava na djecu i da se pomalo druži s djecom ,sad joj je 18 mjeseci ,curica već uveliko hoda i trči ,voljela bi da se druži malo s djecom ,pa me zanima postoji li mogućnost da je odvedem povremeno na par sati da se druži s djecom ,dok ne dođe vrijeme da je odvedem na puno vrijeme . Odlazila sam u igraone u shopin centrima ,ali u toku radne sedmice su one večinom prazne ,ili barem oni u koje smo mi isle(Alta,Importane)Da li neko ima prijedlog gdje bi je mogla odvesti na igru s drugom djecom


u park




lana32 -> RE: Jaslice (24.6.2013 21:35:04)

Obilazila sam par parkova,i vodim je ,ali trebam je negdje ostaviti ,pod nadzorom .




elmaL -> RE: Jaslice (25.6.2013 13:16:21)

Ne znam bas gdje mozes ostaviti dijete tog uzrasta, bilo koja igraonica i sl. nece uzeti tako malo dijete bez roditelja, bez obzira sto hoda, barem je kod nas tako.

jedino ako planiras da ti krene uskoro u jaslice, pa je onda mjesec prije mozes recimo upisati na puludnevni boravak, tako smo mi uradili, s tim da je u pocetku ostajao po sat-dva pa poslije malo povecavali, cisto da se navikne na djecu i novu sredinu.




bebaa -> RE: Jaslice (25.6.2013 13:21:16)


IZVORNA PORUKA: lana32

Ima li neko informaciju gdje bi mogla u neki od ovih vrtića odvesti djevojcicu na dva tri sata ,da se polako navikava na djecu i da se pomalo druži s djecom ,sad joj je 18 mjeseci ,curica već uveliko hoda i trči ,voljela bi da se druži malo s djecom ,pa me zanima postoji li mogućnost da je odvedem povremeno na par sati da se druži s djecom ,dok ne dođe vrijeme da je odvedem na puno vrijeme . Odlazila sam u igraone u shopin centrima ,ali u toku radne sedmice su one večinom prazne ,ili barem oni u koje smo mi isle(Alta,Importane)Da li neko ima prijedlog gdje bi je mogla odvesti na igru s drugom djecom

moja prijateljica je vodila malu nekoljiko dana prije polaska u najbliži vrtić sa jaslicama i ostajala po 2-3 sata i poslije nije imala nikakvih problema sa ostajanjem...to je u vrtiću dječiji grad na mojmilu...i ja planiram isto to krajem augusta uraditi....jer kreće od septembra....




lana32 -> RE: Jaslice (25.6.2013 19:37:04)

Moracu pronaci par vrtica u blizini ,pa da odem da vidim kako i sta,zivim na Marin dvor,kod Avaz twist tower, mislim da imam par vrtica u blizini .ako neko zna za koji ,nek javi




Maglicica -> RE: Jaslice (24.10.2013 16:54:56)

A koliko je radno vrijeme jaslica?
Ja radim do 17:30 pa bi trebalo da dijete bude u jaslicama barem do 17:45. I da li se mogu "upisivati" u jaslice bilo kada u toku godine? Meni teta prestaje cuvati malog u februaru, tad ce imati godinu i po. Zivim u Dobrinji, pa ako neko ima prijedlog za jaslice tamo, neka mi javi.. ili pak, na Marin Dvoru gdje radim.. Hvala!




dambolina -> RE: Jaslice (25.10.2013 9:30:11)

jaslice imas u djecijem gradu na Mojmilu, ali je radno vrijeme do 17.00 sati. Ako dijete ostaje iza toga, placa se dodatno. Ja sam par puta zakasnila po dijete i naplatili su mi 5 KM po satu, iako smo mi kasnili maksimalno pola sata. U nase vrijeme, ovaj vrtic je imao i drugu smjenu. A jaslice imas i u vrticu Skenderija, ali je tu samo jedna smjena i vrtic, kao i jaslice, radi do 17.00 sati. E sad ne znam kakva je situacija sa privatnim vrticima, sad ihima u izobilju.




nina2725 -> RE: Jaslice (14.12.2013 13:12:29)

Meni bi trebale info. o jaslicama od Otoke - Stupa nebitno JU ili privatne samo da po mogućnosti imaju drugu smjenu jer bi nam trebale recimo od 15:00-19:00, prvi nam je put pa su nam sve info. dobro došle.
Čitajući vaše postove kako je dječici na početku meni je već muka i strah me [sm=smiley19.gif] kako će se moja [sm=duda.gif] adaptirati jer je jako vezana za mene,svih 10 mj je najviše vremena provodila sa mnom e sad kad bi trebalo da se vratim na posao sve me više nervoza hvata...........[sm=zmeden.gif]




škorpija -> RE: Jaslice (14.12.2013 23:12:19)

maglicica imaš vrtić i jaslice Prvi koraci iza doma zdravlja una mojmilu (nedžarići, novi grad, ne znam ni ja čiji je dom), samo provjeri do kad rade,

nina, tebi onda pomažu samo jaslice na mojmilu, samo oni koliko znam imaju dvije smjene, a provjeri i privatni vrtić san, oni imaju poprilično fleksibilno radno vrijeme, ali su u starom gradu, što ti je podaleko




škorpija -> RE: Jaslice (14.12.2013 23:13:02)


IZVORNA PORUKA: škorpija

maglicica imaš vrtić i jaslice Prvi koraci iza doma zdravlja una mojmilu (nedžarići, novi grad, ne znam ni ja čiji je dom), samo provjeri do kad rade,

nina, tebi onda pomažu samo jaslice na mojmilu, samo oni koliko znam imaju dvije smjene, a provjeri i privatni vrtić san, oni imaju poprilično fleksibilno radno vrijeme, ali su u starom gradu, što ti je podaleko

Doduše i Nur na grbavici radi do 18 sati i imaju jaslice




nina2725 -> RE: Jaslice (15.12.2013 22:36:31)

Hvala puno škorpija provjerit ćemo




Majkovski -> RE: Jaslice (31.1.2014 10:21:19)

Hitno potrebna preporuka jaslica za bebicu od 12 mjeseci u uzem centru I starom gradu. Samo da nemaju prefiks vjerskog. Nemam dobro iskustvo sa zenama koje cuvaju djecu jer u jednom momentu postanu cistacice i kuharice a dijete asocijalno.




Majkovski -> RE: Jaslice (1.2.2014 15:36:45)

Niko?




Just smile -> RE: Jaslice (10.5.2014 21:23:08)

Da li neko ima iskustva s jaslickom grupom u vrticu "Ciciban" u okviru grupacije Nur i "Dobrinja" u okviru grupacije AmeliNur na Dobrinji? Sve informacije su dobrodosle.




Just smile -> RE: Jaslice (14.6.2014 8:14:47)

Jutro drage mame. Nas curetak je vec par dana u jaslicama. Za sada nam period adaptacije ide nekako. :) Slabo jede skroz ali fino spava i smanjuje plac. A mene dusa boli hehehhe. Imali smo jednu tetu mjesec dana alu nije islo pa smo se odlucili na ovaj korak. Kakva su vasa iskustva? Koliko im je trebalo da se naviknu? Pisite molim vas. :)




tužna mama -> RE: Jaslice (8.11.2014 14:20:44)

Idemo u jaslice već jedno vrijeme i sve bi bilo ok da u tim jaslicama nije jedan veći dječak koji stalno tuče ove mlađe. Ne pomaže ni upozorenje teta ni roditelja apsolutno ništa. Pa razmišljam ako i pred mnom udara moje dijete kako će tek kad ga ostavim tamo s tim divljakom. Neki dan smo došli i teta okupirana dolaskom djece i ne može sve pohvatati jer je sama a njih 17. Mi uđemo unutra a ono ovaj nasilnik sjedi na leđima jednog dječaka koji i ne hoda još dobro i udara ga šakama a dječak zacenio od plača. Srce mi je stalo, da bi se takva scena ponovila za dan dva unatoč molbi tete da ne tuče malu djecu.




Visnja RR -> RE: Jaslice (8.11.2014 14:48:25)


IZVORNA PORUKA: tužna mama

Idemo u jaslice već jedno vrijeme i sve bi bilo ok da u tim jaslicama nije jedan veći dječak koji stalno tuče ove mlađe. Ne pomaže ni upozorenje teta ni roditelja apsolutno ništa. Pa razmišljam ako i pred mnom udara moje dijete kako će tek kad ga ostavim tamo s tim divljakom. Neki dan smo došli i teta okupirana dolaskom djece i ne može sve pohvatati jer je sama a njih 17. Mi uđemo unutra a ono ovaj nasilnik sjedi na leđima jednog dječaka koji i ne hoda još dobro i udara ga šakama a dječak zacenio od plača. Srce mi je stalo, da bi se takva scena ponovila za dan dva unatoč molbi tete da ne tuče malu djecu.


pa trazi direktoricu i reci sve to...steta sto nisi izvadila mobitel i fotkla i pokazala kao dokaz direktorici




tužna mama -> RE: Jaslice (8.11.2014 20:49:39)

Ona već zna da je situacija katastrofalna ali ne želi zaposliti još jednu tetu iz ne znam kojeg razloga ta neće je plaćati iz svog džepa.
Već su se neki roditelji žalili pa i same tete ali ona po svom [sm=zz_smoke.png]




salmy -> RE: Jaslice (8.11.2014 22:21:44)


IZVORNA PORUKA: tužna mama

Idemo u jaslice već jedno vrijeme i sve bi bilo ok da u tim jaslicama nije jedan veći dječak koji stalno tuče ove mlađe. Ne pomaže ni upozorenje teta ni roditelja apsolutno ništa. Pa razmišljam ako i pred mnom udara moje dijete kako će tek kad ga ostavim tamo s tim divljakom. Neki dan smo došli i teta okupirana dolaskom djece i ne može sve pohvatati jer je sama a njih 17. Mi uđemo unutra a ono ovaj nasilnik sjedi na leđima jednog dječaka koji i ne hoda još dobro i udara ga šakama a dječak zacenio od plača. Srce mi je stalo, da bi se takva scena ponovila za dan dva unatoč molbi tete da ne tuče malu djecu.

mjenjaj vrtic/jaslice




tužna mama -> RE: Jaslice (9.11.2014 13:56:42)

ima još jedan ali je dosta dalje od nas




bebaa -> RE: Jaslice (9.11.2014 13:59:15)

jesu ti državne jaslice....ili privatne...[sm=zmeden.gif]




sara123 -> RE: Jaslice (9.11.2014 15:24:50)

prvo se vi roditelji skupite i otidjite direktorici, reci joj ili nek zaposli jos teta ili nek mali fura odatle, ili cete vi svi kolektivno ispisati djecu[sm=hudicek1.gif]
ako ne upali, ti ispisi svoje dijete.
nisi ga riodila da ga neko tuce




tužna mama -> RE: Jaslice (9.11.2014 21:27:01)

državni, a to za roditelje svi oni rade i nemaju izbora i te jaslice su im zadnja opcija. Što je naj gore moj muž se protivi odlasku u jaslice pa mu ovo ne smijem ni reći. Toliki nam je stres odlazak u jaslice da je dijete prestalo jesti a ja dobila garant 4,5kg[sm=zz_banghead.gif]. Jedina prilika da se druži s djecom svog uzrasta su mu te jaslice.




Medić* -> RE: Jaslice (9.11.2014 23:08:38)


IZVORNA PORUKA: tužna mama

državni, a to za roditelje svi oni rade i nemaju izbora i te jaslice su im zadnja opcija. Što je naj gore moj muž se protivi odlasku u jaslice pa mu ovo ne smijem ni reći. Toliki nam je stres odlazak u jaslice da je dijete prestalo jesti a ja dobila garant 4,5kg[sm=zz_banghead.gif]. Jedina prilika da se druži s djecom svog uzrasta su mu te jaslice.

Sta ima veze pa se muz protivi odlasku pa zbog toga ne smijes reci. Grijesis draga.
Na stranu tvoji kilogrami dijete je najbitnije i njegovo zdravo odrastanje u zdravom i pitomom okruzenju.
Mijenjaj vrtic ako se vec nista od strane nadleznih u vrticu ne poduzima.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]