[Obrisana poruka] (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Humanitarnost



Poruka


Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (11.1.2012 13:13:19)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Hanady RR -> RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu (11.1.2012 13:16:11)

ovo je baš teška priča...ovoj mami bi i paket pelena i kutija mlijeka Ad bila od velike pomoći...a novac posebno...pa ona njih ne može ni da liječi...[sm=smiley19.gif]

žene ja sma za kaciju veliku...
hajmo koja je spremna da kontaktira majku na ovoj broj...uzem neke osnove podatke...žiro račun ako ima...d ašta za prvu pomoć usplatimo...

broj gardarobe za veliko dijete i malo...


jel imamo mi nkoega u tuzli od naših koje bi nam mogle pri nekoj socijalnoj službi dobiti ifnro...kako da s eosu+iiguraju i imaju pravo na liječenje ova djeca[sm=smiley19.gif]




Anoniman -> RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu (11.1.2012 13:17:12)

Kad se mi, Sarajke, mozemo skupiti na kafi da doniramo sta mozemo?I ja predlazem onu caffe pizzeriju  na spratu Interexa na Pofalicima ili Imoporatne kao Centar okupljanja.




bebacha -> RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu (11.1.2012 13:17:30)

ja sam stavila link i na profil na face.
ja cu odma danas odvojit stvari.mozel neko kontaktiram majku.da vidimo koliko su djeca teska.zbog odjece i obuce,broja pelene.
ja bi skrenulo paznju na baby haler.ja znam sta on znaci i koliko je potreban.mozda neko ima a da mu netreba




Anoniman -> RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu (11.1.2012 13:17:44)

ja ne smijem otvoriti link..ne smijem se sekirati zbog svog stanja al pomoci cu koliko mogu[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




bebacha -> RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu (11.1.2012 13:18:39)

Hanady treba kontakrotar formusice iz Lukavci,jer oni pripadaju Lukavcu,sto se tice socijalne pomoc.mada slabo od toga




bananica -> RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu (11.1.2012 13:19:07)

Iman svaka ti cast[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image], kako si uspjela naci?

ja sam naravno za pomoc ovoj zenici i djecici, samo recite kad i gdje




bebacha -> RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu (11.1.2012 13:20:28)

nemojte me sam kritikovat al hajde da kontaktiramo nekog iz lukavca i da se ovi potvrdi.znate koliko se put desi da pomoc i nije potrebna i da se zlorabi.hajmo semalo vise pokusirat na stvari a manje na novac dok se sve ne provjeri




mama2009 -> RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu (11.1.2012 13:20:55)

mozemo ovo odraditi uz pomoc nase forumasice de_de

ja se nudim za prevoz stvari sta god da skupimo....

dajte jednu kafu da se skupimo i donese ko sta i koliko moze




bananica -> RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu (11.1.2012 13:22:06)

da ja sad nazovem zenu???




bebacha -> RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu (11.1.2012 13:22:57)

nazovi,pada stavim na zid obavjest.ja se nudim da odavde prevez stvari,s moje opstine




mama2009 -> RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu (11.1.2012 13:23:23)

IZVORNA PORUKA: bananica

da ja sad nazovem zenu???


nazovi pitaj  sta joj najvise treba




Hanady RR -> RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu (11.1.2012 13:23:40)

nazovi ...
bananice neka s ezna ti si kontakt za pozivanje odna...da sad ne zivka nas više...
hajd enazovi...popričaj s anjom...pitaj šta su joj prioriteti...jel toj djeci hladno, uslovi života[sm=smiley19.gif]





pocahontas -> RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu (11.1.2012 13:24:47)

baby haler.
IZVORNA PORUKA: bebacha

ja sam stavila link i na profil na face.
ja cu odma danas odvojit stvari.mozel neko kontaktiram majku.da vidimo koliko su djeca teska.zbog odjece i obuce,broja pelene.
ja bi skrenulo paznju na baby haler.ja znam sta on znaci i koliko je potreban.mozda neko ima a da mu netreba



a sta je baby haler?[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

hajte nazovite pitajte..i sta joj vise odgovara - u novcu ili hrani, odjeci i pelenama? i kako to na kraju prebaciti sve do nje?




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (11.1.2012 13:25:42)

[Sadržaj poruke je obrisan]




bebacha -> RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu (11.1.2012 13:26:18)

ono cudo za inhalacije ventolinom.ja imam al stvarno mi treba




bebacha -> RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu (11.1.2012 13:27:04)

Iman hvala.nije spomenula oca djeteta




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (11.1.2012 13:27:10)

[Sadržaj poruke je obrisan]




mama2009 -> RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu (11.1.2012 13:27:11)

IZVORNA PORUKA: pocahontas

baby haler.
IZVORNA PORUKA: bebacha

ja sam stavila link i na profil na face.
ja cu odma danas odvojit stvari.mozel neko kontaktiram majku.da vidimo koliko su djeca teska.zbog odjece i obuce,broja pelene.
ja bi skrenulo paznju na baby haler.ja znam sta on znaci i koliko je potreban.mozda neko ima a da mu netreba



a sta je baby haler?[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

hajte nazovite pitajte..i sta joj vise odgovara - u novcu ili hrani, odjeci i pelenama? i kako to na kraju prebaciti sve do nje?



ja cu odvuci autom, ako je neko zainteresovan bujrum da ide samnom




selebriti -> RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu (11.1.2012 13:27:17)

Računajte i na mene, vidimo se na kafi...




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (11.1.2012 13:27:55)

[Sadržaj poruke je obrisan]




bebacha -> RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu (11.1.2012 13:29:40)

ja evo sve prijatelje zove,pisem im na chat.javim sta sam uspjela.kad muz dode dogovorim se za ostalo




pocahontas -> RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu (11.1.2012 13:29:48)

što hanady reče, treba prvo skotati kako da se osiguraju ova djeca...plaćanje ili neplaćanje duga nije neko dugoročno rješenje..njima treba zdravstvena knjižica

u svakom slučaju ja ću dobaciti svoj prilog, samo recite tačno gdje i kada? importane, u koliko i kad?




bananica -> RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu (11.1.2012 13:30:00)

sad sam zvala
djecaku je 8 mjeseci, krupnija beba, mama ne zna broj odjece, al ja mislim 84,92 da bi odgovarao[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
koristi mlijeko u tetrepaku, kad ga ima[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley19.gif[/image]
beby haller na struju, ja ne znam sta je to, valjda neka od vas zna, to joj je doktor preporucio
Curica je 1. razred, 7 godina, 28-29 broj obuce




bebacha -> RE: Pomozimo malenom dječaku Mehmedu (11.1.2012 13:31:14)

to je inhalator.kosta ok 100KM




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>