RE: Dinosauri pretvorili Pionirsku dolinu u Jurski park (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Druženja, događaji



Poruka


gvendolina -> RE: Dinosauri pretvorili Pionirsku dolinu u Jurski park (12.4.2014 22:12:15)

jao majo kako me trznu, pomislila sam da opet dolaze [sm=smiley13.gif]..ne mogu prezaliti sto nismo otisli, A je lud za dinos...nadam se da ce opet doci




bananica -> RE: Dinosauri pretvorili Pionirsku dolinu u Jurski park (12.4.2014 22:16:50)


IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

nevezano za dinosauruse ali vezano za pionirsku dolinu. Danas smo bili i iskreno malo sam iznenadjena, ulaz za djecu od 5 do 7 godina 2 KM, a preko toga i dorasle 2,5 KM, i sve one zezalice vozic i to su poskupile na 2,5 KM.
Prije su mogli i ljudi manjeg finansijskog stanja fino otici pa za djecu do sedam nista ne platiti ako su dva roditleja 3 KM i super. A sada vec postaje bezobrazno.


Ne raspolazem nekim ogromnim budzetom ali meni to poskupljenje nije stasno. Realno gdje je to jos ulaz u zoo i popiti kafu isto para.




s obzirom na stanje u pionirskoj i sta se sve ima za vidjeti preskupo je, isto vazi i za naplatu ulaza na Vrelo Bosne, bezobrazluk




Hannica -> RE: Dinosauri pretvorili Pionirsku dolinu u Jurski park (13.4.2014 0:59:26)

Zar se i na Vrelu Bosne ulaz naplaćuje?
Od kada su to uveli?
Svašta. [sm=smiley29.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]