RE: Medicinski pedikir u Sarajevu (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Zdravlje



Poruka


Aba -> RE: Medicinski pedikir u Sarajevu (3.4.2014 11:17:03)

draga moje,

da li bi mi neko mogao proslijediti broj telefona Fatime,

pozdrav,




dincica -> RE: Medicinski pedikir u Sarajevu (26.4.2014 23:04:56)

ima li neko br tel za dobar medicinski pedikerj jer mi urastaju nokti i boli me uzasno :(




carpe diem -> RE: Medicinski pedikir u Sarajevu (27.4.2014 22:32:01)

jel ima neko broj Fatime? ja godinama kuburim s uraslim noktima a strah me otici svakome -help :)




dincica -> RE: Medicinski pedikir u Sarajevu (30.4.2014 20:24:47)

izgleda niko nema broja telefona :(




Aida sa -> RE: Medicinski pedikir u Sarajevu (24.3.2015 9:42:59)

Moze li mi neko hitno poslati Fatimin broj? U pitanju je djecak od 10 godina..imamo problema s uraslim noktom. Hvala!!!




bambi1 -> RE: Medicinski pedikir u Sarajevu (8.11.2016 22:52:47)


IZVORNA PORUKA: Lavić

Ja tek sad vidim da je Fatima jaaaako tražena [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
kome još uvijek treba broj, neka mi se javi na PP


Moze li i meni broj Fatime, treba mi hitno :(




ninuska -> RE: Medicinski pedikir u Sarajevu (9.11.2016 8:05:40)


IZVORNA PORUKA: bambi1


IZVORNA PORUKA: Lavić

Ja tek sad vidim da je Fatima jaaaako tražena [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
kome još uvijek treba broj, neka mi se javi na PP


Moze li i meni broj Fatime, treba mi hitno :(


Poslala sam ti pp :). Sretno :)




M kao Mama -> RE: Medicinski pedikir u Sarajevu (18.11.2016 15:25:39)


IZVORNA PORUKA: Aida sa

Moze li mi neko hitno poslati Fatimin broj? U pitanju je djecak od 10 godina..imamo problema s uraslim noktom. Hvala!!!



samo da pohvalim zlatne ruke Fatime, zahvaljujuću njoj izbjegli smo čupanje nokta, kod moje djevojcice od 9 godina,

sretno zaista je divna




Lunitik -> RE: Medicinski pedikir u Sarajevu (6.1.2017 14:07:54)

Moze li mi neko poslati broj Fatime? Moja curica ima problem sa urastanjem nokta, doktor je vec preporucio operaciju, ali ja zelim probati sve drugo prije toga. Vidim da svi hvalite Fatimu pa molim da mi neko proslijedi broj. Hvala puno.




ninuska -> RE: Medicinski pedikir u Sarajevu (6.1.2017 19:12:40)


IZVORNA PORUKA: Lunitik

Moze li mi neko poslati broj Fatime? Moja curica ima problem sa urastanjem nokta, doktor je vec preporucio operaciju, ali ja zelim probati sve drugo prije toga. Vidim da svi hvalite Fatimu pa molim da mi neko proslijedi broj. Hvala puno.


Poslala. Sretno :)




Mama_ -> RE: Medicinski pedikir u Sarajevu (17.1.2017 9:44:31)

Zdravo svima... Molim vas broj od Fatime.. Hitno mi je potreban za mamu koja ima urastao nokat. Unaprijed PUNO hvala!!!




rovita -> RE: Medicinski pedikir u Sarajevu (4.2.2017 11:17:32)

Pozdrav svima uz molbu da mi neko posalje Fatimin br. telefona.
Unaprijed hvala!




lamsa -> RE: Medicinski pedikir u Sarajevu (22.3.2017 14:54:50)

molim vas br telefona toliko hvaljene gdje Fatime za moju djevojcicu kojoj nakon povrede ne raste normalan nokat. slali su nas na ortopediju da joj to sto raste ponovo icupaju pa kao narasce normalan. zelimo probati sve prije ngo cupanje, molim vas broj fatime [sm=zmeden.gif]




zagy -> RE: Medicinski pedikir u Sarajevu (20.6.2017 10:26:46)

Da li ova Fatima još radi, možete li poslati broj. Da li je to privatno ili u nekom salonu. Hvala.




ninuska -> RE: Medicinski pedikir u Sarajevu (20.6.2017 18:34:56)

Gdje mi je fatima [sm=smiley36.gif]. Mogla bih kakav postotak izganjati [sm=smiley36.gif]

Salu na stranu. Saljem broj na pp :)




imagea -> RE: Medicinski pedikir u Sarajevu (14.8.2017 14:23:21)

Pozdrav,
hitno mi treba broj od Fatime. Zamolila bih da mi neko pošalje.
Obzirom da sam prvi put na forumu, gdje cu pronaci poruku(ako mi neko posalje u pp)

Hvala puno.




Lela1979 -> RE: Medicinski pedikir u Sarajevu (29.5.2018 21:54:38)

Može li broj Fatime?
Hvala puno...




Ocioci -> RE: Medicinski pedikir u Sarajevu (4.7.2018 10:44:19)

Može li meni molim vas broj od Fatime? Hvala puno unaprijed!




Lil@ -> RE: Medicinski pedikir u Sarajevu (19.10.2018 22:55:31)

Može li i meni neko poslati br Fatime Unaprijed hvala




ferguson -> RE: Medicinski pedikir u Sarajevu (27.10.2018 11:25:09)

Moze li broj te Fatime ako moze pomoci kod kurjeg oka,sve iz apoteke sam probala,a sad vise ne mogu ni da stanem na nogu normalno,stvarno je hitno..hvala




Visnja RR -> RE: Medicinski pedikir u Sarajevu (27.10.2018 19:46:39)

moja desetogodisnja djevojčica je imala na tabanu kurje oko...

stavljala je 8 dana onaj flaster za kurje oko....stavi se uveče i skine nakon 24 h

kada ga skine držala je u škafu punom tople (ne vruće) vode s jednom kašikom medicinske sode bikarbone...i tako držala 15.20 minuta.... već je u prolazu sve

a najbolje za kurje oko je krema koja se zove Warzin ali se može nabaviti samo u Austriji (najbliže nama)




ferguson -> RE: Medicinski pedikir u Sarajevu (30.10.2018 21:39:12)

Probala sam dvije vrste flastera i sve tekucine koje se mogu kupiti u nasim apotekama,i cuvarkucu i natapanje nogu u ovakoj i onakoj vodi...trenutno ne mogu stati na nogu jer su blizu jedan drugog,i postali su ogromni od tih preparata




Krlaa -> RE: Medicinski pedikir u Sarajevu (14.4.2019 0:38:42)


Molim vas ako moze broj od Fatime, bila bih vam puno zahvalna!! Ili bilo ko ko ima?

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

ima jedna djevojka koja radi samo tu vrstu pedikira, ne radi sad ove "moderne" i ja sam sa njom prezadovoljna, i svi moji (imamo genetski problem sa urastanjem noktiju)
on kad uradi imam osjecaj da godinu si miran
poslat cu ti pp sa brojem telefona samo dok nadjem, nalazi kod skretanja za vraca pored zoohobija i zove se djevojka Fatima, predivna stvarno






Masaimedo -> RE: Medicinski pedikir u Sarajevu (21.7.2021 12:56:54)

Da li mi neko moze poslati Fatimin broj ili broj od djevojke koja ucinkovito rjesava problem uraslih noktiju?


Unaprijed hvala




Masaimedo -> RE: Medicinski pedikir u Sarajevu (22.7.2021 8:54:49)

Da li mozete da mi posaljete broj od gospodje Fatime?Imam velikih problema sa urastanjem noktiju, cupali su, al problem nije rijesen. Bila boh Vam zahvalna na pomoci.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>