Koliko znamo o pojmovima vezanim za zatrudnjivanje (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


Anoniman -> Koliko znamo o pojmovima vezanim za zatrudnjivanje (20.9.2008 22:22:31)

ovdje su uglavnom cure koje se bore da dobiju bebicu.čitala sam puno i vidim da neke(bez pretjeranog pametovanja) dosta griješe i kombiniraju stvari koje nesmiju i nisu upoznate s nekim pojmovima....ja ču početi vi nadodajte sto znate

klomifen i vrkuta i zeleni čaj
klomifen stanjuje endometrij a ananas i cvekla ga popravljaju uz dogovor s docom najbolje estrofem ili estroderm flasteri

kao stimulacija ide i Femara koja netanji endometrij a daje extra JS

prije menopura i gonala na osnovu hormona zahtjevajte objašnjenje
jer menopur sdadrzi FSH i LH a gonal samo FSH...ili lakse menopur je za cure koje imaju nizak LH

supresija suprefact i decapeptil idu od 21 ili 3 dana ovisno koji je protokol NI SLUČAJNO nakon stoperice(bio slučaj) eventualno nakon transfera kod MPO

nova stvar za bolje jS cendroide injekcije(skupe ali OK)...
i bitna stvar prije AIH obavezno HSG..jedan nas lokalni ginekolog nije prakticirao

pa drage ako se sjetite još sto pisite


fragmin neznam u detalje objasniti ali Tikica moguće zna...


to je sto mi sad pada na pamet a bude nadopisivanja





tikica_69 -> RE: Koliko znamo o pojmovima vezanim za zatrudnjivanje (21.9.2008 8:18:00)

Ne znam, nisam uzimala fragmin i nemam nekog iskustva sa njim, pa na zalost ovdje ne mogu pomoci. Znam samo da se uzima nakon transfera jer pospjesuje cirkulaciju i automatski prokrvljenost maternice. Ja sam uzimala Estrofem nakon transfera, uz Utrogestane i tako sve do vadjenja bete. Ali ako se sjetim neceg, nadopisat cu vrijednu anonimnu [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley20.gif[/image] Obicno uz Fragmin preporucuju Andol i savjetuju da se uzima folna kiselina.E da, sto se tice ovoga da Klomifen stanjuje endometrij.....da to sam procitala kod puno cura, eto, kod mene nije bio slucaj. Ja sam na njega fenomenalno reagirala.




Puslica -> RE: Koliko znamo o pojmovima vezanim za zatrudnjivanje (22.10.2008 14:20:05)

moram se nadovezati,i ja sam na klomifen super reagovala za tri ciklusa ocistile su mi se te poli mikro ciste sa jajnika i dobivam[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] bez stimulisanja ustvari klomifenu je i to uloga ali s obzirom da sam prije pila dabroston da bi dobila ovo je super




Stranica: [1]