RE: Kako kvalitetno provesti vrijeme s djetetom (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Odgoj



Poruka


malena27 RR -> RE: Kako kvalitetno provesti vrijeme s djetetom (20.11.2015 15:06:57)

Lijepa tema...mi u biti dok ja kuham ili pravim kolace, zajedno mjesimo, on muti kreme ili koru mikserom, kad usisavamo, ganjam ga usisivacem po kuci dok on isti gasi i umire od smijeha, nedavno sam pravila krofne pa ih je on oblikovao casom, kad pravim pitu, dam i njemu malu oklagiju da razvija...elem vecinom se ovako zabavimo i uradimo nesto korisno...
U zadnje vrijeme zajedno slazemo puzzle i bas uzivamo u tome... Igra se vrlo rado plastelinom, pravimo pitu ili spagete ili zmije od njega...
Kad smo umorni od posla i obaveza izvedemo ga do igraonice a muz i ja uspijemo popiti kafu s mirom, a on se zabavi s djecom.
Vikendom obicno idemo na obliznju planinu sa prijateljima i njihovom kcerkicom i bas uzivamo u takvim vikendima.
U park ga vodimo kada je vjetrovito na planini.
Uglavnom smo prisutni u zivotu djeteta i muz i ja [sm=smiley1.gif]




bebaa -> RE: Kako kvalitetno provesti vrijeme s djetetom (27.12.2015 21:41:11)

evo mene opet malo....
sad su zanimacije drugačije....
druga vrsta crtića....kuhinja mu je preokupacija..čim sam ja tamo eto i njega da i on nešto muti.....mislim nije s epuno promijenilo od mog poslednjeg posta....samo nam ovaj smrda ne da da šetamo.....[sm=smiley13.gif]
učim o slova....učimo svoje ime....
učimo prepričati priču....upijamo sitnice da bi više zapamtili....




zivotnisan -> RE: Kako kvalitetno provesti vrijeme s djetetom (28.11.2016 14:58:59)

Drage mame, da li vam se desilo da Vaše dijete ne želi da negdje idete sa njim. Npr. ide se nani i djedu, ali dijete ne želi da vi idete i kaže to i pred njima, neću da mama ide.. Samo sa ili samo sa tatom..
Zašto to se dešava, kakva su vaša iskustva? Mene je strašno pogodilo od moje malene..




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]