RE: TSH-problem za začeće (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


araj -> RE: TSH-problem za začeće (22.4.2015 10:35:07)


IZVORNA PORUKA: Nana84

Zar nema niko da je imao problema sa tsh i štitnom?



Cao, ja sam imala problem sa zacecem pored TSH imala sam i miome. Pijem euthyrox od 50 mg. Nakon 2 mjeseca sam radila nalaze i spustio se al ne do granice koja je predvidjena za zacece. Meni je TSH bio3,5. Tek nakon 4 mjeseca se spustio na 2. Mozda da pijes od 100 mg, al se posavjetuj sa endokrinologom. Ako imas pitanja, tu sam. Sretno




anandi -> RE: TSH-problem za začeće (22.4.2015 15:33:06)

Nana84 ja pokusavam da ostvarim trudnocu evo 6-ta godina sve uredno al nista.
Sto se tice TSH kod mene je 3,85, nemam nikakvih problema,nema cisti. Dr mi je rekla da je za trudnocu najbolje da bude u granici izmedu 1-2 sve preko dolazi do spontanih, ne mora da znaci jer ima zena s povecanom vrijednoscu i opet su uspjele iznijet trudnocu. Odgovarajuca terapija i brzo spada. Sretno draga




Nana84 -> RE: TSH-problem za začeće (23.4.2015 14:48:11)

Hvala na odgovorima.
Ja i mm od ovog mjeseca ćemo pokušati ponovo.Nadam se najboljem.
Terapija od 12,5 mg letrox-a je zbog blagog uvećanja vrijednosti TSh- 5,35 a granica je 5,00.
Nadam se da neću dugo pokušavati.
Pozdrav




Nana84 -> RE: TSH-problem za začeće (23.4.2015 14:50:06)

Nema ni kod mene cisti niti čvorića što je dobro.
Sa prošlom trudnoćom koja je nažalost završila missed-om, pokušavali smo 1 mjesec i uspjelo je.
Ja sam razmišljala čak da ne uzmem terapiju nego da pokušam sa čajevima (Trogrlić iz Žepča) ali sam po njegovom savjetu ipak počela piti terapiju.




Silver -> RE: TSH-problem za začeće (3.9.2015 1:16:10)

Pozdrav drage moje,
Da li mi neka od vas moze reci gdje se ima u Sarajevu kupiti euthyrox? U Apotekama Sarajevo nema...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]