Kako organozivati zabavu iznenađenja za ukućana (mm) (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


chuci -> Kako organozivati zabavu iznenađenja za ukućana (mm) (13.3.2012 8:26:48)

Ove godine mm puni 30, i bio je malo [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden2.gif[/image] oko toga. Njegov i sestrin rođendan su u dan razlike pa sam ja odlučila da im napravim zabavu iznenađenja.
To je sve bilo jučer, a nakon što sam raju pozvala da dođu u subotu skontala sam da ove sedmice imam  baš puno posla i sad se pitam kako da sve organizujem i stignem.

Pitanja su kako da izvedem držanje zabave u tajnosti. Tortu svakako očekuje da pravim pa to neće biti problem. Više mi je oko ostale hrane, a moram još nešto osim torte poslužiti.
Imala sam ideju da kažem da nam neko dolazi na sijelo ali kontam onda to neće biti toliko iznenađenje.
Kako da sestru dovedem do nas to veče. Jel bezveze ako zamolim narod ostali da svi dođu npr kod mog brata da se skupe pa da kod nas nagrnu istovremeno (brat živi 300 m od nas).
Ili da pošaljem mm negdje popodne s ajšom a ja sve pripremim??

Molim vas za ideje kako da to držim u tajnosti i kako da organizujem. Inače su mi mm i sestra glavni kad bilo šta pripremam kad neko dolazi pa sam sad raspamećena kako da sve bude super a da oni ne saznaju.

PS. Jednom su njih dvoje meni pripremili iznenađenje za rođendan koje nije baš uspjelo jer me mm izveo, pa kad smo se vratili svi su trebali biti u kući a zakasnili su pa je bila samo sestra. Bilo je smiješno pravo kad su njih dvoje vikali surprise [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]. Ne bih da mi se to desi




Hanady RR -> RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za ukućana (mm) (13.3.2012 9:08:47)

Mislim relano da bi najednostavniji način zabave iznenađenja bio van kuće...

Imaš li mogućnost da u nekom lokalu sve dogvoriš...
kupiš dvije-tri hladne plate koje će tamo biti dostavljene...
dvije-tri pize itd...
kažeš suprugu vodim te tu i tu na piće povodom rođakasa...
svima kažeš da tamo budu prije...
a zaovi kažeš da dođe obavezno tada i tada da im ti želiš čestitati oboma tu rođaks...

nekako nisma sigurna da ćeš lako izvesti u prosotru gdje živite zajedno ...ili pak da ga požalješ negdje sa djetetom dok ti kući primiš narudžbe zkusake...ali opet dolazak gostiju je pojedinačan neće baš biti efektno kao recimo van vašega stana[sm=smiley36.gif]




Skvo RR -> RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za ukućana (mm) (13.3.2012 9:13:12)

on neka proseta sa djetetom, ti se napirlitaj cekaj goste, a gostima umjesto poklona reci da svako donese nesto od hrane....to bi ja uradila.[sm=smiley1.gif]




Lejla Ka -> RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za ukućana (mm) (13.3.2012 9:16:51)

Reci mužu da praviš tajnu zabavu iznenađenja za sestru, a njoj da praviš tajnu zabavu iznenađenja za muža. I eto dobila si dvoje ljudi da ti pomognu :D

I reci mužu da se još nije ni približio najboljim godinama, još je on totalni puter, žutokljunac.

Cccccc, čuj [sm=smiley13.gif] za 30-ti rođendan, još muško! Kuda ide ovaj svijet [sm=jezicek.gif]




chuci -> RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za ukućana (mm) (13.3.2012 9:18:41)

slavljenje negdje vani ne dolazi u obzir jer mi nismo ti tipovi. Naše društvo je malo, niko ne puši ni ne pije, i znam da se niko od pozvanih ne bi ugodno osjećao u takovj atmosferi a pogotovo mm i sestra. Mi smo svi kućni tipovi.

skvo dobra ti je ideja ali mi nekako nezgodno pitati to pozvane.

još me interesuje da li ispaliti djecu kod mame ili ih ostaviti (moja ajša i bratova curica)?




chuci -> RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za ukućana (mm) (13.3.2012 9:20:10)

lejla ka da me ne prokuže. a to bi mi bilo najjednostavnije




Hanady RR -> RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za ukućana (mm) (13.3.2012 9:26:47)

Njednostavnije...

svi neka se kupe kod brata tvoga....

muža pošalji van sa djetetom da pripremiš sitnice....neku salaticu, grickalice i narežeš hlladnu platu....

Zaovi reci da dođe tada i tada bratu na rođkas a da on ne zna...

kada njih dvoje budu u sobi...ostali neka dođu u grupi od brata sa bratom tvojim...
djece neka ru...lijepo će to biti ..
po dolasku njihovom naruči dvije velike pizze i eto ga...
i zakuska i zabava za njih dvoje

Tortu svakako za njih dvoje radiš...neka na sitoj bude ''znak'' za to...


i eto gaaa[sm=smiley36.gif]






Hanady RR -> RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za ukućana (mm) (13.3.2012 9:32:04)

PS. ako ti za tu zabavz treba korpa tvoja pletena[sm=smiley36.gif] javi d aje donesem pa možemo je i napuniti nečim...kfilice ov-ono...da ne dolazi prazna, samo d aznaš u životu je...čubaj je još za muffine za BB[sm=smiley36.gif]




chuci -> RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za ukućana (mm) (13.3.2012 9:33:52)

aha dobro si
mogla bi brata zamoliti da fol zovne mm da nešto obave (bratu se auto nešto pokvarilo jutros) pa da tako izađe iz kuće

pizze isto dobra ideja
plate mi je lahko naredati, a mogu i kad se svi skupe, naši smo

jedino sestra
hm kontam da njoj kažem da izvodim mm negdje pa da ona ko fol dođe ajšu čuvati ha?




chuci -> RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za ukućana (mm) (13.3.2012 9:34:51)

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

PS. ako ti za tu zabavz treba korpa tvoja pletena[sm=smiley36.gif] javi d aje donesem pa možemo je i napuniti nečim...kfilice ov-ono...da ne dolazi prazna, samo d aznaš u životu je...čubaj je još za muffine za BB[sm=smiley36.gif]


baš mi je neki dana palo na pamet šta li je s njom.
ne treba za zabavu, a potrudiću se da dođem na idući bb da je pokupim. javim ti još ako mognem doći da ne donosiš bezveze

hvala puno što je čuvaš




Hanady RR -> RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za ukućana (mm) (13.3.2012 9:37:39)


IZVORNA PORUKA: chuci

aha dobro si
mogla bi brata zamoliti da fol zovne mm da nešto obave (bratu se auto nešto pokvarilo jutros) pa da tako izađe iz kuće

pizze isto dobra ideja
plate mi je lahko naredati, a mogu i kad se svi skupe, naši smo

jedino sestra
hm kontam da njoj kažem da izvodim mm negdje pa da ona ko fol dođe ajšu čuvati ha?

[sm=bravo.gif]

eto ga plan gotov....

ma samo kreni biće to super[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

PS: korpa je i poršli put djelila mufiine [sm=smiley36.gif] a čuvam jer i ja svoju volim[sm=smiley1.gif] ne brini kad god javiš ona dolazi do tebe[sm=bravo.gif]




chuci -> RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za ukućana (mm) (13.3.2012 9:41:24)

eh sad kontala sam negdje????? naručiti npr piletinu neku ili slično kao platu jedan oval
znate li gdje to ima. mogla bi je držati kod brata da se šta ne posumnja

još pizze, grickalice i ovali, sokovi, kafa kapućino, torta i to je to
ne znam


ima li sada negdje u sarajevu da se kupi janjetina pečena. mm je veliki ljubitelj i to bi ga posebno obradovalo. ali ono sa ražnja. mogao bi moj tata to odraditi.




Lejla Ka -> RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za ukućana (mm) (13.3.2012 9:44:39)

Janjetina "Kod Kibeta"? Ali ne znam ima li je sad.




Hanady RR -> RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za ukućana (mm) (13.3.2012 9:45:32)

Ma imaš janjetinu po ovim rstoranima okolnim...
a možeš i kupiti u konzumu janjetine na kilogram pa da tada odnese u pekaru recimo Poričanin za male pare predobro peče jer su im peći predobre....

a i merkator i konzum imaju dleikates...može se i telfonom dogvoriti ...ti pečeno pile da se izreže na hladnu platu...
recimo meraktor ima predobru rolovanu telteinu...a ona je dobra i hladna

imaš na ifnromacijama brojeve telefona...samo traži da te spoje sa delikatesom i sve dogovoriš[sm=smiley1.gif]




Lejla Ka -> RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za ukućana (mm) (13.3.2012 9:55:28)

Evo moj radni kolega kaže da je najbolja janjetina u pečenjari na Grbavici, u ulici (nekadašnjoj) Bratstva i Jedinstva, dijagonalno od skretanja za šoping. Čovjek ima mesaru i pored nje pečenjaru.




chuci -> RE: Kako organozivati zabavu iznenađenja za ukućana (mm) (13.3.2012 10:00:18)

e hvala i hvala kolegi.
ovo ću vidjeti s tatom i mamom da mi odrade.


uuuu baš sam uzbuđena

hvala vam puno na savjetima




Stranica: [1]