Ciscenje namjestaja u Zenici? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


Rejja -> Ciscenje namjestaja u Zenici? (2.4.2012 8:59:32)





Rejja -> RE: Ciscenje namjestaja u Zenici? (2.4.2012 9:00:58)

Da li neko zna koja firma se u Zenici bavi ciscenjem namjestaja, poput secije, kreveta i sl.?




rerica -> RE: Ciscenje namjestaja u Zenici? (2.4.2012 18:29:51)


IZVORNA PORUKA: Rejja

Da li neko zna koja firma se u Zenici bavi ciscenjem namjestaja, poput secije, kreveta i sl.?

Oni su u Sarajevu,al pokusaj http://www.wix.com/sarajevoo/dubinsko-ciscenje-pranje




Nedi -> RE: Ciscenje namjestaja u Zenici? (3.4.2012 10:10:38)

Koliko znam u Zenici nema firme koja cisti namjestaj. Imaju samo pojedinci sa Kirby-em ili Rainbow-om. Ja sam zvala ovog Kirby-ija, nije los a nije ni nesto posebno ako hoces poslati cu ti broj na PP[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




malena27 RR -> RE: Ciscenje namjestaja u Zenici? (14.3.2014 10:55:24)

Molim vas da sa mnom podijelite iskustva vezano za ciscenje namjestaja i tepiha Kirby aparatom?
Interesuje me ciscenje ugaone garniture i tepiha, koja je cijena, kako ste zadovoljne rezultatom i koliko se treba susiti?




palachinken -> RE: Ciscenje namjestaja u Zenici? (14.3.2014 12:22:48)


IZVORNA PORUKA: malena27 RR

Molim vas da sa mnom podijelite iskustva vezano za ciscenje namjestaja i tepiha Kirby aparatom?
Interesuje me ciscenje ugaone garniture i tepiha, koja je cijena, kako ste zadovoljne rezultatom i koliko se treba susiti?


Ja imam čiku koji mi čisti tepihe, dobro on to radi, ali nisam nikako sjedenje pa ne znam.
I bude vlažno, sigurno 24h se neće moći koristiti poslije.




Mya_81 RR -> RE: Ciscenje namjestaja u Zenici? (16.3.2014 10:34:04)

Mi smo cistili i kauce i fotelje. Ne mogu se sjetiti koliko se dugo sušilo, ali bilo je dobro. Mislim, u svakom slucaju ne znam kako bih drugacije i bolje ocistila.




malena27 RR -> RE: Ciscenje namjestaja u Zenici? (17.3.2014 7:51:12)

Hvala! Eh sad dajte broj cike pp [sm=smiley1.gif]




Stranica: [1]