Baldahin za deciji krevetac (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


Victoria88 -> Baldahin za deciji krevetac (12.4.2012 14:17:33)

Drage moje,oduvek su mi baldahini bili nesto najlepse,sto u najvecoj meri ukrasava krevetac vase bebe,a leti moze posluziti kao odbrana od komaraca...Da li vi imate baldahin na vasem kreveticu i kakav je ??




Hanady RR -> RE: Baldahin za deciji krevetac (12.4.2012 14:20:25)

na bebi krvetu nisam imala baldahin...
al sada starija cura na svom krevtu ima...
rozi naravno...
iskreno više ukras nego išta...
simpa igleda la za se i zapetljet u njega[sm=smiley36.gif]




Blue rose RR -> RE: Baldahin za deciji krevetac (12.4.2012 14:35:42)

I mi imamo baldahin, imali smo ga i na krevetcu, i sada na velikom krevetu - kikica se osjeća kao "princeza" :)) kad ga navuče okolo sebe




Hanady RR -> RE: Baldahin za deciji krevetac (12.4.2012 14:37:38)


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

I mi imamo baldahin, imali smo ga i na krevetcu, i sada na velikom krevetu - kikica se osjeća kao "princeza" :)) kad ga navuče okolo sebe

e da i to mu je najvažnija funkcija[sm=smiley36.gif]

naš je iz kolekcije prinsess...ima neke krunice po obrubu...kupili u JINKS-u ...lako se i održava




Lulu_08 -> RE: Baldahin za deciji krevetac (12.4.2012 14:38:05)

Kako drzite baldahin iznad "velikih" kreveta da li visi na plafonu i ako da kako?




Lulu_08 -> RE: Baldahin za deciji krevetac (12.4.2012 14:38:57)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

I mi imamo baldahin, imali smo ga i na krevetcu, i sada na velikom krevetu - kikica se osjeća kao "princeza" :)) kad ga navuče okolo sebe

e da i to mu je najvažnija funkcija[sm=smiley36.gif]

naš je iz kolekcije prinsess...ima neke krunice po obrubu...kupili u JINKS-u ...lako se i održava


Pitam jer sam za L. davno dobila takav baldahin kao kupola od dvorca roze-bijelo pa bih joj voljela isti pricvrstiti ali ne znam kako?




Adana -> RE: Baldahin za deciji krevetac (12.4.2012 14:40:05)

Imala ga je i moja malena na kreveticu, ali je prekrivao samo jedan dio kreveta, ne cijeli. Bio je bijeli sa nekom bez masnicom...

I sada ce imati baldahin, naravno veci koji vidi sa plafona, i rozi je. :)

A mislim da moze posluziti kao zastita od komaraca ako je veliki i obuhvata cijeli krevetic. Mada sada ima i uticnica i sl. stvari protiv istih tako da mozda nece ni trebati.

Ima se kupiti i mrezica za krevetic i kolica sa gumom koja se navlaci preko istih kao zastita od komaraca. I mislim da fercera samo ako je onaj platneni krevetic u pitanju jer moze pokriti samo onaj otvor, ne cijeli krevetic...




Adana -> RE: Baldahin za deciji krevetac (12.4.2012 14:41:45)

Lulu_08 probusis rupu na plafonu, umetnes onu kao kuku na koju stavis baldahin. :) I onda lijepo visi iznad krevetica. :)




Hanady RR -> RE: Baldahin za deciji krevetac (12.4.2012 14:42:35)


IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

I mi imamo baldahin, imali smo ga i na krevetcu, i sada na velikom krevetu - kikica se osjeća kao "princeza" :)) kad ga navuče okolo sebe

e da i to mu je najvažnija funkcija[sm=smiley36.gif]

naš je iz kolekcije prinsess...ima neke krunice po obrubu...kupili u JINKS-u ...lako se i održava


Pitam jer sam za L. davno dobila takav baldahin kao kupola od dvorca roze-bijelo pa bih joj voljela isti pricvrstiti ali ne znam kako?



nama je došla kukica koja se uboruje u plafon...

nije je teško staviti....

njoj je krevet sada uz zid jedna duža strana...p sam kukicu uborovala tako d ami baldahin komlet krevet ''obmota'' a ulazi sa druge duže strane pod njega...

ako si me shavtila[sm=zmeden.gif]

ako nisi mogu slikati večeras pa ti pustim da vidiš[sm=smiley36.gif]




Lulu_08 -> RE: Baldahin za deciji krevetac (12.4.2012 14:44:28)

Hahahaha moze slika necu se buniti [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




Blue rose RR -> RE: Baldahin za deciji krevetac (12.4.2012 14:46:08)

IZVORNA PORUKA: Lulu_08

Kako drzite baldahin iznad "velikih" kreveta da li visi na plafonu i ako da kako?


Imaju se kupiti "uvijeni" šarafi i oni se zavrnu za plafon.
Mi smo svoj zavrnuli za drvenu gredu.




Victoria88 -> RE: Baldahin za deciji krevetac (12.4.2012 15:14:01)

Ja planiram da kupim drzac za baldahin  ali su mi gornje strane od krevetca polukruzne a koliko vidim po slikama na netu  tu se pricvrscuje baldahin pa me strah da to ne moze stabilno stajati ukoliko ivice krevetica nisu ravne??Ima li neko zaobljenbaby  krevetac da su mu te strancnice polukruzne a da je stavio baldahin??Ne bi da stavljam sa strane tj.na ogradicu jer mi se to ne dopada ,a ovako ne znam hoce li stajati pa da ne kupim bezveze...  a muz je rekao NE busenju zidova a u Srbiji i nisam videla da imaju ti sto vise sa plafona vec samo ovi sto se pricvrste za krevtic




Adana -> RE: Baldahin za deciji krevetac (13.4.2012 12:21:45)

Ja mislim da moze i na zaobljenu stranicu...
Mozda mozes probati tamo gdje ces kupovati nosac. Ili gdje se prodaju krevetici, oni cesto imaju montirane i baldahine.

A busenje zidova tj. plafona je smijesno, rupa je jako mala i lako se zakrpi kada vise ne treba. :)

S tim da sam ja stavljala na oni duzu stranicu krevetica i bio je skoro sav obuhvacen baldahinom, a kasnije sam stavljala i na kracu stranicu (na drugi krevetic kada je kupljen).

Lijepo je kako god da stavis. :) Evo da vidis:

[img]http://www4.slikomat.com/11/0413/1iw-368-36.jpg[/img]

[img]http://www4.slikomat.com/11/0413/pi-4561-9.jpg[/img]






Funky -> RE: Baldahin za deciji krevetac (17.4.2012 16:01:25)

Joj što volim ove light teme... [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Ja sam nedavno vidjela prelijep baldahin za curicu sa rozim na vrhu (sličan kao na slici) košta 100 KM i kači se za plafon.Mnogo je duži (vuče se po podu) i u principu to je obični til sa obrubom.
Po meni ovo teta kod koje kupujete zavjese može uraditi baš kako vama odgovara i čak prišiti leptiriće ili cvjetiće preko.

[image]http://images.ceneje.si/products/thumbnails/ImageHomePageZoomed/baldahin-musketiro-princeska-1946934_1024x768.jpg[/image]




Lulu_08 -> RE: Baldahin za deciji krevetac (17.4.2012 16:56:51)

Diiivni su [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif].

Ja sam sa L. imala od platna, evo kako je izgledalo:

[img]http://www4.slikomat.com/11/0417/l86-DSC051.jpg[/img]

(ne vidi se samo donji dio koji je bio malo tamniji, poput ove masne)




Stranica: [1]