RE: Serije... (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica >> Knjiga, film i muzika



Poruka


zvončica -> RE: Serije... (17.2.2012 12:33:29)


IZVORNA PORUKA: Dida79

A gdje gledas novu sezonu uvoda u anatomiju ja sam gledala kad je onaj uletio sa pistoljom na kliniku i nisam dalje kasnije su sve reprize bile



Ja sam i House-a i Uvod u anatomiju - nove sezone skinula sa neta




MicoTico -> RE: Serije... (14.5.2013 21:05:00)

Sad samo Igru prijestola gledam. Prvo sezonu pogledala, načela drugu.
A nekad sam pratila Uvod u anatomiju, dr. Haus, Monk,Zakon i red:odjel za žrtve, Mentalist.
Uglavnom serije koje se ne vežu jedna za drugu, pa mogu preskakati.




gerberka -> RE: Serije... (15.5.2013 8:41:01)

trenutno Ne daj se Nina, na youtube..kad mi je dosadno, pa odmorim mozak..zagrizla sam cim sebi upisem do koje sam stigla [sm=smiley36.gif]




Blue rose RR -> RE: Serije... (15.5.2013 11:06:48)

Trenutne preporuke :
The mentalist (topla preporuka),
Covert affair,
Suits,
24.




amra_sa -> RE: Serije... (27.7.2013 3:20:44)

Je li neko gledao ovu seriju ? Koliko ima sezona, znate li ? Po opisu baš mi se đasvi a i volim Ashley ...
http://www.filmovizija.com/browse-missing-videos-1-date.html




Amani12 -> RE: Serije... (27.7.2013 12:20:09)

Sherlock

Dexter

Walking Dead

Luther

i za opustanje Hot in Cleveland i Psych [sm=smiley1.gif]




dandi84 -> RE: Serije... (27.8.2013 22:29:35)

Stare domaće:
1. Bolji život
2. Policajac sa Petlovog brda
3. Đekna
4. Tesna koža
5. Kamiondžije

Strane:
1. Sex i grad
2. Dva i po muškarca- moja i od mm omiljena serija
3. Uvod u anatomiju




mishkica -> RE: Serije... (27.8.2013 23:41:46)

Uvod u anatomiju, kucanice, zlocinacki umovi, zakon i red, mentalist, da je vremena uvijek bi ih gledala[sm=smiley36.gif]




Blue rose RR -> RE: Serije... (28.8.2013 10:43:23)

Lie to me :) 




elmaL -> RE: Serije... (11.3.2014 12:02:44)


IZVORNA PORUKA: Amani12

Sherlock

Dexter

Walking Dead

Luther

i za opustanje Hot in Cleveland i Psych [sm=smiley1.gif]


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] pregledali ove davno, s tim da pratimo nove Sherlocka, a još mi je bolja američka verzija Sherlocka serija se zove Elementary [sm=smiley20.gif]

serija The wire (Žica) mi je extra isto[sm=bravo.gif]

inače, mm i ja uživamo gledati navečer serije, uvijek imamo skinutih na laptopu i kad E zaspi, obavezno 1-2 pogledamo, sinoć smo završili seriju Life, pa smo krenuli s novom True detective, iako mi je malo spora izgledala prva epizoda, al vidjećemo...uporedo za gledamo i Veliki prasak za smijeh [sm=smiley1.gif]


zna li neko gdje bih mogla skinuti Grey's anatomy, gledala sam do 9.sezone na fox life, ali nema mi je više...a to mi je no 1 serija [sm=bravo.gif]




Pikapolonica -> RE: Serije... (11.3.2014 14:04:52)


IZVORNA PORUKA: elmaL


IZVORNA PORUKA: Amani12

Sherlock

Dexter

Walking Dead

Luther

i za opustanje Hot in Cleveland i Psych [sm=smiley1.gif]


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] pregledali ove davno, s tim da pratimo nove Sherlocka, a još mi je bolja američka verzija Sherlocka serija se zove Elementary [sm=smiley20.gif]

serija The wire (Žica) mi je extra isto[sm=bravo.gif]

inače, mm i ja uživamo gledati navečer serije, uvijek imamo skinutih na laptopu i kad E zaspi, obavezno 1-2 pogledamo, sinoć smo završili seriju Life, pa smo krenuli s novom True detective, iako mi je malo spora izgledala prva epizoda, al vidjećemo...uporedo za gledamo i Veliki prasak za smijeh [sm=smiley1.gif]


zna li neko gdje bih mogla skinuti Grey's anatomy, gledala sam do 9.sezone na fox life, ali nema mi je više...a to mi je no 1 serija [sm=bravo.gif]

Grey's Anatomy ima na torentima. A na Fox-u je prosli cetvrtak pocela 9. sezona.




elmaL -> RE: Serije... (11.3.2014 15:18:48)


IZVORNA PORUKA: Pikapolonica

Grey's Anatomy ima na torentima. A na Fox-u je prosli cetvrtak pocela 9. sezona.


[sm=zz_bounce.gif][sm=zz_bounce.gif] Za ovu informaciju imas hiljadu [sm=smiley31.gif] da si blizu, bio bi mustuluk [sm=jezicek.gif]




minja_ -> RE: Serije... (15.3.2014 21:14:42)


IZVORNA PORUKA: elmaL

...krenuli s novom True detective, iako mi je malo spora izgledala prva epizoda, al vidjećemo



ja skoro u jednom dahu odgledah svih osam epizoda, serija mi je fenomenalna, ovo je mozda Metova najbolja uloga dosad. radnja jeste mračna i atmosfera jako turobna, ali je tako drugacija od americkog stila zadnjih nekoliko godina, svidjele su mi se spora radnja, duge recenice, ma sve. Maestralno.

Cujem da bi Brad Pitt mogao biti dio ekipe u drugoj sezoni i jako mi se svidja sto se A lista glumaca okrece tom formatu.




elmaL -> RE: Serije... (18.3.2014 9:48:55)


IZVORNA PORUKA: minja_


IZVORNA PORUKA: elmaL

...krenuli s novom True detective, iako mi je malo spora izgledala prva epizoda, al vidjećemo



ja skoro u jednom dahu odgledah svih osam epizoda, serija mi je fenomenalna, ovo je mozda Metova najbolja uloga dosad. radnja jeste mračna i atmosfera jako turobna, ali je tako drugacija od americkog stila zadnjih nekoliko godina, svidjele su mi se spora radnja, duge recenice, ma sve. Maestralno.

Cujem da bi Brad Pitt mogao biti dio ekipe u drugoj sezoni i jako mi se svidja sto se A lista glumaca okrece tom formatu.


a mi odustali nakon 3 epizode[sm=zmeden.gif] nijednu nisam mogla do kraja odgledati, zaspala bih [sm=zz_big_green.png][sm=zz_big_green.png]




Pikapolonica -> RE: Serije... (18.3.2014 12:44:14)


IZVORNA PORUKA: elmaL


IZVORNA PORUKA: Pikapolonica

Grey's Anatomy ima na torentima. A na Fox-u je prosli cetvrtak pocela 9. sezona.


[sm=zz_bounce.gif][sm=zz_bounce.gif] Za ovu informaciju imas hiljadu [sm=smiley31.gif] da si blizu, bio bi mustuluk [sm=jezicek.gif]

Nema na cemu. Uzivaj! [sm=smiley1.gif]




palachinken -> RE: Serije... (20.3.2014 15:24:07)


IZVORNA PORUKA: minja_


IZVORNA PORUKA: elmaL

...krenuli s novom True detective, iako mi je malo spora izgledala prva epizoda, al vidjećemo



ja skoro u jednom dahu odgledah svih osam epizoda, serija mi je fenomenalna, ovo je mozda Metova najbolja uloga dosad. radnja jeste mračna i atmosfera jako turobna, ali je tako drugacija od americkog stila zadnjih nekoliko godina, svidjele su mi se spora radnja, duge recenice, ma sve. Maestralno.

Cujem da bi Brad Pitt mogao biti dio ekipe u drugoj sezoni i jako mi se svidja sto se A lista glumaca okrece tom formatu.

I ja sam počela! Predobra je. Uvodna pjesma mi je na playlisti danima




minja_ -> RE: Serije... (20.3.2014 15:48:13)

ja pocela da gledam ponovo, ovaj put s mm, jednu epizodu dnevno. veliko osvjezenje u americkoj kinematografiji, spoiler: bez obzira na neke nedorecenosti u radnji




palachinken -> RE: Serije... (20.3.2014 16:18:46)

Ne spojleraj, ja tek počela! [sm=smiley36.gif]
Ne znam jesi li gledala Breaking Bad?




minja_ -> RE: Serije... (20.3.2014 22:45:53)

nisam, i ovo sam odgledala jer ima "samo" osam epizoda, BB oko tridesetak? to je o onom hemicaru? moracu se nakaniti a i da naucim sta o tome kako je "posao samo posao" [sm=jezicek.gif]




Bambi09 -> RE: Serije... (21.3.2014 8:12:36)

Ja gledam

1 NCIS
2 NCIS LA
3 Poaro
4 Kako Jim kaze
5 Svi vole Raymonda
6 Saptacica duhovima




Hanady RR -> RE: Serije... (22.3.2014 0:54:49)


IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: minja_


IZVORNA PORUKA: elmaL

...krenuli s novom True detective, iako mi je malo spora izgledala prva epizoda, al vidjećemo



ja skoro u jednom dahu odgledah svih osam epizoda, serija mi je fenomenalna, ovo je mozda Metova najbolja uloga dosad. radnja jeste mračna i atmosfera jako turobna, ali je tako drugacija od americkog stila zadnjih nekoliko godina, svidjele su mi se spora radnja, duge recenice, ma sve. Maestralno.

Cujem da bi Brad Pitt mogao biti dio ekipe u drugoj sezoni i jako mi se svidja sto se A lista glumaca okrece tom formatu.

I ja sam počela! Predobra je. Uvodna pjesma mi je na playlisti danima

nema dalje do osma iz prve sezone jel???[sm=zmeden.gif]
kad se očekuje dalje..
predobro[sm=smiley1.gif]




palachinken -> RE: Serije... (22.3.2014 13:23:03)


IZVORNA PORUKA: minja_

nisam, i ovo sam odgledala jer ima "samo" osam epizoda, BB oko tridesetak? to je o onom hemicaru? moracu se nakaniti a i da naucim sta o tome kako je "posao samo posao" [sm=jezicek.gif]

Pogledaj. To je taj kvalitet. I gotova je serija, 5-6 sezona. Ima 9.5 ocjenu, ona GoT i True Detective




minja_ -> RE: Serije... (22.3.2014 14:26:13)

BB cu sigurno poceti da gledam a mislila sam krenuti i House of Cards. Od GoT sam odustala kada nisam mogla nista shvatiti u sinopsisu prve epizode[sm=jezicek.gif] tako ja odlucim hocu li gledati ista, krenem citati plot na wikiju[sm=jezicek.gif]




Trudna foka -> RE: Serije... (6.6.2014 11:23:45)

Ko voli Turske sapunjare preporucujem Merhamet.Odlicna je.Ima li ko meni neku da preporuci da je ima na netu online i da je zanimljiva(bez pucanja i horora naravno samo ljubici i komedije)




Ilhana RR -> RE: Serije... (6.6.2014 11:41:39)

Serije koje ja pratim su:

Beauty and the beast novo izdanje
The Big Bang theory
Pretty littly Liars
Greys anatomy
Criminal Minds
The Killing
CSI
2 and a half men
How I met your mother
White collar
New girl

Serije koje sam zavrsila
The OC
One three Hill
The secret life of American teenager
Lost

Ja imam pretplatu na Netflixu a skoro sve ove serije su dostupne ovdje...
Pratim ih po americkom pustanju, na tv gledam ponekad samo kad mi je mrsko prilopcavati ovo...

Bas sinoc muz govori mogli smo poceti neku novu seriju da gledamo... Al nemam poma koju...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>