tuzba susjeda (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Kućni ljubimci



Poruka


ivana29 -> tuzba susjeda (7.5.2012 9:14:02)

Cure drage..vec sam pisala o svom 5-mjesecnom psicu terijeru...zivimo u sttani od 40 kvadrata u zgradi..sve je bilo donekle dobro dok nam susjeda sa kojoj smo bili dobri nije pokucala na vrata i rekla da ce na sprijaviti...na pitanje zasto rekla je da joj s ereks popisa na tepih...sa se pokakio ispred zgrade...ja san 3 dana prije nego sto ce oni doc(dolaze syamo vikendom)pocistila cilu zgradu tako da nije moglo biit od njega...naime...on nama stoji u kuci i na balkonu..kad je u kuci..kaka u nju po noci...nocas mi je zbog toga bilo lose...kad je bna balkonu place da nitko ne moze spavat..vec sam ga dala na angovor svih i otisla natrag po njega...sto da radim?i nitko nema vrimena sa nim setat..muz radi..ja lezim od mucnine po cjeli dan...malena u skoli....[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




Skvo RR -> RE: tuzba susjeda (7.5.2012 9:23:18)

vezano za tvoj problem, pas je odgovornost..moj je nedavno preminuo i znam koja su odricanja kada imas psa,,,vezano za balkon, ako uznemirava komsije, oni imaju pravo i ja bi podavila moje komsije da imaju rondatora na balkonu....vezano za izvodjenje cuke, moze ti ga izvoditi muz prije posla, curica kada se vrati iz skole, ne vidim ni tu problem...pas mora imati dnevne set_nje...a vec je stariji 5 mjeseci i vec je odavno trebao vrsiti nuzdu vani...ako ne moze da mu priustis set_nje, pokloni ga nekome...




ucitelj -> RE: tuzba susjeda (7.5.2012 9:32:38)

Ako se nemozete brinuti o njemu i nemate kad ili ga poklonite nekom ili nabavite nekog tko ce ga setat i izvoditi vani a posto je veliki nije nimalo ok da veliku nuzdu obavlja u kuci fuj
nadam se da cete nac pravilno rjesenje




Lady26 -> RE: tuzba susjeda (7.5.2012 9:39:09)

To je patnja za psa, biti zatvoren u kuci i da ga niko ne seta....
Pokloni ga nekome ko ce se moci brinuti o njemu....




veeseelaa -> RE: tuzba susjeda (7.5.2012 11:25:26)

ne kužim šta će vam pas a niko za njeg nema vremena? još u stanu, strašno





ivana29 -> RE: tuzba susjeda (7.5.2012 11:41:24)

Muslilis mo da cemo uskladiit...to je bio poklon za E.8 rođendan..i ona je sama rekla da nemoze kupit za njim govanca i trcat kad pobigne ssa balkona...odluceno...nacu cu mu dobrog posvojitelja...stisnit zube i preboliti....




veeseelaa -> RE: tuzba susjeda (7.5.2012 11:43:18)

nacu cu mu dobrog posvojitelja...stisnit zube i preboliti....


tako je najbolje draga moja, kad se već ne može drugačije [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Lady26 -> RE: tuzba susjeda (7.5.2012 11:43:32)

Vjeruj da je to najbolje rjesenje za sve....
Lijepo je imati psa, moze biti jako dobar prijatelj djeci ali je i obaveza, a eto djevojcica je rekla da nece obaveze prema njemu....




ivana29 -> RE: tuzba susjeda (7.5.2012 12:01:43)

da imamo kucu..nebi ga nikad dala....zafradila bi mu i ima bi mista..znam da pati i on...dok vam tipkam...vec je pobiga sa balkona...kad ga vidi ova redikula gotov je...hvala vam puno cure na savjetima...ruzno je rec..ali vazniji mi je unutarnji mir nego skaknje za njim i sekiranje svaki put kad zalaje oce li ova pokucat...jednostavmo mi se neda zbog trudnoce sa njoj ici u debate...ionako sam pod stresom redovito....curke....hvala vam...




ucitelj -> RE: tuzba susjeda (7.5.2012 13:00:59)


IZVORNA PORUKA: ivana29

da imamo kucu..nebi ga nikad dala....zafradila bi mu i ima bi mista..znam da pati i on...dok vam tipkam...vec je pobiga sa balkona...kad ga vidi ova redikula gotov je...hvala vam puno cure na savjetima...ruzno je rec..ali vazniji mi je unutarnji mir nego skaknje za njim i sekiranje svaki put kad zalaje oce li ova pokucat...jednostavmo mi se neda zbog trudnoce sa njoj ici u debate...ionako sam pod stresom redovito....curke....hvala vam...

i vama i njemu ce biti lakse a i dvoje djecice je velika obaveza stoga mislim da je to najbolja i postena odluka a mala je svakako izjavila da nemoze se brinut o njemu tako da nema zapreka
sretno




ivana29 -> RE: tuzba susjeda (7.5.2012 14:35:16)

sad ga je suprug odvezo kod jedne mlade falilije da ga vide..mozda ga oni uzmu...skupio mu je putovnicu..krevetic...i ..eto..jos neznam dali su pristali ga uzet...vec mi fali..i nemogu pogledat kutak di mu je stao krevetic...ali tako mora biti...kad god je na balkonu skoci..kad je u kuci..zali oce vanka...da je bar neki ruzan...sporak i traljav..nebi mi teko palo...ali on je ensto posebno...pamtiti cu ga dok sam ziva..a i ovu proslu noc kad me probudio smrad njegovih govnica po cjelom stanu..i jos je sapama skoko meni na kauc...pola sata sam duboko disala da ne povratim..[sm=smiley13.gif]




ucitelj -> RE: tuzba susjeda (7.5.2012 16:00:12)

[sm=smiley1.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




ivana29 -> RE: tuzba susjeda (14.5.2012 11:40:51)

na kraju je kralj reks zavrsija kod jedne ooooogromne familije sa 3 male dice koja ga obozavaju...bili smo mu jucer u posjet..ima svoje misto di provodi vrime...ne drze ga u kuci,vec ispod kuce sa jos jednom psicem...mahao je repom...sto znaci da je sretan....nalizo me po licu da su mi suze dosle..sve u svemu...jos po kuci usisavam njegove dlakice...i jos dugo cu..zavukle s eone kao da me podsjeceju na njega...:-)))))[sm=kuza.gif][sm=kuza.gif][sm=kuza.gif]




ucitelj -> RE: tuzba susjeda (14.5.2012 14:00:52)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Stranica: [1]