Transparentna romantika (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


bebbe RR -> Transparentna romantika (17.5.2012 15:27:11)

Vjerovatno ste vidjeli javnu prošnju:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/sanita-hoces-li-se-udati-za-mene/120517087

I javni pozitivni odgovor zaprošene:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/aldine-rekla-je-da/120517109

Iako članke nije moguće komentirati, puno je prenosa na društvene mreže i puno različitih mišljenja o ovome. Šta mislite vi? Da li bi vas javna romantika razveselila u smislu "nek' cijeli svijet vidi da se voolimoo", ili ste više za opciju privatnosti?




palachinken -> RE: Transparentna romantika (17.5.2012 15:32:54)

Lično i personalno, meni je ova gore, a i sve one "romantike" po bilboardima, više vic nego ljubav. Ne kažem da se ti i takvi ne vole, nego da to nije po mom ukusu. Previše mi je nek-sav-svijet-vidi i kičasto.




animagical -> RE: Transparentna romantika (17.5.2012 15:40:50)

corny[sm=smiley24.gif]




Blue rose RR -> RE: Transparentna romantika (17.5.2012 15:40:57)

Ja sam za intimnu romantiku, ali sva nekako se osjetim "ustreptalo" kad vidim ovakve naslove, ili bilborde .[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Nekako mi lijepo za vidjet da se današnji muškarci odlučuju za ovakvo javno istupanje svoje ljubavi, jer obično su pred društvom kad treba reći nešto lijepo o ženama ili djevojkama  "papci do bola".




veeseelaa -> RE: Transparentna romantika (17.5.2012 15:43:28)

mene je lik zaprosio u kafiću, poslavši mi prsten po konobaru...
konobar je isti donio na tacni....
moje drugarice su ostale paf a ja sam ga htjela udaviti

nisam pregledala linkove, nemam kad al eto ovisilo bi od raspoloženja

mislim nekad da je preseravanje javno pokazivati ljubav... i uvjerila sam se više puta da oni što najviše guguču se ustvari baš i ne vole ono do bola....




sabinos -> RE: Transparentna romantika (17.5.2012 15:47:00)

mene to moze komotno zaobici.previse mi lici na serije.al eto ko voli nek izvoli...




Nedi -> RE: Transparentna romantika (17.5.2012 15:50:16)

Meni je najjače bilo kada je lik u emisiji Sve za ljubav zaprosio djevojku a ona ga odbila. Hahahaha




sabinos -> RE: Transparentna romantika (17.5.2012 15:51:43)


IZVORNA PORUKA: Nedi

Meni je najjače bilo kada je lik u emisiji Sve za ljubav zaprosio djevojku a ona ga odbila. Hahahaha

joj gledala sam to.kuku meni u crnu zemlju da propadnes




Nedi -> RE: Transparentna romantika (17.5.2012 15:57:21)


IZVORNA PORUKA: sabinos


IZVORNA PORUKA: Nedi

Meni je najjače bilo kada je lik u emisiji Sve za ljubav zaprosio djevojku a ona ga odbila. Hahahaha

joj gledala sam to.kuku meni u crnu zemlju da propadnes


A što je najgore cura ga nije ni gledala, nisu se ni zabavljali , valjda je mislio da ce njoj biti nezgodno pred tv-om da ga odbije[sm=smiley36.gif]




bebbe RR -> RE: Transparentna romantika (17.5.2012 16:02:12)


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ja sam za intimnu romantiku, ali sva nekako se osjetim "ustreptalo" kad vidim ovakve naslove, ili bilborde .[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Nekako mi lijepo za vidjet da se današnji muškarci odlučuju za ovakvo javno istupanje svoje ljubavi, jer obično su pred društvom kad treba reći nešto lijepo o ženama ili djevojkama  "papci do bola".



I ja ovako razmišljam...




teacher75 -> RE: Transparentna romantika (17.5.2012 16:27:44)


IZVORNA PORUKA: bebbe RR

Vjerovatno ste vidjeli javnu prošnju:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/sanita-hoces-li-se-udati-za-mene/120517087

I javni pozitivni odgovor zaprošene:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/aldine-rekla-je-da/120517109

Iako članke nije moguće komentirati, puno je prenosa na društvene mreže i puno različitih mišljenja o ovome. Šta mislite vi? Da li bi vas javna romantika razveselila u smislu "nek' cijeli svijet vidi da se voolimoo", ili ste više za opciju privatnosti?

meni je ovo divno i romanticno, ne mora cijeli svijet vidjeti ali volim originalne stvari a ovo mi je u nasem okruzenju prilicno orginalno. nazalost, mene mm nije zaprosio na neki orginalan nacin mada sam to prizeljkivala i ocekivala, i cesto ga zezam i prebacujem mu zbog toga a on mi odgovara da sam ja njega u stvari zaprosila[sm=smiley36.gif]




hatepsut -> RE: Transparentna romantika (17.5.2012 16:32:58)

Ja sam za intimnu romantiku,ovo mi je mnogo napuhano.Sto neko mora da zna da sam zaprosena ?! bolje da umjesto bilborda proslavim to nekim vikendom zajednickim [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Neca xxx -> RE: Transparentna romantika (17.5.2012 16:38:45)

Meni je ovo slatko i izmami mi osmijeh na lice i probudi leptirice u stomaku. Bas lijepo, sto da ne. MM nije tip za tako neke velike i originalne geste i nekada sam mu to cesto znala prigovoriti. Nekada davno bili smo na vjencanju moje drugarice i njen muz joj je napisao pjesmu, uvjezbao izvedbu sa bendom i otpjevao na vjencanju. Svi smo naravno bili odusevljeni! Pa i ja. I vjerovatno sam mm uputila onaj pogled "mogao bi i ti nesto ovako".

Nakon 6 mjeseci ta moja drugarica se razvela jer ju je muz prevario. Onda sam ja od muza dobila "the look". [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Nije zlato sve sto sija. Lako je izvesti nesto veliko, a tesko je biti dobar partner cijeli zivot.

MM je i dan danas tu, moja velika podrska u svakodnevnim stvarima i zato cu mu "oprostiti" manjak tih velikih romanticnih scena.

Btw, danas nam je godisnjica: 4 godine braka i 12 godina i 8 mjeseci od kako smo zajedno. [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley27.gif[/image] 




teacher75 -> RE: Transparentna romantika (17.5.2012 17:47:28)

neco, sretna i vama 4.godisnjica![sm=smiley1.gif]




MAMA MA -> RE: Transparentna romantika (17.5.2012 19:25:02)

Ja sam za malo priče a puno akcije....[sm=smiley4.gif]
ova gugutanja i stihoklepanja mi idu na živac(a jesam romantik)

i nekako bi mi bilo ofirno prifatit prošnju i jos rastelalit na sredstvima javnog informisanja[sm=smiley36.gif]

ne ne...ja sam za intimnu verziju...ja on i reci brate sta ti je na duši[sm=jezicek.gif]
ja i mm smo se znali 12 dana i zaručili se....vece je bilo predivno,dobila sam hrpu cvijeća i brilijantni prsten bez da je to objavio klix[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]..doduse ta vecera je bila planirana i planirali smo se zarucit to vece,nije bilo faktora iznenađenja....




muaaa -> RE: Transparentna romantika (17.5.2012 21:07:17)

E pa meni je ovo romanticno i nadasve hrabro.

Inace kod nas je "papak",ko javno pokaze nesto.Bilo to pospremanje kuce,cuvanje djeteta,presvlacenje itd.I mnogi ce mu reci sigurno "vidi papcine",ali ovo je jedan lijep gest.Sto da ne?




Ella_H -> RE: Transparentna romantika (17.5.2012 22:14:20)

Pa eto neznam ako se kad drugi put
budem slucajno udavala i to bude javna prosidba
reci cu vam kako je bilo[sm=smiley36.gif].
Ne bez zezancije vise volim intimne stvari, da samo mi znamo.
Iako moja prosidba je nekako polu-javna bila, bila je to divna
hladna Novembarska noc na jednom starom mostu, na kojem
tada nikog nije bilo a inace je prometan za pjesake samo.
Lijepe uspomene uglavnom.




teacher75 -> RE: Transparentna romantika (17.5.2012 22:18:03)

mm je jednom davno spomenuo kako je u mladosti curama znao napisati pjesmu, pa ja sve sad cekam evo godinama da mi napise i nista[sm=smiley19.gif]i danas ga zezam kad ce mi napisati, kaze mi: sta hoces, s tobom sam 4 godine braku a one su bivse[sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: Transparentna romantika (17.5.2012 22:20:53)

[sm=smiley36.gif]

ma kakvi ja bih se postidila i pobjegla mu[sm=smiley36.gif]

lijepo je ovo, zatrepreim...baš su mi slatki ovo dvoje...
al nek to nisma ja i u mene čojek[sm=smiley36.gif]

mene moj onako polu javno, mislim javno al svi slušali tošeta u 12 sati pred pozorištem...pa napravio romatiku pitao ja stala bježat, upadoh u rupu n cesti...ma hjde jadan...
i raskinem bilesi, ljuta[sm=smiley36.gif]
sutra je već sve ljepše izgledalo...a sutradan smao ja i on...meni i romantičnije i ljepše...




Lulu_08 -> RE: Transparentna romantika (17.5.2012 22:24:05)


IZVORNA PORUKA: teacher75

mm je jednom davno spomenuo kako je u mladosti curama znao napisati pjesmu, pa ja sve sad cekam evo godinama da mi napise i nista[sm=smiley19.gif]i danas ga zezam kad ce mi napisati, kaze mi: sta hoces, s tobom sam 4 godine braku a one su bivse[sm=smiley36.gif]


Auuuu romantican je kao i moj hihihihihi. A sta ja znam, sve ima svoje prednosti i mane, i sama cesto zudim za ovom vrstom romantike, tj. transparentom romantikom kao sto blue rose rece, ali na kraju, vazno je da u privatnosti znam kako stvari stoje, i da na njegov nacin pokazuje sto osjeca hB.




Neca xxx -> RE: Transparentna romantika (17.5.2012 22:25:36)


IZVORNA PORUKA: teacher75

neco, sretna i vama 4.godisnjica![sm=smiley1.gif]


Hvala! [sm=smiley1.gif]
Ma upamtila sam ja da smo se vjencali isti dan. (Da ne mislis da sam neki stocker koji prati ljude po forumu i pamti njihove podatke i bitne datume!) [sm=smiley36.gif]




Medić* -> RE: Transparentna romantika (17.5.2012 22:27:20)

Ja sam isto vise za intimnu romantiku. Mene moj zaprosio preko telefona. Nisam imala predavanja, odem svojima i taman se trebala vratiti. Noc prije toga preko tel pala prosidba, nije mogao cekati da dodjem, pristala ja i vec sutra me na autobuskoj stanici cekao, prvo otisli na cevape, dug put bio, ogladnilo se, pa na kafu i kolac a tek onda u zlataru. Inace moram ga pohvaliti jako je romantican, svakim danom sve vise i vise [sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: Transparentna romantika (17.5.2012 22:28:15)

mm je vise blentav nego sto je tradicionalno romantican. npr, kad mi je kupio laptop za ng, ostavio ga u wc na klozetsku solju i rekao mi kako me nije stid sto nisam pustla vodu iza sebe a ja [sm=zmeden.gif]odem tamo kad na solji nov laptop i ruza na njemu[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]a jednom je bio sladak kad je bio na kracem poslovnom putu, vratio se i govori mi da me neko ceka pred vratima, ja u hodnik kad tamo stoji presladak plisani cuko[sm=smiley36.gif]




Medić* -> RE: Transparentna romantika (17.5.2012 22:28:28)

mene moj onako polu javno, mislim javno al svi slušali tošeta u 12 sati pred pozorištem...pa napravio romatiku pitao ja stala bježat, upadoh u rupu n cesti...ma hjde jadan...
i raskinem bilesi, ljuta


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Dobra pa skupa ne upadoste [sm=smiley36.gif]




hatepsut -> RE: Transparentna romantika (17.5.2012 22:31:38)

IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: teacher75

mm je jednom davno spomenuo kako je u mladosti curama znao napisati pjesmu, pa ja sve sad cekam evo godinama da mi napise i nista[sm=smiley19.gif] i danas ga zezam kad ce mi napisati, kaze mi: sta hoces, s tobom sam 4 godine braku a one su bivse[sm=smiley36.gif]


Auuuu romantican je kao i moj hihihihihi. A sta ja znam, sve ima svoje prednosti i mane, i sama cesto zudim za ovom vrstom romantike, tj. transparentom romantikom kao sto blue rose rece, ali na kraju, vazno je da u privatnosti znam kako stvari stoje, i da na njegov nacin pokazuje sto osjeca hB.



Danas sam se smijala na onaj post o pjesmi pa su se do malo razveli jer ju prevario.Ja sam ne popravljivi romanticar,a mm ni r od romaticara.ne zali on da se potrosi na poklon,ali meni nije to to.ja bi vise volila neku sitnicu ali na romantican nacin.u ostalom ko sto je kazao muz od ticerke s njom je braku a one su bivse.Moj je samnom 15g,od toga skoro 12 punih godina braka [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image] volim ga jednako kao da mi svaki dan pise pjesme,a na neki nacin mi i "napise" dovoljno mi kad me nazove i kaze "ljubavi volim te najvise"




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>