Potrebna odjeća za bebicu (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Humanitarnost



Poruka


eminesqu -> Potrebna odjeća za bebicu (19.5.2012 22:48:45)

Moja prijateljica treba da se porodi početkom juna. Muž joj ide na operaciju malo prije poroda. Pošto je imala smrtni slučaj u porodici nedavno, nije ni stigla misliti na kupovinu odjeće za bebicu. Ja sam skupila nešto, ali to je uglavnom moja U. prerasla i to je za neka 3-6 mjeseci.
Bilo šta bi bilo dobro, barem za početak.
Ako neka od mama ima nešta neka mi se javi na PP pa ćemo se dogovoriti oko preuzimanja.

Hvala unaprijed. [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]




pipi_duga_capara -> RE: Potrebna odjeća za bebicu (19.5.2012 23:58:52)

stvari za [sm=rozacrtici.gif] ili [sm=modricrtici.gif] [sm=smiley1.gif]




SdZ -> RE: Potrebna odjeća za bebicu (20.5.2012 23:25:04)

Ja cu samo da podignem temu jer niti sam ti blizu niti imam odjecu za bebice.
Nadam se da ces uspjeti u svojoj dobroj namjeri. Sretno i tebi i buducoj mamici, a i tati na operaciji.




Lulu_08 -> RE: Potrebna odjeća za bebicu (20.5.2012 23:30:44)

eminesqu daj nam info je li beba [sm=rozacrtici.gif] ili [sm=modricrtici.gif] sigurna sam da ce biti mama iz Sarajeva ili okoline, ja nazalost nisam blizu niti u mogucnosti da donesem sada jer sam visoko trudna, ali bit' ce sigurno odaziva.




eminesqu -> RE: Potrebna odjeća za bebicu (21.5.2012 13:58:28)

Izvinite cure... nisam bila online.

[sm=rozacrtici.gif] je. Ali kaže ona da nije prolem ni muška odjeća... za početak.

Muž je prošao operaciju, sad za sad je OK. Nadam se da će tako i ostati. [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




tajra26 -> RE: Potrebna odjeća za bebicu (22.5.2012 8:51:09)

donjet cu i ja al kod mene je sve za djecaka [sm=smiley1.gif]




Lulu_08 -> RE: Potrebna odjeća za bebicu (22.5.2012 9:00:23)

Podizem temu! [sm=bravo.gif]




teacher75 -> RE: Potrebna odjeća za bebicu (22.5.2012 10:16:19)

ja sam vec napisala na temi bazar da cu pokloniti nosiljku za iznijeti, pa neka mi se neko javi na pp da se dogovorimo oko preuzimanja. zivim na grbavici




emma.L -> RE: Potrebna odjeća za bebicu (22.5.2012 10:20:47)

Ja imam paket DM pelena za male bebe, one što su se dobijale gratis, ali smo ih mi dobili kad smo ih već prerasli. Ako bi netko bio voljan preuzeti sutra popodne ili nekad kasnije, bilo bi super jer su mi u autu i neću ih dobiti prije večeras nekada. Imam i desetak tetra pelena viška koje mogu dati, a ostalo sam sve proslijedila.




eminesqu -> RE: Potrebna odjeća za bebicu (22.5.2012 11:08:09)

Mogu ja preuzeti, malo mi jeste frka jer sam sama sa bebom. Na BB svakako dolazim.
Za ostalo,kako kome paše,ja ću se prilagoditi.

Hvala vam još jednom.




mamina princeza -> RE: Potrebna odjeća za bebicu (22.5.2012 13:54:09)

eminesqu akupicu i ja par stvarcica za bebe ... jednu kesicu.. samo nisam jos sto posto sigurna da lic u dolazitio na bazar jer imam miloin baveza u tom periodu. ako budem mogu tamo donijeti a ako ne mozemo se nekako dogovoriti...




mama75 -> RE: Potrebna odjeća za bebicu (22.5.2012 13:58:23)

Ko ce preuzeti stvari na BB za ovu bebu?




eminesqu -> RE: Potrebna odjeća za bebicu (22.5.2012 15:08:08)

Ja ću preuzeti sve što bude na bazaru, a i ovo mimo.
Organizovat ću se nekako. [sm=smiley1.gif]




Stranica: [1]