RE: Provodadzisanje (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


veeseelaa -> RE: Provodadzisanje (1.6.2012 23:25:27)

Sta vam znaci rijec pravodadzisanje,


nekada je to bio glavni lik. odlucivao je o ljudskim sudbinama ugovarajuci brakove po selima. mladence uglavnom niko nista nije ni pitao, tako da je neki skrndelj obicno zapadao kod najboljeg frajera, i obrnuto.[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] ili

provodadžija je onaj kome psuješ, majku, oca, užu širu familiju  ..............pri svakoj bračnoj razmirici[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




Dida79 -> RE: Provodadzisanje (1.6.2012 23:27:03)

A zene drage [sm=sad.gif]
Ova vesela kao da mi misli cita [sm=smiley36.gif]
Juce sjedim sa sestrom i rodicom obje djevojke i to jos slobodne uhvatila ih ja malo peglati kao gdje su momci blabla..reko nema meni druge nego da ja umjesto vas po netu sta trazim(kontam to je sad in [sm=smiley36.gif] )

Kad hop ova tema danas [sm=jezicek.gif]

Evo jos dvije DJevojke jedna 79 a druga 81 godiste [sm=smiley1.gif]


Brat od @selminje bio bi idealan za moju seku 81god uvijek govori da ni jedan momak ispod 190cm visine ne dolazi u obzir [sm=smiley36.gif]

Kuku meni da ovo procita bilo bi mi [sm=smiley18.gif] [sm=smiley36.gif]




veeseelaa -> RE: Provodadzisanje (1.6.2012 23:29:16)


Brat od @selminje bio bi idealan za moju seku 81god uvijek govori da ni jedan momak ispod 190cm visine ne dolazi u obzir user posted image


pa eto upoznajte ih nekako, ona s bratom na kafi a vas dvije kao slučajno naletite
ako bude hemije bude, ako ne popije se kafa i kud koji[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Dida79 -> RE: Provodadzisanje (1.6.2012 23:31:25)

Odlican prijedlog vesela




veeseelaa -> RE: Provodadzisanje (1.6.2012 23:32:38)

ma sve se može organizirati, majke mi šteta da divna bića budu sama....
danas je došao heben vakat, nekako nikako da se sretnu parvi ljudi, e onda treba pogurati [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley4.gif[/image]





veeseelaa -> RE: Provodadzisanje (1.6.2012 23:37:13)

evo cura koju ja poznajem, ova koja je farmaceut, radi u apoteci, ako ima zainteresiran može se kod nje otići na posao da se malo šmekne [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
do duše za nju bi trebao neko od 40 +
mislim da je ona 72 il 73 godište, prijatnog izgleda, visoka, vitka, iz fine porodice, školovana, fino vaspitana




M kao Mama -> RE: Provodadzisanje (2.6.2012 10:17:32)

Joj, jedva čekam prvu RR prosidbu ili svadbu, hahahahha

ja imam jednog kanditata, al Bogami još mi se živi, tako da ću Vas pratiti i čitati




balasgirl -> RE: Provodadzisanje (2.6.2012 10:18:01)

imate li nekog za djevojku od 32godine koja nikad nije imala momka [sm=smiley13.gif] jednostavno takva je, nije ters (daleko od toga) i ne traži dlaku u jajetu, već jednostavno je povučena, rijetko izlazi. Cura je stvarno super, otkačena, zabavna, VSS, radi, zgodna, visoka, ali eto.... nekako nema sreće s tom ljubavi. Mislim da bi me ubila kad bi saznala za ovo [sm=smiley1.gif] ali eto ja bih to nekako udesila da bude puka slučajnost [sm=smiley36.gif].




sara.at -> RE: Provodadzisanje (2.6.2012 10:29:30)

Ova mi tema izgleda kao turiska safunica [sm=jezicek.gif] "Imam ja,imas li ti" "ajd da se trampimo" [sm=jezicek.gif]




teacher75 -> RE: Provodadzisanje (2.6.2012 17:35:18)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Tiki je pisala da ima neudatih drugarica, jako finih koje nikako da nalete na finog momka
Tiki javi seeeee

izgleda da su i ovdje u deficitu slobodni momci iznad 35 a to se trazi[sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Provodadzisanje (2.6.2012 18:52:54)

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Sta vam znaci rijec pravodadzisanje,


nekada je to bio glavni lik. odlucivao je o ljudskim sudbinama ugovarajuci brakove po selima. mladence uglavnom niko nista nije ni pitao, tako da je neki skrndelj obicno zapadao kod najboljeg frajera, i obrnuto.[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] ili

provodadžija je onaj kome psuješ, majku, oca, užu širu familiju  ..............pri svakoj bračnoj razmirici[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=smiley20.gif]


ja mislila tema je zezancija
pa odma ponudila sebe da mi se sta nadje [sm=jezicek.gif]
al vidim ima ovde nesto ima, nek je hairli novim spajanjima pa i ovim putem ko zna kome je kakva sudbina , zasto da ne
mene iskreno nikad nije za ovo bivalo ni kad sam cura bila
a znas kako kod nas kazu sebet i sudbina idu zajedno [sm=smiley2.gif]




madam x -> RE: Provodadzisanje (2.6.2012 23:33:55)


provodadžija je onaj kome psuješ, majku, oca, užu širu familiju  ..............pri svakoj bračnoj razmirici


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Ja jednom upoznala dvoje, zabavljali se dvije godine, uzeli se i nakon godinu dana rastali.

NIkad više- hvala lijepo [sm=smiley36.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (2.6.2012 23:43:41)

[Sadržaj poruke je obrisan]




mo girl -> RE: Provodadzisanje (3.6.2012 7:35:50)

imam ja djevera 68 godiste al nema fb profil tako da cu ga tesko utrapiti nekoj




sara.at -> RE: Provodadzisanje (3.6.2012 9:09:06)


IZVORNA PORUKA: mo girl

imam ja djevera 68 godiste al nema fb profil tako da cu ga tesko utrapiti nekoj


U jbt sta je taj cekao dosad [sm=smiley36.gif]




Ben 10 -> RE: Provodadzisanje (3.6.2012 9:20:04)


IZVORNA PORUKA: mo girl

imam ja djevera 68 godiste al nema fb profil tako da cu ga tesko utrapiti nekoj



Eto me u klub....




zumbulcica -> RE: Provodadzisanje (3.6.2012 9:30:42)

Imam i ja nesto za ponuditi.Cura,31 godinu, srednjeg rasta, lijepog izgleda,fakultetski obrazovana,radi, kulturna,ne pije, ne pusi, vjerski nastrojena, jedno od najdivnijij stvorenja koje sam u zivotu upoznala.Sadda, dok pisem ovo kontam koliko dobrih osobina ima,toliko da bih mogla metarski post napisati.Jedna zaista divna osoba.
U obzir dolaze samo zaista fini momci.




mo girl -> RE: Provodadzisanje (3.6.2012 11:26:00)

ah sta je cekao znas kako ono muskarci misle.ma rano je meni imam ja vremena,pa kad se malo osvijesti shvati koliko mu je vremena proslo i sad bi se on zenio




sara.at -> RE: Provodadzisanje (3.6.2012 12:30:43)


IZVORNA PORUKA: mo girl

ah sta je cekao znas kako ono muskarci misle.ma rano je meni imam ja vremena,pa kad se malo osvijesti shvati koliko mu je vremena proslo i sad bi se on zenio


I Vodio djete u vrtic i oni mislil da mu je dedo[sm=smiley13.gif] dosta Primjera Sam tako vidjela,pa je djece sram reci i da mu je otac [sm=smiley19.gif] zalosno.... Moja Mama je 66godiste i evo ceka aBd drugo unuce i Sina prati na Fax




koka i po -> RE: Provodadzisanje (3.6.2012 13:09:09)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
than you na par minuta turbo smijeha [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
mogla bi i ja djevera da ozenim[sm=smiley36.gif]




bananica -> RE: Provodadzisanje (3.6.2012 13:26:48)


IZVORNA PORUKA: sara.at


IZVORNA PORUKA: mo girl

ah sta je cekao znas kako ono muskarci misle.ma rano je meni imam ja vremena,pa kad se malo osvijesti shvati koliko mu je vremena proslo i sad bi se on zenio


I Vodio djete u vrtic i oni mislil da mu je dedo[sm=smiley13.gif] dosta Primjera Sam tako vidjela,pa je djece sram reci i da mu je otac [sm=smiley19.gif] zalosno.... Moja Mama je 66godiste i evo ceka aBd drugo unuce i Sina prati na Fax




ne ugrabis ni svu srecu svijeta ako se mlad ozenis/udas




ena007 -> RE: Provodadzisanje (4.6.2012 0:27:51)

jao zene, ismijah se dobro...
trebale bi da neki od moderatora napravii listu kandidata, muzkih/zenskih, godiste i mjesto po mogucnosti , da se mozemo snaci u provodadzisanju
[sm=smiley36.gif]

ja razmisljam koga da prijavim




veeseelaa -> RE: Provodadzisanje (4.6.2012 9:19:28)

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: sara.at


IZVORNA PORUKA: mo girl

ah sta je cekao znas kako ono muskarci misle.ma rano je meni imam ja vremena,pa kad se malo osvijesti shvati koliko mu je vremena proslo i sad bi se on zenio


I Vodio djete u vrtic i oni mislil da mu je dedo[sm=smiley13.gif] dosta Primjera Sam tako vidjela,pa je djece sram reci i da mu je otac [sm=smiley19.gif] zalosno.... Moja Mama je 66godiste i evo ceka aBd drugo unuce i Sina prati na Fax




ne ugrabis ni svu srecu svijeta ako se mlad ozenis/udas


svi se mi ponosimo različitim stvarima
zrela i dobra djeca se nikada neće sramiti svojih roditelja

šta npr ako je mama ružna il neškolovana? trebaju li se djeca iste sramiti itd
masa je stvari od kojih se neko nekog može sramiti al godina roditelja mi je vrh u glupostima

nismo sve imale želju sa 16 postati majke, ja sam tu nedje i mjesečnicu dobila [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Anoniman -> RE: Provodadzisanje (4.6.2012 11:32:47)


IZVORNA PORUKA: sara.at


IZVORNA PORUKA: mo girl

ah sta je cekao znas kako ono muskarci misle.ma rano je meni imam ja vremena,pa kad se malo osvijesti shvati koliko mu je vremena proslo i sad bi se on zenio


I Vodio djete u vrtic i oni mislil da mu je dedo[sm=smiley13.gif] dosta Primjera Sam tako vidjela,pa je djece sram reci i da mu je otac [sm=smiley19.gif] zalosno.... Moja Mama je 66godiste i evo ceka aBd drugo unuce i Sina prati na Fax


ne kvarite bre temu
bas mi je simpaticna
koji mu ga tu razmatras ko se kada trebao ozenit i udat za to imas posebnu temu pa udri do ujutru to ko se kada "trebao" udati koje je "trebao" godiste biti da se ne bi" deca sramila od roditelja" [sm=smiley21.gif]
aj zalosnog texta

Visnja pobrisi nepotrebne textove i ovaj moj nek se tema ne kvaaaaaaariiiiii




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]