RE: ''Ogradica-vrtić'' za bebe (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba >> Oprema za bebe



Poruka


Blue rose RR -> RE: ''Ogradica-vrtić'' za bebe (25.3.2013 12:19:51)

Moja je ulijetala u njeg do 3,5-4 godine.
Naravno služio nam je u tom dobu njenom da unutra budu igračke i da iste ne razbacuje po stanu.




SailorMoon -> RE: ''Ogradica-vrtić'' za bebe (25.3.2013 12:27:33)


IZVORNA PORUKA: Daliyah92

Moja beba ima 9mj. i odavno mu planiram kupiti ogradicu a mislila sam da nema koristi ako on ne puze, i skoro je tek poceo puzati. Kupila bi mu tu ogradicu ali ne znam do koliko mjeseci je moze koristiti, jel moze do godinu i po - dvije?


Oni se koriste do negdje 15-18kg. Ja sam imala http://www.amazon.de/Hauck-606889-Reisebett-Dreamn-96x96x/dp/B001H30QA8/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1364210766&sr=8-2
kupila kad je imala nekih 7mj da je bez problema mogu ostaviti samu da se igra. Ljepo joj stavila deku jednu debelu unutra, igracki i volila je u nju sve do godinu dana hahhhaa alöi je prakticna sto je putna, da se fino sklopiti i ostaviti za drugo




Alma_27 -> RE: ''''''''ogradica-vrtic'''''''' za bebe (25.3.2013 13:16:02)


IZVORNA PORUKA: Alma_27

kod nas je brevi eurpoa ovakav: http://www.giocattoleria.it/articoli-bambina/articoli-bambini/seggioloni-box/box-circus-europa-brevi-struttura-con-chiusura-a-compasso-e-rivestimento-imbottito-per-attutire-gli-urti-del-bebe.html


(ne znam postaviti sliku pa zato link)

veliki je. stabilan i siguran. kostao je 200+Km (ne znam tacno jer su kupili svekar i svekrva). nama se isplatio jer se stariji sin izigrao u njemu a i mladji ga koristi. pogledaj dimenzije zbog prostora u tvojoj sobi gdje bi ga postavila



i jos nesto. jamislim da je bolje uzeti i polovan a da je kvalitetan (pitaj prijateljice ima li neka ogradicu koju visene koristi) nego novo a da je bezveze jer je sigurnost djeteta u pitanju



ja prodajem moju ogradicu. nekoliko mjeseci mi stoji sklopljena. eto, ako ste zainteresovane, javite. nadam se da mi administratorka nece naplatiti reklamu [sm=smiley36.gif]

dajem je za 80KM




Daliyah92 -> RE: ''''Ogradica-vrtić'''' za bebe (25.3.2013 13:17:52)

E super bas, cim prije idemo je kupiti [sm=bravo.gif] Jos ovdje nisu tako skupe, ima ih i od 30 eura + one loptice koje inace kostaju oko 5 eura, bude ih bas puno. Samo se nadam da ce beba htjeti biti u njoj [sm=smiley36.gif]




Daliyah92 -> RE: ''''Ogradica-vrtić'''' za bebe (25.3.2013 13:21:19)

Alma, da sam u Bosni mozda bi i pogledala, ali daleko sam [sm=smiley1.gif] Ja isto mislim da je bolje uzeti polovno a kvalitetno, nego novo i ne isprobano pa se pokajati. Ali eto ova ovdje kod nas nije skupa pa i ako se pokajemo bar nismo bacili velike pare [sm=smiley36.gif]




micamaca13 -> RE: ''''Ogradica-vrtić'''' za bebe (19.5.2013 13:02:57)

Drage moje, odvano vas pratim i citam, ali ne stignem bas uvijek pisati, pa sam relativno nova u tome...Ali da podijelim svoje iskustvo za krevetac...Ovako, ja imam drveni klasicni sa ladicom i dobrim madracem u spavacoj za spavanje (moja curica ima malo vise od 2 god) i jos nikad nijednu noc nije spavala sa nama na krevetu.A u dnevnoj sobi imam i putni istih dimenzija 120*60, dakle veliki u koji stavljam veeeeliku deku 220*220 koju tako presavijem par puta i "obucem" u jedan slifer dimenzija krevetica.To smo dobili za prvi rodjendan i nikad, ali nikad nismo dobili nista korisnije.Koristi se bukvalno svaki dan, u pocetku za igranje a svakodnevno dok ja kuham ili sam u kupatilu ili nesto radim po kuci...I cak u njemu moja djevojcica skace svaki dan, igra se, a na moru je spavala 10 dana u njemu sa istom dekom u sliferu umjesto madraca i sve je bilo savrseno.Cak i jutros dok ja obavim 15-20 minuta nekog posla od pripreme dorucka i sl.Znaci nama je doslovno pomogao vise nego bilo sta sto imam od opreme.Napominjem da zivimo u 38 kvadrata i nemam "guzvu" u kuci zbog toga.Za dva mjeseca opet ocekujem rodjenje druge djevojcice i kupila sam jos jedan drveni sa madracem za spavanje, a putni ce sigurno biti u dnevnoj sobi jos par godina[sm=smiley36.gif]Dakle, ja sam po svom licnom iskustvu PREZADOVOLJNA.[sm=smiley1.gif]Pozdrav za sve




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]