RE: Modni promasaj (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Ljepota i moda



Poruka


Galicia -> RE: Modni promasaj (18.10.2012 20:41:55)

Tasne i cipele ne moraju biti u istoj boji, cak sta vise pozeljno je da nisu.




reallove -> RE: Modni promasaj (18.10.2012 20:42:38)

Crne cizme i bijela torba,po mom ukusu grozna kombinacija...Fino je upariti cizme i torbu ali nije obavezno,ja u posljednje vrijeme ne gledam na to uopste,mogu biti tu negdje,priblizne boje,ne mora biti isto..Ali sto najvise mrzim,to su bijele torbe i bijele cipele[sm=smiley11.gif]




salmy -> RE: Modni promasaj (18.10.2012 20:46:41)

Ja neki dan obukla crvene tene i smedju torbu...al torbu sam skontala tek u liftu...bilo mi mrsko da se vracam[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Graziella -> RE: Modni promasaj (18.10.2012 20:52:38)

e ne znam,ovo sto ja vidjeh je izgledalo grozno...ja bijele torbe inace nosim uglavnom ljeti,naravno opet sve zavisi od oblika i materijala,tvoje odjevne kombinacije,ostalih asesoara koje nosis..ali nikako i nikad ne bih bijelu torbu i crne cizme,uzas




reallove -> RE: Modni promasaj (18.10.2012 20:52:52)


IZVORNA PORUKA: salmy

Ja neki dan obukla crvene tene i smedju torbu...al torbu sam skontala tek u liftu...bilo mi mrsko da se vracam[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

ja vise i ne pazim toliko,svejedno,nije vise moderno pariti boje,bas bezveze izgleda kad vidis djevojku,pa sve zivo sparila[sm=smiley36.gif]tako moja zaova prije,sve mora biti u tonu[sm=smiley36.gif]




reallove -> RE: Modni promasaj (18.10.2012 20:55:27)


IZVORNA PORUKA: Graziella

e ne znam,ovo sto ja vidjeh je izgledalo grozno...ja bijele torbe inace nosim uglavnom ljeti,naravno opet sve zavisi od oblika i materijala,tvoje odjevne kombinacije,ostalih asesoara koje nosis..ali nikako i nikad ne bih bijelu torbu i crne cizme,uzas
[sm=smiley11.gif]
pretjerala ti je prijateljica[sm=smiley36.gif]

ja sam ljetos najvise nosila rozu torbu,jednu imam sarenu(te su mi najdraze,uz sve ih mozes nositi),sivu(mislim nije bas siva,neka neodredjena boja)




MicoTico -> RE: Modni promasaj (18.10.2012 20:55:34)


IZVORNA PORUKA: reallove

Crne cizme i bijela torba,po mom ukusu grozna kombinacija...Fino je upariti cizme i torbu ali nije obavezno,ja u posljednje vrijeme ne gledam na to uopste,mogu biti tu negdje,priblizne boje,ne mora biti isto..Ali sto najvise mrzim,to su bijele torbe i bijele cipele[sm=smiley11.gif]

Imam (i baš ih ljeti rado nosim) bijele baletanke sa malom , kao satenskom , mašnicom i bijelu, big size, torbu. onako na fazon cekera i baš je volim. Doduše, to su mi sve uz neke ljetne varijante.

A što se tiče boje torbe, cipela i drugih dodataka, mislim da je prošlo vrijeme kad je to "moralo" da bude bukvalno identične boje.
Ja imam torbe svih boja: plave, crvene, ljubičaste, zelene, o crnim i smeđim varijantama da ne govorimo i sve ih super ukombinujem uz obuću druge boje.





Graziella -> RE: Modni promasaj (18.10.2012 20:56:01)

tako moja zaova prije,sve mora biti u tonuuser posted image
[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image]pisala sam i ja ovde o curi koja ljeti nosi popularnu pink boju,od glave do pete,hlače,maica,obuća,menđuše,narukvica,pa i lak na noktima[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




vjestica -> RE: Modni promasaj (18.10.2012 21:32:31)


IZVORNA PORUKA: Graziella

Zenice,da vas pitam,crne cizme i bijela torba ne idu nikako skupa,jel tako?i kako to nekome objasniti,a da ga ne uvrijedis(a taj neko misli da je centar svijeta).ja uvijek gledam da su mi obuca i torba iste ili barem slicne boje,a neki dan sretoh eto (onako povrsnu)prijateljicu pa mi to zape za oko,i kako reagovati?

ne amo da je davno prošlo vrijeme kad su cipele i tašna morale biti iste boje, nego i šta ti imaš tu da reaguješ i objašnjavaš joj,ako se njoj tako sviđa i ako te nije pitala za savjet [sm=zmeden.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 24 [25]