RE: stara raja ....sa rr... (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Druženja, događaji



Poruka


palachinken -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 9:33:40)

animagical, fali i meni naša trudnička raja, a eto, kako se djeca rodiše, tako jedna po jedna ugasiće rr. Šteta.
Baš nam je ludo bilo, mi morževi na puri [sm=jezicek.gif], brojimo sedmice i kačimo slike sa UVZ-a [sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 9:44:02)

Meni fali Breskva, Noa, Dadada, Romali, Bambi, MarinaDK, Dana3, Nunichi...Bile su original, uvijek su me dojmile svojim postovima. Marina je cesto bila namcor, no opet mi fali.




Anoniman -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 9:46:52)

i Manuela.




Mjeseceva Pratilja -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 9:52:15)


IZVORNA PORUKA: MaminaBeba

Moja raja su Zeze, Bedelindja, Kanita25, Mijau, Sara.at, miny, leena, Tidži, Malena., lilly86, sailor moon, InLove .. Predivno druženje, predivna raja.. Uvijek tu za podršku, uvijek za lijepu riječ.. Ovom prilikom i ovim postom ih mnogo grlim i ljubim..
S druge strane postojale su i neke koje su me svojim neljudskim nastupom gorko iznenadile. [sm=smiley13.gif]
Sve u svemu, volim lijepa sjećanja. [sm=smiley1.gif]


Potpisujem. [sm=smiley1.gif] Posebno tema Razgovori u iscekivanju djeteta ili tako nesto. Predobro.




jasmin -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 9:52:59)


IZVORNA PORUKA: felix

neznam koji drugi naziv, da dam al mi neke rekoše na anketi da otvorim temu jer bi se dalo razglabati hahha pa evo valjda Visnja ne zakljuca .....

po, čemu neke osobe pamtite/pamtice te ?? One koje su na vas, ostavile utisak bio loš ili dobar [sm=smiley1.gif]
....



-Marina DK,ostra na jeziku,ali iskrena i pisala je ono sto je mislila.Iako se nekada nismo slagale,imale smo lijepu zavrsnicu i ostala mi je u lijepom sjecanju.
-noa...pamtim je po ovome [sm=jezicek.gif],ali zaista,uvijek je znala posteno nasmijati.
-dadada,zence u svom fazonu,furala je svoje i tako je pamtim.
-henna ze,pamticu je po prici o prijateljstvu s kcerkicom.Meni je to posebna prica koja ima odjek.
-felix,po njenim slatkim mukama u odgoju Anelka.
-Niobe,po divnim fotkama.
-Iman83,po svemu sto je divno,jednostavno tako.
-Pahuljicaa,zao mi je Pahuljo,ali cu da te pamtim po ljepoti i sarmu kakvi se tesko nadju.
-Visnja-mama uciteljica i sve na taj fazon,miroljubiva i sve u stilu mir,mir,mir...mislim,Sahbaz je to [sm=smiley36.gif].
-Lejla Ka,po dojenju [sm=jezicek.gif].
-Blue rose,po temperamentu i ozbiljnosti.
-hanabanana,kad hana...nesto napise,rr zacuti par minuta [sm=smiley16.gif].
-Hanady,ona je definitivno `zakovala` pamcenje...zena koja sve stigne,super kuva,odgaja djecu,radi,tu je za svu rr raju,humanitarka,sebe zrtvuje za sviju,ma zena za sva vremena.I pamticu je po postovima koje sam nekada jedva citala.Ovo zadnje sorry.
-Galicia,nisam imala priliku pricati sa osobom ostrijeg jezika.Na slikama mi je totalno suprotna.Tako ne znam kako da je pamtim [sm=jezicek.gif].
-veeseelaa,ono sto je Marilyn Monroe bila u svoje vrijeme,veeseelaa je na rr.Po tome ce svi da je pamte.I po svekrvi [sm=jezicek.gif].
-mamine oci,po dobroti.Nema dalje.
-SdZ,po [sm=smiley27.gif].
-Lady26,po Dukanu [sm=jezicek.gif].
Ima tu jos,kad se sjetim.




veeseelaa -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 9:55:13)

Po tome ce svi da je pamte.I po svekrvi


nemojte ljudi, pa ja ni riječ nisam ružnu rekla za svoju sveki




DM -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 9:56:33)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Po tome ce svi da je pamte.I po svekrvi


nemojte ljudi, pa ja ni riječ nisam ružnu rekla za svoju sveki


Saf htjedoh da je ispravim[sm=smiley36.gif](k'o advokat)-ja ne ih rekla po tvojoj sveki,nego po ostalim[sm=smiley36.gif]




jasmin -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 9:56:33)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Po tome ce svi da je pamte.I po svekrvi


nemojte ljudi, pa ja ni riječ nisam ružnu rekla za svoju sveki



Ma ne to,nego tema o sveki opcenito.Glavni savjetodavac.




ladyblue RR -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 10:03:46)

IZVORNA PORUKA: lepetetka


idacha i njen humor, gamelli sa blizancima [sm=smiley1.gif] , ove drage žene što Animagical nabroja..
a bile su na temi i Rimljanka, Entinte, Mersiha,Gagach, Ašoni....
Cickolini se rijetko javi..


i meni nedostaju ove žene....sa teme dok smo trudne bile sailor moon, mjesečeva pratilja....bila je ono super generacija trudnica i beba 0-1.




Skvo RR -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 10:06:33)

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: felix

neznam koji drugi naziv, da dam al mi neke rekoše na anketi da otvorim temu jer bi se dalo razglabati hahha pa evo valjda Visnja ne zakljuca .....

po, čemu neke osobe pamtite/pamtice te ?? One koje su na vas, ostavile utisak bio loš ili dobar [sm=smiley1.gif]
....



-Marina DK,ostra na jeziku,ali iskrena i pisala je ono sto je mislila.Iako se nekada nismo slagale,imale smo lijepu zavrsnicu i ostala mi je u lijepom sjecanju.
-noa...pamtim je po ovome [sm=jezicek.gif] ,ali zaista,uvijek je znala posteno nasmijati.
-dadada,zence u svom fazonu,furala je svoje i tako je pamtim.
-henna ze,pamticu je po prici o prijateljstvu s kcerkicom.Meni je to posebna prica koja ima odjek.
-felix,po njenim slatkim mukama u odgoju Anelka.
-Niobe,po divnim fotkama.
-Iman83,po svemu sto je divno,jednostavno tako.
-Pahuljicaa,zao mi je Pahuljo,ali cu da te pamtim po ljepoti i sarmu kakvi se tesko nadju.
-Visnja-mama uciteljica i sve na taj fazon,miroljubiva i sve u stilu mir,mir,mir...mislim,Sahbaz je to [sm=smiley36.gif] .
-Lejla Ka,po dojenju [sm=jezicek.gif] .
-Blue rose,po temperamentu i ozbiljnosti.
-hanabanana,kad hana...nesto napise,rr zacuti par minuta [sm=smiley16.gif] .
-Hanady,ona je definitivno `zakovala` pamcenje...zena koja sve stigne,super kuva,odgaja djecu,radi,tu je za svu rr raju,humanitarka,sebe zrtvuje za sviju,ma zena za sva vremena.I pamticu je po postovima koje sam nekada jedva citala.Ovo zadnje sorry.
-Galicia,nisam imala priliku pricati sa osobom ostrijeg jezika.Na slikama mi je totalno suprotna.Tako ne znam kako da je pamtim [sm=jezicek.gif] .
-veeseelaa,ono sto je Marilyn Monroe bila u svoje vrijeme,veeseelaa je na rr.Po tome ce svi da je pamte.I po svekrvi [sm=jezicek.gif] .
-mamine oci,po dobroti.Nema dalje.
-SdZ,po [sm=smiley27.gif] .
-Lady26,po Dukanu [sm=jezicek.gif] .
Ima tu jos,kad se sjetim.

Hahahha..dobro si za lady26...[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




D_K -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 12:04:54)

po smislu za humor:
acudesa (neki dan sam otvorila jednu temu i pravo se ismijala njenim postovima, steta sto se vise ne javlja)
klemzi (takav duh rijetko ko ima)
zinanina (ona je posebna po svom humoru)
makana (srce moje)..




Galicia -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 12:11:15)

-Galicia,nisam imala priliku pricati sa osobom ostrijeg jezika.Na slikama mi je totalno suprotna.Tako ne znam kako da je pamtim


Mama kad je ostala trudna sa mnom, nakon 3 mjeseca je imala odliv krvi i mislila je da me izgubila. Al vraga, ja sam bila borac od samog pocetka. Rodih se sa nekih kilu i po i trk do Beograda na Institut za Majku i Dijete gdje provodim prvih svojih 45 dana u inkubatoru. Imam i oziljke na rukama od IV.
Na povratku iz bolnice prema kuci, desi nam se sudar, gdje je nase auto bilo napola u provaliji, a ja na zadnjem sjedistu, u rakama moje majkice.
Bila sam borac, kroz citav zivot. Kao i svi mi. Svako na svoj nacin.
Moj jezik je moja odbrana. Kod nekog je to nesto drugo. Svako na svoj nacin.
U sustini sam, sasvim okej osoba, koja voli da se sali. Samo ja imam svoj nacin sale. Kao i svako drugi, na svoj nacin.
A vjerujem da bi se ja i ti razumjele sasvim okej, da smo u privatnim zivotima. Nasle bi dosta tema da caskamo. Pa nismo vanzemaljci, ljudi smo.




hanabanana -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 12:15:00)

IZVORNA PORUKA: jasmin

-hanabanana,kad hana...nesto napise,rr zacuti par minuta [sm=smiley16.gif] .


Ovo ću shvatiti kao pozitivnu osobinu. [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




animagical -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 12:18:38)


IZVORNA PORUKA: palachinken

animagical, fali i meni naša trudnička raja, a eto, kako se djeca rodiše, tako jedna po jedna ugasiće rr. Šteta.
Baš nam je ludo bilo, mi morževi na puri [sm=jezicek.gif], brojimo sedmice i kačimo slike sa UVZ-a [sm=smiley1.gif]

haha to sam skoro zaboravila[sm=smiley36.gif] ali se sjecam jasno da mi se znao stomak tresti od smijeha, i to onoliki stomak[sm=smiley36.gif]




animagical -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 12:18:56)


IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: jasmin

-hanabanana,kad hana...nesto napise,rr zacuti par minuta [sm=smiley16.gif] .


Ovo ću shvatiti kao pozitivnu osobinu. [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

i jeste




palachinken -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 12:23:05)


IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: palachinken

animagical, fali i meni naša trudnička raja, a eto, kako se djeca rodiše, tako jedna po jedna ugasiće rr. Šteta.
Baš nam je ludo bilo, mi morževi na puri [sm=jezicek.gif], brojimo sedmice i kačimo slike sa UVZ-a [sm=smiley1.gif]

haha to sam skoro zaboravila[sm=smiley36.gif] ali se sjecam jasno da mi se znao stomak tresti od smijeha, i to onoliki stomak[sm=smiley36.gif]

Najozbiljnije - mislim da je najbolja zezancija za vrijeme trudnoće. Odrade i hormoni svoje, i ne***ica [sm=smiley1.gif]ali stvarno smo znale plakati od smijeha.
Kasnije mahom upadnemo u neki univerzum dokazivanja, takmičenja, prepucavanja, pametovanja, a sve u svilenim rukavicama.




D_K -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 12:27:44)


IZVORNA PORUKA: Galicia

-Galicia,nisam imala priliku pricati sa osobom ostrijeg jezika.Na slikama mi je totalno suprotna.Tako ne znam kako da je pamtim


Mama kad je ostala trudna sa mnom, nakon 3 mjeseca je imala odliv krvi i mislila je da me izgubila. Al vraga, ja sam bila borac od samog pocetka. Rodih se sa nekih kilu i po i trk do Beograda na Institut za Majku i Dijete gdje provodim prvih svojih 45 dana u inkubatoru. Imam i oziljke na rukama od IV.
Na povratku iz bolnice prema kuci, desi nam se sudar, gdje je nase auto bilo napola u provaliji, a ja na zadnjem sjedistu, u rakama moje majkice.
Bila sam borac, kroz citav zivot. Kao i svi mi. Svako na svoj nacin.
Moj jezik je moja odbrana. Kod nekog je to nesto drugo. Svako na svoj nacin.
U sustini sam, sasvim okej osoba, koja voli da se sali. Samo ja imam svoj nacin sale. Kao i svako drugi, na svoj nacin.
A vjerujem da bi se ja i ti razumjele sasvim okej, da smo u privatnim zivotima. Nasle bi dosta tema da caskamo. Pa nismo vanzemaljci, ljudi smo.



zbog svega sto si napisala tako me podsjecas na MarinuDK..
i ona je borac do daske (mislim da se moze i tako reci [sm=smiley1.gif]) i bez dlake na jeziku..




Galicia -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 12:31:40)

Hvala D-K.
MarinaDK je zena kakve nema. Oplakala sam zbog nje par puta, slusajuci njenu pricu. Nedostaje mi pravo.




Blue rose RR -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 12:31:58)

IZVORNA PORUKA: palachinken

... a eto, kako se djeca rodiše, tako jedna po jedna ugasiće rr.


Novi dolaze, stari odlaze, a "inventari RR-a" ostaju [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

IZVORNA PORUKA: jasmin
-Blue rose,po temperamentu i ozbiljnosti.


Znam se ja i našaliti, ali nedostaje tema za šalu[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




animagical -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 12:32:56)


IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: palachinken

animagical, fali i meni naša trudnička raja, a eto, kako se djeca rodiše, tako jedna po jedna ugasiće rr. Šteta.
Baš nam je ludo bilo, mi morževi na puri [sm=jezicek.gif], brojimo sedmice i kačimo slike sa UVZ-a [sm=smiley1.gif]

haha to sam skoro zaboravila[sm=smiley36.gif] ali se sjecam jasno da mi se znao stomak tresti od smijeha, i to onoliki stomak[sm=smiley36.gif]

Najozbiljnije - mislim da je najbolja zezancija za vrijeme trudnoće. Odrade i hormoni svoje, i ne***ica [sm=smiley1.gif]ali stvarno smo znale plakati od smijeha.
Kasnije mahom upadnemo u neki univerzum dokazivanja, takmičenja, prepucavanja, pametovanja, a sve u svilenim rukavicama.

jeste[sm=smiley13.gif] nista, za koju godinu druga tura stomaka i pure, pa opet u smijeh[sm=smiley36.gif] inace, ja sam uvijek za smijeha i placa od smijeha, ali bi me shvatili pogresno...bar velika vecina... nista, odoh se ja praviti trudna pa upasti tamo na temu[sm=smiley36.gif]




D_K -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 12:33:55)


IZVORNA PORUKA: Galicia

Hvala D-K.
MarinaDK je zena kakve nema. Oplakala sam zbog nje par puta, slusajuci njenu pricu. Nedostaje mi pravo.


nema na cemu.. taman sam htjela napisati da ste obje prave karapandže ali kontam poslaces me u neku stvar [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif].. ali ne cudi me sto imate kratak fitilj, jednostavno zivot vas je tako naucio.. bez ljutnje molim [sm=smiley1.gif]




veeseelaa -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 12:35:43)

meni Gali i Marina nisu ni blizu




Galicia -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 12:40:40)

Ja sam ostrija od Marine, a ona je brza. [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




felix -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 12:42:01)

ev i ja cu se nadovezati.....
marinči,, o isčekivanju bebe zajedno smo čekale trudnocu
mnn, po njenom Alexsu kak je mašala papo
lady, po Ne jelu lane
idacha, jako draga zena
meri29,volila se zezati
dadada, po A. i njegovom jelu samo pomfrita i babywacu[sm=smiley36.gif]
noa, po njenim mnogobrojnim smješkima ([sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]) ....što ih stavljala kad je pisala...
marijana , po ljepoti
galicija, po oštor jeziku
višnja , po A . pletenicama i prelijepim okama.
sdz, po njenom ucenju
bambi, po njenom nanetu
rimljanka, po njenom iscekivanju bebe
mala curica, isto po iscekivanju bebe zajedno druzneje zezanje
riba78, draga zenica
mersiha, po njenom muzu i gitari
vesela, po Sexsu najviše[sm=smiley36.gif]
lejlaka , po djenju i bezuslovnoj pomoci zenama
manela
sahara , nikad e zaboravi necu pomogla mi kad mi najviše trebala ja i moj A cemo se uvjek rado pamtiti i sjecati,.....[sm=smiley27.gif]
apotekarka, posjeca me na mene po svojim boljkama , po zeludcu[sm=smiley36.gif]
srculence, po njenom dineku
nikita
samedi po njenoj , bubici ljubici i ne jelu zezanju oko jela
frenkoze po, šalama
mala86...zenicanka lijepa nema je odavno
hannica
salmy
amela2208 po garici njenoj lijepoj
zoe,
rose87
MinaMM

megi
sheri
mya, po njenim tortama
ivanak
aida, bebachina gradjanka ne javlja se više nje se sjecam
škorpiju, po sunecenju A. strahu eto to mi ostalo u sjecanju






muaaa -> RE: stara raja ....sa rr... (12.9.2012 12:59:59)

Moja Herka mi najvise nedostaje....Noa ako nas citas javi se ponekad

Marina DK,dada




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>