Najbolji frizerski saloni (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Ljepota i moda



Poruka


draguljče -> Najbolji frizerski saloni (23.9.2012 20:18:03)

Mogle bismo ovdje podijeliti iskustva. Čuti dobre savjete i preporuke takođe.
A meni konkretno treba neki dobar, baš dobar frizer da nije naučio šišati na jedan način i to primjenjuje na svima i koji zna posao, a ne da zna nekolicinu frizura i smatra se nekim profesionalcem. Molim vas pišite svoja mišljenja i iskustva. [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




Full Moon -> RE: Najbolji frizerski saloni (23.9.2012 20:23:06)

Hoce li ovo sad biti reklame, mislim ako mozemo ja cu predloziti, da cujem moderatore, hmmmm




draguljče -> RE: Najbolji frizerski saloni (23.9.2012 20:44:34)

Ja se najiskrenije nadam da neće biti problema da se predlože, iskomentarišu kako pojedini frizeri tako i cijene u salonima u kojima rade. A pošto su nam sve moderatorke nadam se da se neće buniti, i njima je frizura bitna. [sm=smiley1.gif]
Moderatorke, please. [sm=smiley1.gif]




treće -> RE: Najbolji frizerski saloni (23.9.2012 20:55:04)

Sanela, ID u Hrasnom, bila prije u Robotu u Hrasnom baš dobra




zvončica -> RE: Najbolji frizerski saloni (23.9.2012 21:23:42)

Ja ne volim frizere [sm=smiley36.gif] zato sto kad kazem samo vrhovi i da oblikuje stepenasto ( a inace volim dugu kosu kod sebe ) osisaju me do ramena [sm=hudicek1.gif], a stvarno nema potrebe...
Mogla bi proci ova u Merkuru na Otoci na drugom spratu frizerka...mlada je i zna moderno sisati i nisu skupi...




Hanady RR -> RE: Najbolji frizerski saloni (23.9.2012 21:25:49)

Ja imam svoga frizera najboljeg[sm=smiley1.gif]
sad nisma vam sigurna da nije reklama[sm=smiley36.gif]

ne znam šta da kažem[sm=smiley36.gif]




Full Moon -> RE: Najbolji frizerski saloni (23.9.2012 21:26:47)

Meni je bitno sisanje, a feniranje i ta sranja me nerviraju, zato mi se zasad jedino svidja kako sisa Edo, on je radio u Hrasnom kod Robota, sad je u gradu, ako kome treba info gdje radi ili broj tel. nema frke, moze preko pp, samo cijene su mu [sm=smiley29.gif]




sretna_mama -> RE: Najbolji frizerski saloni (23.9.2012 21:49:14)

U Zenici salon Gloss , nema boljeg..preko puta KŠC-a..ako kome bude trebao broj, neka se javi..ima i grupa na fb..možete vidjeti frizure...Cijene extra..




draguljče -> RE: Najbolji frizerski saloni (23.9.2012 22:05:54)


IZVORNA PORUKA: Full Moon

Meni je bitno sisanje, a feniranje i ta sranja me nerviraju, zato mi se zasad jedino svidja kako sisa Edo, on je radio u Hrasnom kod Robota, sad je u gradu, ako kome treba info gdje radi ili broj tel. nema frke, moze preko pp, samo cijene su mu [sm=smiley29.gif]


Ma joooj, ja bih platila i skupo samo da mi neko uradi nešto što mogu sama kasnije održavati. Svi me srede, isfeniraju i dobro je dok traje frizura iz salona, ali kad operem kosu nastaje haos, uopšte ne znam šta da radim, a frizure nigdje ni na vidiku.

Hanady (lažo jedna [sm=smiley1.gif]), ja nekako mislim da je sve reklama, i koje pelene se koriste, i preparati za kosu,....[sm=smiley36.gif] [sm=smiley31.gif]




bananica -> RE: Najbolji frizerski saloni (23.9.2012 22:18:02)

ja volim svog frizera,cini mi se da nema boljeg[sm=smiley1.gif]





bananica -> RE: Najbolji frizerski saloni (23.9.2012 22:18:38)

.




Hanady RR -> RE: Najbolji frizerski saloni (23.9.2012 22:22:32)


IZVORNA PORUKA: draguljče


IZVORNA PORUKA: Full Moon

Meni je bitno sisanje, a feniranje i ta sranja me nerviraju, zato mi se zasad jedino svidja kako sisa Edo, on je radio u Hrasnom kod Robota, sad je u gradu, ako kome treba info gdje radi ili broj tel. nema frke, moze preko pp, samo cijene su mu [sm=smiley29.gif]


Ma joooj, ja bih platila i skupo samo da mi neko uradi nešto što mogu sama kasnije održavati. Svi me srede, isfeniraju i dobro je dok traje frizura iz salona, ali kad operem kosu nastaje haos, uopšte ne znam šta da radim, a frizure nigdje ni na vidiku.

Hanady (lažo jedna [sm=smiley1.gif]), ja nekako mislim da je sve reklama, i koje pelene se koriste, i preparati za kosu,....[sm=smiley36.gif] [sm=smiley31.gif]

[sm=smiley36.gif]

ne mješam se ja u te reklame...
nego ja imama kosu koja je fakat teška..komlikovana i slabo koji firzer mi se raduje kad mu dođem[sm=smiley36.gif]
al moj duggodišnji je chanel no 1, suad me šiša...ja glavu nedam da mi svako dira[sm=smiley36.gif]
e kad me on ošiša briga me ko će da me fenira...pa čak i sama mogu da se malo ispeglam uz koirštenje kristala ili silikonskoga ulja...

uglavnom...ne mislim ga mjenjat...ptovalio mi je i dušu...kad vidi da ko sosoa pusštam duge kose a ono ofucano on me lijepo ošiša bez da me pita išta[sm=smiley36.gif] prije sma se ljutila al sam skontala spašacva me čovjek...[sm=smiley36.gif]




hapymum -> RE: Najbolji frizerski saloni (23.9.2012 22:26:09)

[sm=jezicek.gif] bas citam komentare,i ja sam frizerka[sm=bravo.gif]




draguljče -> RE: Najbolji frizerski saloni (23.9.2012 22:33:15)

Ma hapymam, ti mi trebaš kao vazduh.
Kako održavati ovu frizuru, kojim preparatima, način? Kako je ovo ošišano? Treba li se fenirati ako imaš neku polukovrdžavu kosu, tj. neke bičeve koji su u mokrom stanju kovrdžavi onako?

http://www.dodaj.rs/f/j/iV/2wvgV8Go/eva-longoria-1024x768-22.jpg





Hanady RR -> RE: Najbolji frizerski saloni (23.9.2012 22:35:54)

draguljče ovo samo za slikanja bogami[sm=jezicek.gif]




draguljče -> RE: Najbolji frizerski saloni (23.9.2012 22:43:02)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

draguljče ovo samo za slikanja bogami[sm=jezicek.gif]


[sm=smiley36.gif] Ajoooj, i meni se čini. Ali da pokušam bar. [sm=smiley1.gif] Ako ne upali idem na kratko, samo mi treba neko da me ošiša prema mom licu.




hapymum -> RE: Najbolji frizerski saloni (23.9.2012 22:57:37)

Ej vjeruj upravu je Hnady,ovo je samo za slikanje,meni je to nagore sto kad stranka dodje u salon i nadje u casopisu zeljenu frizuru(a pritome prvo se gleda da li je model na slici lijep,ruzan,mrsav ili debeo,pjegav,spicast itd) jer htjeli to priznati ili ne to je opticka varka koja nam prva privlaci paznju,zato nam se i svidi neka frizura,eh kad tako izabere sliku i hoce tako da se osisa,a pri tome nezna da li je njen kvalitet kose dovoljan ili ne za tu frizuru,da li struktura kose odg izabranoj,da li je boja ista,jer vjerujte 1 ista frizura na plavusi,brineti i crnki nije ni blizu.I kad dobije stranka oblik frizure i frizer je isfenira,nakon sto kuci opere kosu dozivi totalno razocarenje,i kazu joj ta i ta frizerka stvarno grozno sisa,Jer htjeli mi to priznati ili ni svi bi voljeli da kad se jednom osisamo i isfeniramo da nam bude takva frizura svaki sljedeci put kad to kuci sami uradimo dok ne odlucimo promjeniti istu.




hapymum -> RE: Najbolji frizerski saloni (23.9.2012 23:00:56)

uuu koliki mi je post,sad vidjeh,stvarno sto se tice sisanja ja zaista vooooolim dugu kosu i tako mi je zao da je sisam,u sustini kad se moja musterija odluci osisati 2 cm kod mene to uvijek bude 1 cm jer znam da ce se mozda nekad pokajati,a ono sisanje sa skroz duge na skroz kratku stvarno tesko podnosim,,mislim nije da hvalim samu sebe ali moje musterije to znaju.[sm=smiley9.gif][sm=smiley9.gif]




draguljče -> RE: Najbolji frizerski saloni (23.9.2012 23:08:32)

Ma znam ja sve ovo ogre napisano, i znam da je Hanady u pravu, ja sam svejsna toga, ali moja kosa podnosi baš dosta toga. Imam jako debelu dlaku i oštru poprilično, tako da mi sve frizure stoji dugo, do prvog pranja naravno. I moja kosa je drgi dan upravo tako valovita kao na slici, nekakva u "bičevima", baš sam nekako mislila da bi mi baš ona zbog kvaliteta i strukture dlake odgovarala.
A imala se nekad kosu kao Sara Jesica Parker [sm=smiley19.gif]. Plačem kao kiša kad god vidim stare slike, prije prvog porođaja. [sm=smiley13.gif]




veeseelaa -> RE: Najbolji frizerski saloni (24.9.2012 9:33:50)

IZVORNA PORUKA: draguljče

Ma hapymam, ti mi trebaš kao vazduh.
Kako održavati ovu frizuru, kojim preparatima, način? Kako je ovo ošišano? Treba li se fenirati ako imaš neku polukovrdžavu kosu, tj. neke bičeve koji su u mokrom stanju kovrdžavi onako?

http://www.dodaj.rs/f/j/iV/2wvgV8Go/eva-longoria-1024x768-22.jpg




neko jednostavno ima ovako nestašnu kosu a naravno da frizer istu može napraviti, al koliko će trajati je pitanje




draguljče -> RE: Najbolji frizerski saloni (24.9.2012 9:37:48)

Vesela, daj frizera koji će me ovako ošišati. Moja frizerka ne zna.
Moja kosa je skoro ista ovakva, malo više kovrdžava pa zato mislim da bi mogla stajati. Samo mi treba frizer da mi napravi ovakav oblik. I da mi objasni ako je odrzavati ukoliko je uopste moguce sam je odrzavati.




veeseelaa -> RE: Najbolji frizerski saloni (24.9.2012 9:41:40)

aj znaj ko bi to izveo, od mm rodica je fizerka, radi u salonu u Merkatoru na Č.vili (Džemala Bijedića), doima se kao stručna
da poneseš sliku i priupitaš dal isto može izvesti?




draguljče -> RE: Najbolji frizerski saloni (24.9.2012 9:59:09)

Ok, hvala ti. Nadam se da nije sujetna pa da kaže da zna i na kraju to bude ni blizu. Sretala sam se sa takvima i zato mi ne zamjeri, ne mislim ništa loše. [sm=smiley1.gif]




veeseelaa -> RE: Najbolji frizerski saloni (24.9.2012 10:01:14)

ma naravno, ne bih rekla da je takva..... djevojka se zove Alma




veeseelaa -> RE: Najbolji frizerski saloni (24.9.2012 10:03:35)

i kako vidim fazon je u naravno u dužini kose odnosno stepenovanju iste a i u načinu feniranja, od unutra prema van.... vidi mene stručnjaka [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
meni ovaj friz ne djeluje zahtjevan, no bitno je ocijeniti kvalitet kose, dal istu treba stanjiti il ne, kakva je dlaka itd




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>