RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica >> Knjiga, film i muzika



Poruka


zvončica -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (25.9.2012 22:17:18)

Ja kao blizanac imam dvije strane...dobru i losu...mracnu i bezazlenu....malo sam u oblacima, malo na zemlji....tako da meni sve pase...i brzo se prilagodim...tako da meni knjiga sasvim odgovara [sm=smiley4.gif]




palachinken -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (25.9.2012 22:17:28)

Recimo, onaj dio gdje joj svu aparaturu iz igraonice obrazlaze, kako se zove i cemu sluzi,je bio jako poucan[sm=smiley36.gif]




zvončica -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (25.9.2012 22:19:06)

Pa ja, knjiga ima i edukativni karakter [sm=jezicek.gif]




hatepsut -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (25.9.2012 22:26:28)

Hjad javim vam kad je procitam [sm=smiley36.gif] jos samo da mi neko istu posalje [sm=zmeden.gif]




teacher75 -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (25.9.2012 22:27:57)

na kraju cu i ja poceti da je citam, al valja mi naci vremena[sm=smiley36.gif]




palachinken -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (25.9.2012 22:30:46)


IZVORNA PORUKA: zvončica

Pa ja, knjiga ima i edukativni karakter [sm=jezicek.gif]

Trebali bi je uvrstiti u lektiru[sm=jezicek.gif]




Adana -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (25.9.2012 22:36:59)

E, sada sam kao i zainteresovana... [sm=smiley16.gif]

Ima li se negdje na Netu skinuti knjiga? Ima li neko neki link? [sm=smiley1.gif]




milenium -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (25.9.2012 22:39:11)

samo ukucaš naslov i imaš download




Hanady RR -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (25.9.2012 22:39:39)


IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: zvončica

Pa ja, knjiga ima i edukativni karakter [sm=jezicek.gif]

Trebali bi je uvrstiti u lektiru[sm=jezicek.gif]

[sm=jezicek.gif]


....trebaš mi gipka, snažna i izdržljiva. Veruj mi, moraš da vežbaš."

Na svakoj strani ''naučim'' nešto novo[sm=jezicek.gif]




teacher75 -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (25.9.2012 22:44:06)

posaljite i meni link na pp, mrsko mi traziti[sm=smiley1.gif]




felix -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (25.9.2012 22:44:43)


IZVORNA PORUKA: teacher75

na kraju cu i ja poceti da je citam, al valja mi naci vremena[sm=smiley36.gif]

nepada mi na pamet[sm=jezicek.gif]dobicu ovdje , sve odg [sm=smiley36.gif]kad se knjiga procita bice, prepricavanja ko šta ....
ne volim citat knjige preko neta , meni je knjiga kad se uzme u ruku neznam ne volim eto....




mala86 -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (25.9.2012 22:53:33)

ja cak gledala koliko stranica ima da je odem isprintat [sm=smiley36.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]




teacher75 -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (25.9.2012 22:55:14)


IZVORNA PORUKA: felix


IZVORNA PORUKA: teacher75

na kraju cu i ja poceti da je citam, al valja mi naci vremena[sm=smiley36.gif]

nepada mi na pamet[sm=jezicek.gif]dobicu ovdje , sve odg [sm=smiley36.gif]kad se knjiga procita bice, prepricavanja ko šta ....
ne volim citat knjige preko neta , meni je knjiga kad se uzme u ruku neznam ne volim eto....


ne volim ni ja al mi se ne daju pare za tu knjigu[sm=smiley1.gif]




animagical -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (25.9.2012 22:56:06)


IZVORNA PORUKA: ladyblue

Stil kojim je knjiga napisana je smeće klasično ali definitivno ima ono "nešto".

Po meni Krisitjan i njegova ljepota i bogatstvo nisu toliko presudni u ovoj trilogiji. Ono što ove knjige čini drugačijim je sigurno upoznavanje širokih narodnih masa sa nečim drugačijim, zabranjenim, mračnim. Definitivno ne sa nečim što susrećemo u svakodnevnom životu. Ne vjerujem da je baš mnogo žena imalo priliku sresti se sa ovom vrstom upražnjavanja sexa.
Svaka od nas ima neke svoje fantazije, skrivene želje a ovdje definitivno ulazimo u neki drugi svijet i vjerovatno se većina pita :"šta bih ja uradila"?
Da li bi pobjgla glavom bez obzira ili bi se neka od nas i upustila u ovakvu avanturu?!

Razgovarala sam da nekoliko žena (meni bliskih) i sve smo na knjigu različito reagovale. Neke se zgražaju, druge su znatiželjne, treće su oduševljene. Definitivno mogu reći da sve s kojima sam razgovarala a koje iza sebe imaju više partnera mnogo bolje su prihvatile knjigu od onih koje su skromnijeg iskustva.

toliko do mene za sada....

pa vi vidite sta i kako komentarisete pred lady[sm=smiley36.gif]




MaminaBeba -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (25.9.2012 22:56:11)

Koja je raspoložena poslati mi link za download? [sm=smiley1.gif]




zvončica -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (25.9.2012 22:59:53)

Koja hoce neka mi posalje na PP ili mail ili ime za FB da joj posaljem oba dijela....nemam pojma koji su linkovi bili....





magbi -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (25.9.2012 23:05:36)

i meniiiiiiiii sta god imate za download
za citat




Visnja RR -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (25.9.2012 23:37:51)

ma ja jos nisam dosla dok ona potpisuje Ugovor... ja spadam u generaciju koja je za "slobodu" i prihvatanju svega sto prija na bilo koji nacin...ako to oboje strane zele, vole i bla bla...
mali Kristijan zna znanje...
pitanje: da li bi smo potpisale Ugovor... evo cijeli dan razmisljam... mislim kako Kristijanu reci NE ...npr Zisku bih lako rekla [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] grozna sam...
mada mi se neki djelici u Ugovoru ne svidjaju ... ali... Sivi je bas neodoljiv... [sm=smiley36.gif]




rose -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (25.9.2012 23:51:43)


IZVORNA PORUKA: palachinken

autorica je ciljano isla, zicerom, da osvoji publiku. s jedne strane, prosjecna djevojka, a s druge savrseno skrojen frajer, s atributima po svacijem ukusu, dovoljno poremecen da bude zanimljiv, a sa traumama iz djetinjstva da ti suzu izmami.
i zamisli sad, takav epski lik padne na obicnu curu i tu se horde zena nadju u nadi ili u pitanju sta bi bilo kad bi bilo.



ne citam knjigu al meni ovo asocijacija na 9,5 nedjelja [sm=smiley36.gif]




ladyblue RR -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (25.9.2012 23:52:10)

Ma ja bih ga podpisala pa "nek' gori hala["sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (25.9.2012 23:55:03)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ma ja jos nisam dosla dok ona potpisuje Ugovor... ja spadam u generaciju koja je za "slobodu" i prihvatanju svega sto prija na bilo koji nacin...ako to oboje strane zele, vole i bla bla...
mali Kristijan zna znanje...
pitanje: da li bi smo potpisale Ugovor... evo cijeli dan razmisljam... mislim kako Kristijanu reci NE ...npr Zisku bih lako rekla [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] grozna sam...
mada mi se neki djelici u Ugovoru ne svidjaju ... ali... Sivi je bas neodoljiv... [sm=smiley36.gif]

hm...
čekaj...upravo sma ga iščitala...
lijepo je satavljen nema šta...vrlo porfesiolano...al nedostaje mu ''ponešto''[sm=smiley36.gif]
tipa '' u slučaju''
jer desilo mu se što nije očekivao već...
koliko god jeste neodoljiv i ugovorm ''leden''...ima krvi u njemu[sm=jezicek.gif] itekako[sm=smiley36.gif]

a može biti da ja nailazim na romantiku ili joj se nadam...
topa...''ona je prava, pormjenit će ga'' itd itd....

odoh dalje[sm=jezicek.gif]




teacher75 -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (26.9.2012 0:03:48)


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: palachinken

autorica je ciljano isla, zicerom, da osvoji publiku. s jedne strane, prosjecna djevojka, a s druge savrseno skrojen frajer, s atributima po svacijem ukusu, dovoljno poremecen da bude zanimljiv, a sa traumama iz djetinjstva da ti suzu izmami.
i zamisli sad, takav epski lik padne na obicnu curu i tu se horde zena nadju u nadi ili u pitanju sta bi bilo kad bi bilo.



ne citam knjigu al meni ovo asocijacija na 9,5 nedjelja [sm=smiley36.gif]

i meni je to odmah palo na pamet




Visnja RR -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (26.9.2012 0:24:11)

nego MM ode u nocnoj smjenu...djete spava pa odoh da vidim hoce li ona mala sta potpisivati... [sm=smiley36.gif] da joj sanem koju na hou [sm=smiley36.gif]




bambi7 -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (26.9.2012 0:44:38)

Procitala oba dijela cekam treci, ko prvi javi da je izasao kod nas ima kafu sa milkom, velikom[sm=jezicek.gif]
Ja ne kontam sta ima da vam se ne svidja, istina neke stvari se bas ponavljaju, grizem usnu, bridi mi ruka i tako to, al stivo je bas opustajuce, malo za promijenu!
Nego, ima li ciji muz da je procitao?




ladyblue RR -> RE: 50 nijansi sive! Erotska bajka ili...? :) (26.9.2012 7:29:32)

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: palachinken

autorica je ciljano isla, zicerom, da osvoji publiku. s jedne strane, prosjecna djevojka, a s druge savrseno skrojen frajer, s atributima po svacijem ukusu, dovoljno poremecen da bude zanimljiv, a sa traumama iz djetinjstva da ti suzu izmami.
i zamisli sad, takav epski lik padne na obicnu curu i tu se horde zena nadju u nadi ili u pitanju sta bi bilo kad bi bilo.



ne citam knjigu al meni ovo asocijacija na 9,5 nedjelja [sm=smiley36.gif]


ma ni blizu! nikakvih dodirnih tačaka...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>