RE: Ruka podrske (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Humanitarnost



Poruka


Visnja RR -> RE: Ruka podrske (2.12.2013 23:42:13)

može ...ali trebaću nekog da me odveze sa svim stvarima




mama75 -> RE: Ruka podrske (2.12.2013 23:44:28)

Super! Cini mi se da sam vidjela da je tvoja "vozacica" stavila ponudu na BB, sigurno ce te povesti kao i svaki put do sada (emi)




Visnja RR -> RE: Ruka podrske (7.12.2013 19:54:18)

poruka naše forumašice:

mojoj starijoj curici sve odgovaara bas je sve sto njoj pase i sto ona nosi hvala forumasici koja je to izdvojila za moju curu hvala vam jos jednom




irisss -> RE: Ruka podrske (26.12.2013 9:16:55)

Poklonila bih robicu za bebu do 6 mj.za curicu. Kako i kome nadam se da ćete me vi uputiti. Sve je super očuvano




Visnja RR -> RE: Ruka podrske (18.8.2015 12:38:54)

Drage moje našoj forumasici smo opet potrebne ...

Ako imate ove knjige bila bi vam neizmjerno zahvalna

za III razred.
Čitanka Autori: Šejla Šehabović, Jasminka Šehabović; Izdavač - Vrijeme Zenica I NAM Tuzla 2.:
Moja matematika – Udžbenik i radna sveska Autori: Vildana Mujkić, Dijana Kovačević, Zarmen Hamidović; Izdavač - Vrijeme Zenica NAM Zuzla
3.Moja okolina – Udžbenik i Radna sveska Autori: Vildana Mujkić, Dijana Kovačević, Zarmen Hamidović; Izdavač - Vrijeme Zenica NAM Tuzla
4.Muzička / glazbena kultura Autor: Refik Hodžić; Izdavač - Vrijeme Zenica i NAM Tuzla
5. Engleski jezik - III_razred English Adventure 1 – Pearson Longman
6. Vjeronauka za III razred osnovne škole Autori: Mina Pleh, Muamer Tinjak, Melika Nezirova; Izdavač – Sarajevo 2006, ElKalem

za IV:
1.Čitanka - „BOJA SREĆE“ Autor: Zehra Hubijar; Izdavač - Bosanska riječ - Sarajevo
2.. Matematika - Udžbenik i Radni list Autor: Boško Jagodić; Izdavač - Sarajevo Publishing - Sarajevo
3.. Moja okolina - Udžbenik Autor: Samira Lugavić; Izdavač - Bosanska knjiga - Tuzla
4.Muzička kultura – Udžbenik Autor: Selma Ferović; Izdavač - Sarajevo Publishing - Sarajevo
5.Engleski jezik DIP IN 4 – Udžbenik i Radna bilježnica Autori: Mirela Vasić, Zerifa Kazazović; Izdavač - Sarajevo Publishing - Sarajevo 6.Vjeronauka Autor: Hazema Ništović; Izdavač - EL KALEM




M kao Mama -> RE: Ruka podrske (18.8.2015 15:50:55)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Drage moje našoj forumasici smo opet potrebne ...

Ako imate ove knjige bila bi vam neizmjerno zahvalna

za III razred.
Čitanka Autori: Šejla Šehabović, Jasminka Šehabović; Izdavač - Vrijeme Zenica I NAM Tuzla 2.:
Moja matematika – Udžbenik i radna sveska Autori: Vildana Mujkić, Dijana Kovačević, Zarmen Hamidović; Izdavač - Vrijeme Zenica NAM Zuzla
3.Moja okolina – Udžbenik i Radna sveska Autori: Vildana Mujkić, Dijana Kovačević, Zarmen Hamidović; Izdavač - Vrijeme Zenica NAM Tuzla
4.Muzička / glazbena kultura Autor: Refik Hodžić; Izdavač - Vrijeme Zenica i NAM Tuzla
5. Engleski jezik - III_razred English Adventure 1 – Pearson Longman
6. Vjeronauka za III razred osnovne škole Autori: Mina Pleh, Muamer Tinjak, Melika Nezirova; Izdavač – Sarajevo 2006, ElKalem

za IV:
1.Čitanka - „BOJA SREĆE“ Autor: Zehra Hubijar; Izdavač - Bosanska riječ - Sarajevo
2.. Matematika - Udžbenik i Radni list Autor: Boško Jagodić; Izdavač - Sarajevo Publishing - Sarajevo
3.. Moja okolina - Udžbenik Autor: Samira Lugavić; Izdavač - Bosanska knjiga - Tuzla
4.Muzička kultura – Udžbenik Autor: Selma Ferović; Izdavač - Sarajevo Publishing - Sarajevo
5.Engleski jezik DIP IN 4 – Udžbenik i Radna bilježnica Autori: Mirela Vasić, Zerifa Kazazović; Izdavač - Sarajevo Publishing - Sarajevo 6.Vjeronauka Autor: Hazema Ništović; Izdavač - EL KALEM



višnja knjiga nemam, ali ako treba robice za curice uvijek od L ima nešto, ako bude neka akcija u tom pogledu piši mi na FB jer ovdje slabo ulazim sa mobitela




Visnja RR -> RE: Ruka podrske (9.9.2015 20:35:22)

nasa forumasica je dosla do knjiga

a knjizari Exclusive hvala sto su obezbjedili skolski pribor za skolarce nase forumasice [sm=bravo.gif]




Hanady RR -> RE: Ruka podrske (9.9.2015 20:37:33)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nasa forumasica je dosla do knjiga

a knjizari Exclusive hvala sto su obezbjedili skolski pribor za skolarce nase forumasice [sm=bravo.gif]


hvala divnim prtedivnim iz excluzive [sm=bravo.gif]

jojjjjjj jučer sma na nju pomislila ...kontam imam neke ruksake...dal joj trebaju...


javni nam jel joj fali nešto zlatnicama koje fino uče...

da nabavimo :)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]