Ciste (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


Apotekarka -> Ciste (25.10.2008 23:40:51)

Nova sam na forumu i zanima me vase misljenje...Godinu dana sam u braku i u zadnje vrijeme zelimo bebu.Prije mjesec dana menstruacija mi kasnila oko mjesec dana i ja se ponadala da sam trudna kupim test negativan,i onda odem ginekologu Borisu Nikulinu i on mi vaginalnim ultrazvukom nadje na oba jajnika ciste...jedna 14 mm,a druga 20 mm...i kaze mi da se ne brinem jer ce one ubrzo puknuti ovih dana me pomalo boli jedan jajnik...Uterus mi je malen,endometrij 10 mm...desni jajnik 33x24 mm.a lijevi 36x28mm...sto mislite o svemu ovome jesam li naletjela na pravog doktora i on mij je rekao da sad prva 2 mj necu moci zatrudniti ali mi to ne bi trebalo kasnije stvarati probleme...Ipak jako se brinem...




bebana27 -> RE: Ciste (25.10.2008 23:59:01)

ja ti imam cistu ali vodrenu znaci puni se i kad dobijem[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]ona pukne i nema je nije to nista strasno samo cajeva bij moja je zava sa uvinovim cajem unistila cistu mislim vise je nema




Apotekarka -> RE: Ciste (28.10.2008 22:49:55)

Mene zadnja 3 dana bas bole jajnic sad ne znam da li me mogu te ciste boliti ili je nesto drugo prehlada i sl.




Vedica -> RE: Ciste (29.10.2008 9:03:28)

post sa druge teme

IZVORNA PORUKA: Apotekarka
Ne znam da li je itko od vas trosio lijek na biljnoj bazi za pucanje cista,meni su rekli da je najbolj pokiseliti u rakiju po mogucnosti lozu persun i to da odstoji 21 dan i piti svako jutro.Par zena me ubjedjuje da je tim otklonilo ciste...Sto vi mislite o tome?





marinela -> RE: Ciste (29.10.2008 10:58:19)

pa da i ja sam cula isto za taj lijek,mnoge zene kazu da je dobro..




Stranica: [1]