Apel za pomoc Sarajki Almi Muratovic (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Humanitarnost



Poruka


Daja_sa -> Apel za pomoc Sarajki Almi Muratovic (28.10.2012 19:59:28)

Drage moje...ja sam pomalo u soku jer se radi o mojoj prijateljici sa fakulteta...zajedno studirale...polagale isite...provodile studenske dane...
Sada se bori za zivot...[sm=smiley13.gif]
Znam da ovdje ima puno ljudi dobre volje...znam da ce neko ovo procitati i pomoci koliko moze...
...
Evo sam kopirala tekst u kome pise ono sto treba da se zna...
I da...Hvala Vam...Hvala Vam svima koji pomognete da se ovoj djevojci vrati osmijeh na lice...

"Almi Muratović, 35- godišnjoj nastavnici sporta u Osnovnoj školi na Ilidži, prije skoro 2 mjseca ljekari su dijagnosticirali cirozu jetre.

Trenutno je na Klinici za gastroenterohepatologiju KCUS. Ljekari smatraju da je jedini način da se izliječi- transplantacija jetre .

Troškovi liječenja i transplantacije su veliki. Za početak potrebno je 50 hiljada eura.


„Koliko će koštati dalje, ko zna? Najvažnije je da je izmjestimo na kliniku u Njemačku“, rekao je za TVSA Alen Muratović, brat.
Porodica Muratović zahvaljuje se prijateljima, kolegama i svima koji odluče pomoći Almi......



Pomozimo ovoj mladoj Sarajki da pobijedi svoju najtežu bitku. ...Za uplate je otvoren račun


Alma Muratović

Broj računa: 1540010000001910

poziv na broj 5501347 - 22-378331

ime i prezime Alma Muratović , ulica Zeleni put 16 Sarajevo"




amra_sa -> RE: Apel za pomoc Sarajki Almi Muratovic (28.10.2012 20:28:13)

Bilo bi dobro da otvore i humanitarni broj za Almu (koliko vidim još nemaju otvoren broj).Mislim da bi se na taj način više ljudi odazvalo da pomogne . Ja svakako imam namjeru da uplatim na broj žiro računa, pitaću i neke svoje prijatelje i komšije da učestvuju u prikupljanu novca za Almu.




Daja_sa -> RE: Apel za pomoc Sarajki Almi Muratovic (28.10.2012 20:35:32)


IZVORNA PORUKA: amra_sa

Bilo bi dobro da otvore i humanitarni broj za Almu (koliko vidim još nemaju otvoren broj).Mislim da bi se na taj način više ljudi odazvalo da pomogne . Ja svakako imam namjeru da uplatim na broj žiro računa, pitaću i neke svoje prijatelje i komšije da učestvuju u prikupljanu novca za Almu.

Ima i humanitarni broj...
Pozivom na broj 090 292 020 donirate 3KM za pomoc Almi Muratovic...




amra_sa -> RE: Apel za pomoc Sarajki Almi Muratovic (28.10.2012 20:59:37)

Hvala na informaciji.Ja i muž smo upravo pozivali broj.Nadam se da će se i ostale članice foruma odazvati ovoj humanitarnoj akciji, barem pozivom na ovaj broj ako već nisu u mogućnosti da uplate novac na račun.




emi7908 -> RE: Apel za pomoc Sarajki Almi Muratovic (29.10.2012 11:02:50)

Bože dragi ovo je pretužno kako mladi ljudi oboljevaju...[sm=smiley13.gif] aBd ja se iskreno nadam da će se uspjeti skupiti novac za njeno lječenje
Ja sam pozvala humanitarni broj.




Medić* -> RE: Apel za pomoc Sarajki Almi Muratovic (29.10.2012 11:06:58)

Bas sam sinoc za ovo cula, od rodice ( kolegice su ) [sm=smiley13.gif]

Neka joj je dragi Bog na pomoci, mlada zena.. [sm=smiley13.gif] Bas je zivot nepredvidih. Sada vidim i broj pa cemo zvati.




amra_sa -> RE: Apel za pomoc Sarajki Almi Muratovic (26.12.2012 20:36:18)

Konačno lijepa vijest [sm=bravo.gif]. Potekoše mi suze radosnice kad pročitah ovo i kad pogledah ovaj video ... Neopisivo mi je drago zbog Alme...
http://www.klix.ba/vijesti/bih/nastavnica-alma-muratovic-dobila-zivotnu-bitku/121226073#




Stranica: [1]