madrac za (putni) krevetic (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


Sittah -> madrac za (putni) krevetic (23.11.2012 12:09:47)

ne vidim da ima ova tema odvojeno bas za madrac za krevetic, ako ima, prebacite me molim

zanima me gdje kupujete same madrace za putne ili obicne drvene krevetice ukoliko ne dodju u kompletu s kreveticem?

ja sam vidjela u robotu neki madrac, onako povrsno gledano ne djeluje los, cijena je oko 40 KM

pojma nemam jel to skupo ili jeftino ili je to standardna cijena jer nigdje drugo jos nisam vidjela/trazila

sta vi mislite i kakva su vasa iskustva? i da li je bolje ako je bebin madrac tvrdji ili meksi?

unaprijed hvala na odgovorima




Hanady RR -> RE: madrac za (putni) krevetic (23.11.2012 12:20:21)

Istina zasebna tema nema...
al pisali smo o tome dosta na temi dječijih krevetića...

dimenzije madraca za putni krevetac su drugčije od standarda..
taj koji jesi našla je povoljan...

Ja sma dvoje djee odgojila u putnom s aistim madracem, kupljen u Nobilu
http://www.nobil.ba/madraci.php
vrlo kvalitetan...nije mekan previše a ni pretvrd...al nakon korištenja dvoje djece on je i sada kao nov, nema udubljenja na sebi itd...
tada 2006 je koštao oko 80 Km ako se dobro sjećam...čak mislim da ista cijena bila i 2010 jer smo i sestriću isti uzeli...

nazovi ih i pitaj...
ja od iz isksutva ipak uzimama madrac kavlitetniji ...beba posebno dosta vrmena porvodi u krevetiću u početku ...ima više spavanja tako da za zdravlje kičme i razvoja računam da uloženo u madraca je dugoročno isplativo.




Sittah -> RE: madrac za (putni) krevetic (26.11.2012 11:01:35)

hvala Hanady na odgovoru, pogledala sam na njihovoj stranici, uzet cu obzir pa cemo vidjeti na kraju za koji cemo se odluciti

ovaj u Robotu koji sam spomenula u prvom postu je nekog proizvodjaca Zaharex iz Srebrenika, ali dimenzija mu je 105x70 cm sto mi ne odgovara jer je nas krevetic 120x60 cm

ne znam da li je neko kupovao madrace proizvodjaca Aleksandar iz Jagodine, Srbija, oni imaju ove standardne 120x60 i cijene su oko 50 do 60 KM (ova zadnja cijena je za "ortopedski" madrac) i ne izgledaju lose

ako neko ima iskustva s ovim madracem, svaki komentar je dobrodosao




SREĆNA -> RE: madrac za (putni) krevetic (3.8.2013 13:15:12)

Zna li neko gdje se kod nas može kupiti antialergijski ljeto/zima madrac dimenzija za ovakav krevetić.Gdje god sam gledala imaju samo od spužve i federa, a to mi se baš i ne sviđa.


http://www.magicbaby.hr/namjestaj-hr/sklopivi-krevetii-hr/graco-contour-electra-vibe-hr.html




Stranica: [1]