Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo normalno djetinstvo (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Humanitarnost



Poruka


maja78 RR -> Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo normalno djetinstvo (5.12.2012 20:00:09)

Ovo je rijec o djecaku iz naseg vrtica,majke iz vrtica su se aktivirale koliko mozemo ali nije dovoljno

Postovani,

ovim putem Vam se obracam za pomoc petogodisnjem djecaku Hadzirovic Tariku . Naime sa vec 4 mjeseca Tariku je uradjena operacija skidanja mrene na oba oka, a sada je potrebno uraditi inplatate kako bi se djecaku vratio vid u tolikoj mjeri da bi eventualno morao nositi naocale samo za citanje. Operacija je zakazana za 14.12 i potrebno je prikupiti sredstava u iznosu od 2.600 € . Ukoliko do tada ne bi bila prikupljena sredstva za operaciju ista bi se morala pomjeriti za naredni termin koji bi, na zalost, bio tek sljedece godine. U iscekivanju operacije Tarik ne ide u vrtic i ne moze se druziti sa svojim drugarima, a u septembru 2013 g Tarik bi trebao sjesti i u skolsku klupu.

Tarikov otac je umro kada je Tarik imao nepune dvije godine. Sada zivi samo s majkom, penzionerkom koja zbog svog zdravstevenog stanja nije radno sposobna, te prima invalidninu u iznosu od 350 KM.

Akciju prikupljanja sredstava za operaciju su zapoceli njegovi drugari i vaspitacice iz vrtica “Kosuta” i kako kazu njihova jedina zelja je da Tarik sto prije ozdravi te ponovo bude s njima u njihovim igrama i ucenju. Do sada je u ovoj akciji skupljeno cca 500 €.

Uplate za Tarika mozete izvrsiti na ziro racun 1941017810400132 kod ProCredit banke za Hadžirović Tarik.


Osim novcane pomoci i svaka druga pomoc je dobro dosla pa Vas molim da, ukoliko ste u mogucnosti, u/na svojim medijima objavite ovaj apel za pomoc te ga proslijedite svim ljudima dobre volje.

U ime Tarika unaprijed zahvalna,




mamine oci -> RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo normalno djetinstvo (5.12.2012 20:17:34)

tu sam koliko mogu pomoci nadam se vecem odazivu njemu zelim da sto prije ozdravi...




maja78 RR -> RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo normalno djetinstvo (5.12.2012 20:19:07)

hvala ti mamine oci sto si se uopste i javila

zaista divan djecak




mamine oci -> RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo normalno djetinstvo (5.12.2012 20:22:27)


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

hvala ti mamine oci sto si se uopste i javila

zaista divan djecak

nema na cemu, ne<mozes ostati ravnodusan na ovakve price ,zivot je nepredvidiv ne znamo mozeli se nedaj Boze sutra nama nesto desiti ,ako mozemo da pomognemo bilo bi lijepo, marka po marka ,svaki dan potrosimo marku za poneku glupost a nekom je ta ista marka jako potrebana ,zaista zelim brz oporavak djecaku,da odaziv bude sto veci i molim dragog Boga da svakom kome je pomoc potrebna pomogne...




bebac2 -> RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo normalno djetinstvo (5.12.2012 20:36:32)

jeste li probali kontaktirati portale ekupon i polacijene da postave to kod sebe. ljudima je onda jednostavno da uplate novac i vjerujem da bi se brzo prikupila sredstva




ElmaB -> RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo normalno djetinstvo (5.12.2012 20:38:56)

Evo poslala sam ja klix-u da objave a Avvaz će svakako objaviti. Vijest kruži širom facebooka, tako da se nadam da će se novac što prije skupiti jer se ne radi o stotinama hiljada ipak je manji iznso koji nije nadam se tako teško skupiti.




bebac2 -> RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo normalno djetinstvo (5.12.2012 20:52:11)

humanitarne akcije na ekuponu su dobra stvar jer je jednostavno uplatiti novac, treba svega nekoliko minuta za to, nema odlaska u banku itd. jedino ne znam imaju li oni kakve kriterije za objavu




ElmaB -> RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo normalno djetinstvo (5.12.2012 20:58:05)


IZVORNA PORUKA: bebac2

humanitarne akcije na ekuponu su dobra stvar jer je jednostavno uplatiti novac, treba svega nekoliko minuta za to, nema odlaska u banku itd. jedino ne znam imaju li oni kakve kriterije za objavu

Nema odlaska u banku ukoliko imaš novac na svom računu ili kartici i jednostavno ga njima proslijediš. U protivnom moraš otići u banku.




muaaa -> RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo normalno djetinstvo (5.12.2012 21:16:56)

Cure,hocemo li,doslo je vrijeme da opet pokazemo sta mozemo i koliko

Idemo......

Kafica ,termin,prijave novac....javljajte se[sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo normalno djetinstvo (5.12.2012 21:20:30)

Hajmo kafu organizovati, Imporatane iza 17h...Mozemo i muffine napraviti pa 'prodavati', a novac da ide u hum. kutiju...Ja sam za (samo ne mogu za ovaj vikend, jer idemo na put).




bebac2 -> RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo normalno djetinstvo (5.12.2012 21:28:36)

imala sam najbolju namjeru




ElmaB -> RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo normalno djetinstvo (5.12.2012 21:29:41)


IZVORNA PORUKA: bebac2

imala sam najbolju namjeru

Nisam ništa loše mislila, većčisto da znaš kao ide to plaćanje.




bebac2 -> RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo normalno djetinstvo (5.12.2012 21:32:20)


IZVORNA PORUKA: ElmaB


IZVORNA PORUKA: bebac2

humanitarne akcije na ekuponu su dobra stvar jer je jednostavno uplatiti novac, treba svega nekoliko minuta za to, nema odlaska u banku itd. jedino ne znam imaju li oni kakve kriterije za objavu

Nema odlaska u banku ukoliko imaš novac na svom računu ili kartici i jednostavno ga njima proslijediš. U protivnom moraš otići u banku.



imala sam najbolju namjeru i predlozila nesto sto mi izgleda kao dobra ideja, a meni nije mrsko ni u banku otici




bebac2 -> RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo normalno djetinstvo (5.12.2012 21:36:22)

znam ja odlicno kako ide to placanje i nikad nisam zaignorisala nijednu humanitarnu akciju koja je tamo objavljena. u svakom slucaju, najvaznije je da se prikupe sredstva za ovog djecaka, a na koji nacin to nije bitno




maja78 RR -> RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo normalno djetinstvo (5.12.2012 21:41:33)

IZVORNA PORUKA: bebac2


IZVORNA PORUKA: ElmaB


IZVORNA PORUKA: bebac2

humanitarne akcije na ekuponu su dobra stvar jer je jednostavno uplatiti novac, treba svega nekoliko minuta za to, nema odlaska u banku itd. jedino ne znam imaju li oni kakve kriterije za objavu

Nema odlaska u banku ukoliko imaš novac na svom računu ili kartici i jednostavno ga njima proslijediš. U protivnom moraš otići u banku.



imala sam najbolju namjeru i predlozila nesto sto mi izgleda kao dobra ideja, a meni nije mrsko ni u banku otici


sve ideje su dobro dosle, hvala bebac




hatepsut -> RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo normalno djetinstvo (5.12.2012 21:49:12)

Sutra ide moj skromni doprinos na racun,sad cu umanjiti poruku i postaviti kako status na svom profilu ,pa ako jos neko uplati dobro i jeste !




sretna_mama -> RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo normalno djetinstvo (5.12.2012 21:55:47)

Ja sutra upalatim..ako mognem dođem i na tu kafu..ili pošaljem po nekom..Duša mila..

Nije veliki iznos..Možemo mi to!




leona81 -> RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo normalno djetinstvo (5.12.2012 22:18:14)

sutra cu uplatiti, moja sestra je imala istu OP...jel ide u Slo ili ce kod nas raditi?




maja78 RR -> RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo normalno djetinstvo (5.12.2012 22:29:22)

ide u Beograd na operaciju




neki x -> RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo normalno djetinstvo (6.12.2012 0:04:35)

[sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]
Cim se dogovorite za tu kafu,javite mi...




scarlett -> RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo normalno djetinstvo (6.12.2012 1:18:17)

Drage žene, evo par stvari na aukciju od mene.

Predlažem kao i ranije da aukcija traje recimo do nedelje uvečer 00h. Najviša vrijednost da bude uplaćena na Tarikov račun, a ja vam lično ili putem pošte dostavim.

Nadam se da će biti zainteresiranih, da max. ponuđena cijena bude 1 KM, zauhar je...




scarlett -> RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo normalno djetinstvo (6.12.2012 1:23:46)

nakit br. 1


http://imageshack.us/photo/my-images/43/31360531340138208976796.jpg/




scarlett -> RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo normalno djetinstvo (6.12.2012 1:26:05)

nakit br.2

http://imageshack.us/photo/my-images/819/38475031330780209912512.jpg/




scarlett -> RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo normalno djetinstvo (6.12.2012 1:27:24)

nakit br.3

http://imageshack.us/photo/my-images/89/58202331380880871569155.jpg/




Nunichi -> RE: Pomoc da spasimo vid i obezbijedimo normalno djetinstvo (6.12.2012 4:36:26)


IZVORNA PORUKA: scarlett

nakit br.2

http://imageshack.us/photo/my-images/819/38475031330780209912512.jpg/


10 km




Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>