RE: proslave rođendana u igraonicama (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


teacher75 -> RE: proslave rođendana u igraonicama (27.9.2011 16:18:03)

đenifer, mi necemo klovna jer ih se lana boji a vjerujem i dosta njenih vrsnjaka, bila sam jednom u bambi igraoni na rodjendanu i znam kako to ide. meni su 2 sata sasvim dovoljna, sve preko mi je previse umora i stresa. oko gostiju, lane itd,,,[sm=smiley1.gif]sto se tice igraona, pogledaj na internetu imas web stranice igraone carobni svijet, tvornica snova i ona u alti (ne znam joj ime)- one su meni najljepse, al su malo skuplje od bambija i crtica i ovih ostalih, na stranicama imas njihovu ponudu za rodjendan, al nazalost svugdje je 2 sata




gvendolina -> RE: proslave rođendana u igraonicama (12.4.2012 10:55:02)

blizi nam se rockas i A je izrazio zelju da slavi u igraoni ,a i nama mnogo vise odgovara ta opcija[sm=smiley1.gif] buduci da nemamo mnogo djece,zanima me da li ima neka igraona pored one u Skafi da nudi paket za manje od 15 djece?




teacher75 -> RE: proslave rođendana u igraonicama (12.4.2012 10:57:18)

IZVORNA PORUKA: gvendolina

blizi nam se rockas i A je izrazio zelju da slavi u igraoni ,a i nama mnogo vise odgovara ta opcija[sm=smiley1.gif] buduci da nemamo mnogo djece,zanima me da li ima neka igraona pored one u Skafi da nudi paket za manje od 15 djece?

ima nova igraona u lori pored sentade na pofalicima- mala je igraona, ima opciju za 7 djece oko 150km




gvendolina -> RE: proslave rođendana u igraonicama (12.4.2012 14:43:07)


IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: gvendolina

blizi nam se rockas i A je izrazio zelju da slavi u igraoni ,a i nama mnogo vise odgovara ta opcija[sm=smiley1.gif] buduci da nemamo mnogo djece,zanima me da li ima neka igraona pored one u Skafi da nudi paket za manje od 15 djece?

ima nova igraona u lori pored sentade na pofalicima- mala je igraona, ima opciju za 7 djece oko 150km


hvala tiki,nisam vidjela da se otvorila nova...provjericu[sm=smiley1.gif]




mamina princeza -> RE: proslave rođendana u igraonicama (11.6.2012 19:34:23)

kakva je sad isuacija sa igraonicaima i rodjendanima. imal neka povojna a dobra ponuda?
i da li je neko slavio rodjendan u bbi u igroanici nedavno.
imamo dosta sakupljenih bodova u one to play pa bi jos malo doplatili za rodjndan a opet se dvoumim jer ne mogu roditelji pa mozda bude problema.
a sve mi drugo skupo....
curica je sad odusevljena s pricom o bbi al kad bude trebalo da sama i ona i ostale gosce ostanu ne znam hocel biti ok. jel neko od vas svoju djecu tamo vodio za proslavu rodjenand i kakva su iskustva.




ElmaB -> RE: proslave rođendana u igraonicama (11.6.2012 19:40:55)

Jesam ja, i najstarijoj u februaru i blizancima u martu. Ja sam uzela onaj paket od 250 KM, što obuhvata 15 djece, dva sata zabave, sat vremena kostimirane tete u kostimu koji ti odabereš, tortu iz Torte&to, i poklon za slavljenicu u iznosu od 50 KM po vlsatitom izboru. Pored to 15 djece oni puste još 5 djece koji ne učestvuju u rođendanskim igricama. Ja sam zaista prezadovoljna.




mamina princeza -> RE: proslave rođendana u igraonicama (11.6.2012 20:36:37)

super:) mi smo zaradili onaj od 350 ja mislim s tim da jos malo doplatimo pa sam mislila da kupim jos nekih stvari do tada da ustekam za neke buduce rodjendane za poklone na koje cemo ici i da sto manje doplatim tako mi nesto ispativije ...
super nisam znala d ajos i biras ti poklon sam sebi ....
a sta je onda razlika za ovaj iduci paket od 350 kad nama pobroja istosto si ti imala za 250? mozda se zeznula ona u prosavnici mozada smo i mi zaradili taj od 250 al i to je super. i tvojima je bio 4 rodjendan pa s enadam da ce i mojoj biti dobro ....
meni jedino sto imamao neke mladje raje od 3 godine i npr roditelje s dvoje djece 4-5 godina i malim djtetom 1 godina koje ondanece moci al sta cu ja nek se pocaste ispred:)





ElmaB -> RE: proslave rođendana u igraonicama (11.6.2012 20:38:21)

U taj veliki paket od 350 KM ide dva sata kostimirane tete po vlastitom izboru i poklon u vrijednosti od 100 KM za slavljenicu.




teacher75 -> RE: proslave rođendana u igraonicama (11.6.2012 20:55:50)

meni bas zaova danas prica da je skupila bodove i pita hocu li lani gore da slavim rodjendan, al nisam znala da ne mogu rodittelji biti unutra, onda mi se nikako ne svidja ta ideja[sm=smiley13.gif]kod nas su uglavnom se trogodisnjaci, mislim da ne mogu jos biti bez nadzora roditelja i neki se ne vole odvajati[sm=smiley13.gif]a bas steta, super bi nam doslo




mamina princeza -> RE: proslave rođendana u igraonicama (12.6.2012 12:02:57)

nama je 4 rodjendan a uglavno sau nam toliko i prijatelji stari . neki hoce neki nece pa vidjecemo na sta ce liciti. ne primaju djecu ispod 3 godine unutra ... mislim za 3 rodjendan svakako nije a i za 4 se ja pitam al eto najvjerovatnije cemo pokusati jer finansijski tesko mozemo nesto drugo oragnizirati trenutno. ja sam mislila da ostavimo za 5 al vjerovtano cemo iskoristiti sada pa csta god bude :)




leona81 -> RE: proslave rođendana u igraonicama (13.6.2012 0:46:58)

kakvi su to bodovi?




teacher75 -> RE: proslave rođendana u igraonicama (13.6.2012 0:49:58)


IZVORNA PORUKA: leona81

kakvi su to bodovi?

skupljaju se nekakvi bodovi prilikom kupovine igracaka u one 2 play i nakon sakupljenih bodova (odredjeni broj), dobije se besplatna proslava rodjendana




leona81 -> RE: proslave rođendana u igraonicama (13.6.2012 1:06:03)

niko mi to nije rekao a stalno nesto kupujem?




mamina princeza -> RE: proslave rođendana u igraonicama (13.6.2012 12:56:37)

odavno jeto pocelo kadje dz moja imala mozda godinu dana mozda i manje ... tad je bilareklama i onda su se usutarili ... ne znam kako idu bodovi nije 1Km 1 bod nego mozda 3 Km 1 bod ili nesto slicno .
Mi smo rekli svima iz porodice i tako smo priupljali. Ko god joj je kupovao za rodjendane upiivali bodove ( baby born chicobelo i skuplje stvari) a i ja sam kupovala poklone drugima vecinom tamo.
jest dugo vremenaal se isplati. Pocni sad skupljat bolje ikako nego nikako :)




teacher75 -> RE: proslave rođendana u igraonicama (25.6.2012 16:41:17)

mi smo odlucili da ipak 3.rodjendan proslavimo u one2play. da li je iko iskoristio bodove za rodjendan i koji je to paket, sta je ukljuceno? da li roditelji imaju neki sto rezervisan vani, ili posebno moram rezervisati (buduci da roditeljima ulaz nije dozvoljen) da li je i torta ukljucena u taj paket?




mama75 -> RE: proslave rođendana u igraonicama (25.6.2012 17:39:15)

napomeni me veceras da ti ispricam detalje oko rodj prpslave u o2play




teacher75 -> RE: proslave rođendana u igraonicama (25.6.2012 17:42:14)


IZVORNA PORUKA: mama75

napomeni me veceras da ti ispricam detalje oko rodj prpslave u o2play

ok[sm=smiley1.gif]




mama75 -> RE: proslave rođendana u igraonicama (26.6.2012 10:45:15)

Posto se nismo druzili sinoc, evo da ti napisem ukratko za One2play: taj popust se odnosi na paket od 350KM u koji je ukljucen poklon za dijete u vrijednosti od 100KM koji sama izaberes, torta iz Torte i to, grickalice, sokovi i maskirani lik 2 sata. Za roditelje nema nista rezervisano, ali obicno su oni stolovi odmah pored igraonice prazni; moj ti je savjet da dodjes nekih pola sata prije i da zauzmes ta 2-3 stola, zavisi koliko ce ti biti roditelja. Ja sam piće za roditelje uzimala u slasticarni onoj, a torte je ostalo i za roditelje. Max broj djece je 20.
Ja sam stvarno prezadovoljna rodjendanima u toj igraonici, jer uvijek budu 2 tete sa djecom koje se trude da svu djecu animiraju i da rade nesto smisleno. Bas rahat mozes sjediti ispred i da ne mislis sta ti dijete radi unutra, da li ce ga neko udariti i sl.Sto se tice ulaska roditelja, mene su pustili da udjem kada se rezala torta. Slike dobijes od njih na CD-u i to bas fine slike, nije ono da slikaju ofrlje. Eto, nahvalih ih. Valjda ce mi dati neki dodatni popust [sm=smiley2.gif]




teacher75 -> RE: proslave rođendana u igraonicama (26.6.2012 13:11:27)

super mi sve ovo zvuci[sm=bravo.gif]




agenštajn -> RE: proslave rođendana u igraonicama (6.7.2012 16:51:04)

E mamići! Na Dobrinji se uskoro otvara nova igraona, mislim i da je jedina na tom području.Radit će i proslave rođendana i to veoma povoljno.Otvorenje još nije bilo ali javim sve inf kad saznam.poz!




Amani12 -> RE: proslave rođendana u igraonicama (6.7.2012 17:11:11)


IZVORNA PORUKA: agenštajn

E mamići! Na Dobrinji se uskoro otvara nova igraona, mislim i da je jedina na tom području.Radit će i proslave rođendana i to veoma povoljno.Otvorenje još nije bilo ali javim sve inf kad saznam.poz!


Konacno! Jedva cekamo info [sm=smiley1.gif]




mamina princeza -> RE: proslave rođendana u igraonicama (6.7.2012 17:25:35)

mi smo juc eimali proslavu u one to play igraonici ... ja sam zadovoljna posebnosto niisam brinula hocel neko pasti udaritise i slicno. fino osmisljenazzabava z amalo ozbiljniju djecu. mojj curici se jako svidjela. imali smo 2-3 koji su brzo izasli jer nisu bili odusevljeni i bez roditelja al ostali su se ja msilim lijepo proveli...

sad ja sam bila s bebom ispred pa mi je teze bilo organizovatis e za roditelje donesi pice ovo ono .. nisam uspijela ni podjeliti ostatke torte roditeljima jer sam dojila malog pa pricala pa tako. o je moj propust al eto nadam se da nisu zamjerili oni koji su tu sjedili sto dobise samo pice bez torte...
Glavno ipak da su djecica sve imala:)
Poklopn od igraonice je super , maskotu smo imali 2 sata i super stvarno sam zadovoljna. Opet cu skupljati bodove a ako i ne skupim nista vrlo moguce da cu opet i iduce godine tamo




mamina princeza -> RE: proslave rođendana u igraonicama (6.7.2012 17:26:40)


IZVORNA PORUKA: teacher75

mi smo odlucili da ipak 3.rodjendan proslavimo u one2play. da li je iko iskoristio bodove za rodjendan i koji je to paket, sta je ukljuceno? da li roditelji imaju neki sto rezervisan vani, ili posebno moram rezervisati (buduci da roditeljima ulaz nije dozvoljen) da li je i torta ukljucena u taj paket?


toplo preporucujem.. smao pripremi lanicu da ce biti sama ili otidjite par puta prije da sd emalo upozna s igraonicom .:)
mi smo imali jednu curicu tek napunila 3 godine i lijepo joj je bilo unutra




Visnja RR -> RE: proslave rođendana u igraonicama (6.7.2012 17:36:18)

meni je za rodjendan najbolja za sad igraonica Bambi na Otoci...
a to za one2play da ne mogu roditelji i djeca ispod 3 godine mi je totalno bezveze....pa uvjek ima djece koja nece biti u igraonici ako nije roditelj s njima.... kao moja npr [sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: proslave rođendana u igraonicama (6.7.2012 17:44:42)


IZVORNA PORUKA: mamina princeza


IZVORNA PORUKA: teacher75

mi smo odlucili da ipak 3.rodjendan proslavimo u one2play. da li je iko iskoristio bodove za rodjendan i koji je to paket, sta je ukljuceno? da li roditelji imaju neki sto rezervisan vani, ili posebno moram rezervisati (buduci da roditeljima ulaz nije dozvoljen) da li je i torta ukljucena u taj paket?


toplo preporucujem.. smao pripremi lanicu da ce biti sama ili otidjite par puta prije da sd emalo upozna s igraonicom .:)
mi smo imali jednu curicu tek napunila 3 godine i lijepo joj je bilo unutra

mislim da nema problema jer voli igraonice[sm=smiley1.gif]a jeste li vi izabrali poklon ili su vam oni dali? sta je dobila? mi jedva cekamo[sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>