Ubrzan puls u trudnoći (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


dincica -> Ubrzan puls u trudnoći (28.1.2013 19:13:16)

zdravo! je li se vama desava da ste u stanju mirovanja a da vam je ubrzan puls?.Ja sam inace u 8 sedmici , i veoma se brzo umaram, i cinim mi se da ce mi srce iskociti kad nesto radim.Inace mi je oko 85-100 otkucaja u minuti




Halimaa -> RE: ubrzan puls u trudnoci (28.1.2013 21:03:40)

i meni se to dešavalo, i to baš na početku trudnoće, vrlo neugodan osjećaj... Ne znam zbog čega to tako dolazi, ali znam da sam ja i prozore otvarala da se nadišem...




kula -> RE: ubrzan puls u trudnoci (29.1.2013 11:48:45)

Isto mi se dešavalo i u prvoj trudnoći, a evo i u ovoj. Baš osjetno jače lupa, da me počne hvatati panika, ali srećomm, ne traje dugo.
Mislim da je to normalna pojava u trudnoći...




kissmet -> RE: ubrzan puls u trudnoci (30.1.2013 2:35:17)

poznajem žene koje su se žalle na zamaranje i ubrzan rad srca i to baš u ranoj trudnoći,,,ali u svakom slučaju bih ti preporučila da odeš ko ljekara da bih se uvjerila da je sve ok,, sretno u daljnoj trudnoći[sm=bravo.gif]




Mamica24 -> RE: ubrzan puls u trudnoci (5.2.2013 14:29:35)

I meni je bio ubrzan uvijek negdje oko 90 samo ne treba paničiti jer onda se još ubrza... [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] ma normalno je to bar su meni rekli.. posle poroda se sve smirilo...




hanabanana -> RE: Ubrzan puls u trudnoci (6.2.2013 8:34:47)

IZVORNA PORUKA: kula

Isto mi se dešavalo i u prvoj trudnoći, a evo i u ovoj. Baš osjetno jače lupa, da me počne hvatati panika, ali srećomm, ne traje dugo.
Mislim da je to normalna pojava u trudnoći...


Meni uvijek kuca 90 otkucaja u minuti.....kažu normalno.




Stranica: [1]