molim za prijedlog i misljenje (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


Cinnamon -> molim za prijedlog i misljenje (31.1.2013 14:25:46)

zdravo svima :)
nova sam na forumu, pa vas sve pozdravljam.

zelim da vas zamolim za misljenje o obdanistu i ako neko ima iskustva o osnovnoj skoli...
imam blizance kojima je 5.5 godina i djecaka kojemu je 3 u martu. :)
eh sad... ide moj problem.
zbog posla mog muza selimo u Sarajevo, ali prvo zelimo da nadjemo neku skolu i obdaniste pa bismo rentali neki stan u blizini. ja sam na internetu naisla na skole koje hvale i one koje kude, tako je i za obdanista.
svidjela mi se Cengic vila, Osnovna skola Cengic Vila 1, i obdaniste Kekec je za sada moj izbor.
molim vas za misljenje i prijedlog jer mi nije bitno u kojem dijelu je grada ako je to dobro za moju djecu.

hvala vam unaprijed :)




veeseelaa -> RE: molim za prijedlog i misljenje (31.1.2013 14:31:04)

svidjela mi se Cengic vila, Osnovna skola Cengic Vila 1, i obdaniste Kekec je za sada moj izbor.


ja kako sam čula za ovu OŠ vrijedi za jednu od boljih u Sa
a Kekec idu mnogo djece naših forumašica pa će one o tom bolje
no č.vila je fino mjesto za življenje al mislim da su cijene stanova malo i skuplje
kad dolazite u Sa?




moja suncica -> RE: molim za prijedlog i misljenje (31.1.2013 14:31:13)

privatni vrti SAN u Starom gradu,ukucaj na netu ima




Cinnamon -> RE: molim za prijedlog i misljenje (31.1.2013 14:39:01)

planiramo doci, ako Bog , vjerovatno nekad krajem juna, pocetkom jula jer zelimo da nam djecaci zavrse ovdje sa onom pripremnom skolom, ne znam kako se tacno zove ono navikavanje na skolu.
primijetila sam da su skuplji stanovi, ali svi sa kojima sam pricala kazu da je to jako lijepo mjesto za zivot. voljela bih da nadjem nesto da se osjecamo ugodno, da ih imam gdje izvesti da se igraju i to. a onda da mi je blizu i skola i obdaniste da bih mogla i ja svoje obaveze da uklopim jer imam fax, koji naravno nije vazniji od djece, zato ga vucem vec godinama [sm=smiley36.gif]

provjerit cu za San, iako eto trazimo nesto da se svi skrasimo jer mi muz radi na Hrasnom. nadam se da cemo uspjeti sve iskombinovati. [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]

hvala vam :)




veeseelaa -> RE: molim za prijedlog i misljenje (31.1.2013 16:12:55)

primijetila sam da su skuplji stanovi, ali svi sa kojima sam pricala kazu da je to jako lijepo mjesto za zivot. voljela bih da nadjem nesto da se osjecamo ugodno, da ih imam gdje izvesti da se igraju i to. a onda da mi je blizu i skola i obdaniste da bih mogla i ja svoje obaveze da uklopim jer imam fax, koji naravno nije vazniji od djece, zato ga vucem vec godinama user posted image

provjerit cu za San, iako eto trazimo nesto da se svi skrasimo jer mi muz radi na Hrasnom. nadam se da cemo uspjeti sve iskombinovati. user posted image user posted image


da Č.vila je lijepa, mirna
sve je na dohvatu ruke, OŠ, Domovi zdravlja, pijace a o prodavnicama da ne pričam
Hrasno je 5 min od Č.vile




EEDITH -> RE: molim za prijedlog i misljenje (31.1.2013 16:30:20)


IZVORNA PORUKA: moja suncica

privatni vrti SAN u Starom gradu,ukucaj na netu ima


moji idu u njihov vrtić ali u hadžićima i prezadovoljna [sm=bravo.gif]




Cinnamon -> RE: molim za prijedlog i misljenje (31.1.2013 17:17:26)

ima li ih gdje u Novom Sarajevu?
voljela bih da cujem jos neku informaciju o Kekecu, ako jos neko zna nesto, bila bih zahvalna.
znam da su imali onih problema i da su sada renovirali, pa bih voljela jos neko misljenje o njemu. ili ce biti San kad ga vec hvalite :)
hvala vam puno na informacijama. [sm=smiley36.gif]




maja78 RR -> RE: molim za prijedlog i misljenje (31.1.2013 18:03:41)

ja zivim u Hrasnom i ima vrtic Kosuta i skola os Hrasno, za vrtic provjereno super, a ni na skolu nisam cula zalbe (sto ne znaci da ih nema), naselje ima parkova puno, ima i narkomana, ali na zalost kao i u svakom kvartu u Sarajevu danas




Cinnamon -> RE: molim za prijedlog i misljenje (31.1.2013 18:43:58)

Znam da u Hrasnom ima dosta zelenila, mjesto gdje muz radi je kod dzamije, mislim da se zove Hadzi Idrizova, vidjala sam i djecicu kako se igraju u onom parku izmedju zgrada... a sada evo gledam nije ni za stan bas lako...
super mi dodju ove informacije :)




Stranica: [1]