Kutije za razne sitnice (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


amra_sa -> Kutije za razne sitnice (18.2.2013 0:36:50)

Zanima me gdje mogu kupiti metalne kutije za razne sitnice ? Ako saznate javite, cijena itd. Evo kakve kutije želim http://www.bakinaskrinja.hr/webshop/green-gate-metalna-kutija-velika/




Neca xxx -> RE: Kutije za razne sitnice (18.2.2013 0:53:44)

Ja sam ovakve kutije viđala u FIS-u u Vitezu. A mislim da je bilo i u Robotu. Nešto manje sam vidjela i u Exclusivu i knjižari Svjetlost na Ferhadiji.




amra_sa -> RE: Kutije za razne sitnice (18.2.2013 0:59:35)


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Ja sam ovakve kutije viđala u FIS-u u Vitezu. A mislim da je bilo i u Robotu. Nešto manje sam vidjela i u Exclusivu i knjižari Svjetlost na Ferhadiji.


FIS Vitez mi je daleko, ne pamtim kad sam bila tamo, bolje ako ima u SA. Gdje tačno u Robotu ? Hvala na informaciji, potražiću ih svakako tu gdje si mi rekla.




novi kolacic -> RE: Kutije za razne sitnice (18.2.2013 8:54:21)

OBI-ako si iz Sarajeva




hatepsut -> RE: Kutije za razne sitnice (18.2.2013 22:11:37)

Ja kupovala bombonjere,kekse i sl. pa ih imam vise :)




amra_sa -> RE: Kutije za razne sitnice (18.2.2013 22:15:24)

Novi kolačić , u SA sam, Hatepsut dobro si imaju i one bombonjere valja mi koju kupiti i smazati [sm=smiley36.gif]. Nego ja vam večeras zadnji set nađoh i kupih u Amku. 10 km 3 kutije. Ali trebaće mi još za neke sitnice, dosadile mi više one kutije razne kao npr. za dječje obuću, ovako sam mirnija.




Neca xxx -> RE: Kutije za razne sitnice (18.2.2013 23:39:06)


IZVORNA PORUKA: amra_sa


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Ja sam ovakve kutije viđala u FIS-u u Vitezu. A mislim da je bilo i u Robotu. Nešto manje sam vidjela i u Exclusivu i knjižari Svjetlost na Ferhadiji.


FIS Vitez mi je daleko, ne pamtim kad sam bila tamo, bolje ako ima u SA. Gdje tačno u Robotu ? Hvala na informaciji, potražiću ih svakako tu gdje si mi rekla.


Vidjala sam u starom Robotu dole na -1 gdje prodaju posudje i djidje za kucu. A dobre su i ove od bobonjera, kaiseva i slicno. Ja bas jednu u kojoj je dosao kais koristim za igle i konce.
A imam i nekoliko NIJI kutija iz Exclusiva. Jako su izdrzljive, a dekorativne su pa ih ne moras skrivati. Pogledaj i te. Do kraja mjeseca su na popustu 30%.




canim -> RE: Kutije za razne sitnice (19.2.2013 11:14:30)

Amrice, mozes i kutije od kolacica i slicno sama dekupazirati, pogledaj


http://www.youtube.com/watch?v=8jFVoKKRDnY




Stranica: [1]