tuzna majka (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Roditeljski razgovori



Poruka


elalea -> tuzna majka (24.2.2013 11:35:15)

zdravo dali neko od vas zna jel moguce da u osmom mjesecu trudnoce moze beba da sebi sveze cvor od pupcanika?meni se to desilo u osmom mjesecu i moja je beba nazalost umrila u mom stomaku a od pocetka trudnoce redovno sam isla na kontrole i sve je bilo dobro i uredno tako kaze dr.velagic.hvala svima ako neko zna odgovor na moje pitanje molim vas da mi date odgovor

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




Alma_27 -> RE: tuzna majka (24.2.2013 11:49:26)

ja sam se jednom uspanicila oko tog pupcanika (slusalaprice kolegice koaj je izgubila bebu zbog tromba u pupcaniku) i tako pitam doktora i on meni objasni da je pupcanik kao sajla. rastegljiv i jak i da su male (skoro nikakve) sanse da beba tako jako zapetlja pupcanik. tromb kod moje prijateljice je nesto drugo. sad mozda je vas zapao taj mali postotak.
moj sin je na porodu dok se vrtio u stomaku sebi zapetljao pupcanik tri puta oko vrata. nikakav problem nije napravio. rodjen je zdrav i dobio visok apgar score.




elalea -> RE: tuzna majka (24.2.2013 12:00:34)

i kod moje djevojcice je bilo oko vrata 4 puta i jos kao taj cvor neznam vis ni sta da kazem nit sta da mislim znam samo da mi je tesko i zao zbog tog a isto tako sam citala da je nemoguce da beba u osmom mjesecu napravi taj cvor sto znaci i ako je to napravila onda je to uradila jos u 3-4 mjesecu al krivim dr.VELAGICA zasto to nije otkrio ranije il ako nezna raditi svoj posao neka neradi i neunistava nas




Mirkica -> RE: tuzna majka (24.2.2013 12:07:52)

draga moja zao mi je zbog tvog gubitka i sama sam prosla kroz isti pakao znam nije ti lako nije ni meni bilo al molim te ne krivi nikoga sve je to od boga .




mama x3 -> RE: tuzna majka (24.2.2013 12:51:47)



draga elalea, ne znam da li je dr, pogrijesio, da li je mogao sprijeciti tako nesto ali ti od srca zelim da se sto prije oporavis da budes jaka zbog sebe ali i svoje porodice. i ja sam imala spontani, sve je bilo ok, trudnoca ko iz knjige ali mojoj bebani je iz nekog razloga srce prestalo kucati.......[sm=smiley19.gif]

sve naj,naj[sm=smiley31.gif]




Alma_27 -> RE: tuzna majka (24.2.2013 13:35:01)


IZVORNA PORUKA: elalea

i kod moje djevojcice je bilo oko vrata 4 puta i jos kao taj cvor neznam vis ni sta da kazem nit sta da mislim znam samo da mi je tesko i zao zbog tog a isto tako sam citala da je nemoguce da beba u osmom mjesecu napravi taj cvor sto znaci i ako je to napravila onda je to uradila jos u 3-4 mjesecu al krivim dr.VELAGICA zasto to nije otkrio ranije il ako nezna raditi svoj posao neka neradi i neunistava nas


znam da ti je tesko ali nemoj kriviti doktora. sta da i jeste vidio u 4 mjesecu da je beba omotana oko pupcanika? sta se moze uraditi? niko ne smije dirati bebu u stomaku. samo cekati, nervirati se i nadati se da ce se otpetljati




elalea -> RE: tuzna majka (24.2.2013 16:51:27)

citala sam o tom cvoru i svugdje pise kako je nemoguce da se beba tad moze provuci kroz 50 cm.pupcanika i da napravi taj cvor i zbog to mi je krivo na dr.VELAGICA kako to nije vidio jer sam bila na kontroli prije na par dana nego sto ce se desiti ono naj gore....razumijem da pupcanik moze se omotati oko vrata a isto tako se moze odmotati al taj cvor ........[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]




Stranica: [1]