RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Druženja, događaji



Poruka


veeseelaa -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (18.4.2013 13:15:31)

pa gdje si ti Kviki, svi te tražimo




Kviki -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (18.4.2013 13:23:06)

Virnem ja na RR svaki dan, al' eto ne primijetih da me tražite [sm=jezicek.gif]




ladyblue RR -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (18.4.2013 13:35:36)

ja se još uvijek peglam sa Relax tours-om oko svoje nagrade




minie -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (18.4.2013 14:01:03)

Visnja da li moja nagrada moze cekati regionalnoili majski BB? Ili da navratim do sartenih zgrada, blizu smo :)




Visnja RR -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (18.4.2013 14:03:51)

ostalo je još malo nepodjeljenih nagrada ...ponijeću ih na RR druženje...da se ne peglamo drugačije...
minie ja tebe zamjenila sa jednom našom forumašicom pa sam nosila na RR BB [sm=smiley1.gif]

a možeš i do mojih zgrada doći...šta ti je lakše [sm=smiley1.gif]




Lady26 -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (18.4.2013 14:08:29)

IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja se još uvijek peglam sa Relax tours-om oko svoje nagrade

Sta je bilo?




Super Beba -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (18.4.2013 15:30:04)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ostalo je još malo nepodjeljenih nagrada ...ponijeću ih na RR druženje...da se ne peglamo drugačije...
minie ja tebe zamjenila sa jednom našom forumašicom pa sam nosila na RR BB [sm=smiley1.gif]

a možeš i do mojih zgrada doći...šta ti je lakše [sm=smiley1.gif]


Višnja, mene neće biti na RR druženju. Kako bih mogla doći do svoje nagrade?




teacher75 -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (18.4.2013 16:49:50)

ja idem u ned. iskorisiti svoju nagradu na bjelasnici sa ddrugaricom a sutra spa pedikir koji mi je poklonila jedna draga forumasica[sm=bravo.gif][sm=smiley27.gif]




Visnja RR -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (18.4.2013 17:03:59)


IZVORNA PORUKA: Super Beba


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ostalo je još malo nepodjeljenih nagrada ...ponijeću ih na RR druženje...da se ne peglamo drugačije...
minie ja tebe zamjenila sa jednom našom forumašicom pa sam nosila na RR BB [sm=smiley1.gif]

a možeš i do mojih zgrada doći...šta ti je lakše [sm=smiley1.gif]


Višnja, mene neće biti na RR druženju. Kako bih mogla doći do svoje nagrade?


za spa-welnes )koji si dobila od rose) si vec dogovorila?
a Keune koje si proslijedila za rose ćeš ti podići?




Super Beba -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (18.4.2013 17:21:57)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Super Beba


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ostalo je još malo nepodjeljenih nagrada ...ponijeću ih na RR druženje...da se ne peglamo drugačije...
minie ja tebe zamjenila sa jednom našom forumašicom pa sam nosila na RR BB [sm=smiley1.gif]

a možeš i do mojih zgrada doći...šta ti je lakše [sm=smiley1.gif]


Višnja, mene neće biti na RR druženju. Kako bih mogla doći do svoje nagrade?


za spa-welnes )koji si dobila od rose) si vec dogovorila?
a Keune koje si proslijedila za rose ćeš ti podići?


Zar rose nije preuzela tu nagradu na BBu??
Jer ja nisam dobila ništa u vezi spa, nit sam šta dogovorila...Haj čut ću se ja sa rose, pa ću vidjeti s njom šta je u vezi svega toga..na kraju će biti lakše da svaka preuzme svoju nagradu očito...
Haj slat ću ti na pp info u vezi ovoga...




Super Beba -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (22.4.2013 10:43:28)

E ovako - ako je ko slobodan za ovaj vikend da iskoristi spa blagodati na Bjelašnici, nek mi se javi na pp...Ni rose ni ja ne možemo iskoristiti istu, a bilo bi šteta da propadne...




vila_7 -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (6.5.2013 21:43:23)

Samo da javim da je stigao melem! Hvala jos jednom!




AnLu -> RE: Jesmo li najbolje!? -nagradna igra za sve RR (7.5.2013 20:21:10)

ko je dobio papu test i je li neko vec isao?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 28 [29]