RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


Vanne -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (25.7.2013 14:54:56)

ja hvala Bogu nemam s tim problema [sm=smiley36.gif] kad mu je rodjendan moj muz ispruzi dzepove [sm=smiley1.gif] zauzvarat mu napravim torticu sa puno ljubavi [sm=smiley1.gif] i svaki put kad mu je plata uzme me za rukicu i pocasti sa par krpica [sm=bravo.gif]
ali je strasno neuredan, gdje se presvuce tu i ostane gomila odjece koju nema namjeru nikad skloniti, to me pojede... i nervira me sto svaki put kad sjedem da jedem trazi nesto tipa dodaj mi ovo, dodaj ono, daj vode, napravi sok,gdje ti je salata itd... prodje me zelja za jelom a ionako sam mrsava [sm=zmeden2.gif]




Crnkica -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (25.7.2013 15:04:30)

Smeta mi što dosta stvari odlaže u stilu "sutraćemo",a meni je to sad il nikad....inače sam nestrpljiva[sm=hudicek1.gif]




Misty_mama -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (25.7.2013 15:05:19)

Uf, nervira me to što je hipohondar... Jezdimir Uskoković, u originalu! [sm=smiley36.gif] Malo nešto zaboli, hajmo u hitnu, hajmo na snimanje.... Mada, porodično mu je to... A ja totalna suprotnost!

Uredan je, nema mu se šta prigovoriti, haman i od mene uredniji, nekad na meni nešto mjerka ili prigovara [sm=smiley29.gif]

I što leta za loptom k'o dječarac u osnovnoj školi [sm=smiley36.gif]

Al' neka meni njega.. Moj veliki dječak [sm=smiley1.gif]




MicoTico -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (25.7.2013 17:50:04)

Danas sama sebi smetam[sm=hudicek1.gif], sva sam nadrndana, onda možete misliti šta mi smeta kod jače polovine, apsolutno sve.




ena23 -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (25.7.2013 18:20:08)

ja sam u bosni na odmoru a jaca polovina rinta, tako da sam ga pravo pozelila i sad mi ne moze naumpasti nijedna njegova ruzna osobina, sav mi je nesto drag [sm=jezicek.gif]

inace, razdvojenost je bir ilac za monotoniju u braku, pozelis se samo tako, sve ti nesto lijepo i ruzicasto [sm=jezicek.gif]




Galicia -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (25.7.2013 18:53:10)

Ne volim sto ne zna na sat.
Njegovo eto me za po sata je 3 sata.
Ili evo sad krecemo je tek za sat krecu.





zivotnisan -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (26.7.2013 15:04:26)

Ali ipak da misli na roditelje za rodjendan i njih pocasti, a mene odbije u prijedlogu da odemo negdje za njegov rodjendan i jos se i ne sjeti da nas u kuci necim pocasti, to mi je bas nesto bezze. Skroz mi nesto to bezobzirno. Isto ko da zaboravi da je prvo muz i otac. On jos uvijek samo za roditeljima.




Vanne -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (26.7.2013 15:43:29)


IZVORNA PORUKA: zivotnisan

Ali ipak da misli na roditelje za rodjendan i njih pocasti, a mene odbije u prijedlogu da odemo negdje za njegov rodjendan i jos se i ne sjeti da nas u kuci necim pocasti, to mi je bas nesto bezze. Skroz mi nesto to bezobzirno. Isto ko da zaboravi da je prvo muz i otac. On jos uvijek samo za roditeljima.



zato kad tebi bude rodjendan trazi da se to proslavi na prikladan nacin,onako kako ti to zelis... i moj se rodjendan slavi dolaze mi roditelji i ostatak porodice, dok recimo njegov slavimo vise intimno,samo nas dvoje,a mislim da bi i bez toga moglo proci,prosle godine je zaboravio da mu je rodjendan,da nije vidio tortu kad je dosao kuci s posla ne bi ni znao... ne vole muskarci da se oko toga pravi dogadjaj [sm=smiley6.gif]
ili mu iduci put napravi torticu bez njegovog znanja,to je po meni najljepsi poklon,skromno ga iznenadi [sm=smiley1.gif]
a sto se tice njegovih roditelja on je jos uvijek njihovo dijete bez obzira koliko on godina ima trenutno,svoje prve rodjendane je slavio sa njima,mozda mu fali njegovo djetinjstvo...ja bih voljela da je moj muz bliskiji sa svojima ali eto tako je kako je i kod mene a i kod tebe...




elmar -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (8.5.2014 13:21:27)

smeta mi sto kad je malo prehladjen ponasa se kao da je kraj svijeta [sm=smiley13.gif]




dandi84 -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (8.5.2014 13:52:26)


IZVORNA PORUKA: elmar

smeta mi sto kad je malo prehladjen ponasa se kao da je kraj svijeta [sm=smiley13.gif]

Ako ti je za utjehu svaki je takav[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Lilyfee -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (10.5.2014 1:46:17)

Moj je inače jedna velika duša al sam ja jednostavno baš žena za sve pa me naprosto nervira što ne zna ništa od alata držati u ruci. Za njeg su ti samo olovka,papir i kompjuter...ne zna ti taj zamijeniti dasku na WC šolji, a kamoli šta drugo ...al šta da radim :)
Kad jede u svakom jelu nešto odvaja...od mesa neke žilice, od kuhanja komadiće neke,ma od svega sve. Čak od pite ili hljeba odvaja neke po njemu tvrđe dijelove.
Takođe ne može podnijeti ni jednu etiketu na odjeći ma koliko bila mala, sve to mora da isječe inače ti on to ne može nositi.
Imao je on više tih mana i manica sa čarapama i pišanjem stojeći...al 5 godina braka su čudo ;)




muaaa -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (6.3.2016 19:53:28)

Trenutno mi smeta sto zaspe na fotelji u po bijela dana,gledajuci tv,pojacanim,zagrli daljinski i onda ja moram "cupati"iz njegovog zagrljaja da utisam tv[sm=jezicek.gif]




teacher75 -> RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"jace polovine (6.3.2016 21:36:27)

sto je nervozan danima i tersa[sm=hudicek1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]