Sta nasem partneru smeta kod nas? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


teacher75 -> Sta nasem partneru smeta kod nas? (11.3.2013 9:32:06)

Imamo temu sta nama smeta kod naseg partnera a mene sada zanima sta vas partner misli o vama? koje su to stvari zbog kojih vam najcesce ronda ili se naljuti na vas (nemojte sad i ovdje glumiti da ste savrsene i da mu bas nista ne smeta)[sm=smiley36.gif]




DM -> RE: Sta nasem partneru smeta kod nas? (11.3.2013 9:34:09)

Ja se grohotom nasmijah[sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: Sta nasem partneru smeta kod nas? (11.3.2013 9:34:58)

mm meni zna rondati kad nesto ne spustim na svoje mjesto iako on isto vrati, pa mu onda obicno odgovorim da cu sve pospremati i stavljati na svoje mjesto kad i on to isto bude radio[sm=smiley36.gif] smeta mu kad ga pitam nesto u vezi buducnosti, kad planiram unaprijed- on ne voli nista da planira. smeta mu sto sam previse otvorena i previse pricam- po njemu je to nepotrebno i trebala bih mnoge stvari zadrzati za sebe




mamine oci -> RE: Sta nasem partneru smeta kod nas? (11.3.2013 9:36:12)

mom smeta sto stalno zvocam zbog cigara [sm=smiley36.gif]ne kaze nista al znam da mu smeta[sm=smiley1.gif]




Lady26 -> RE: Sta nasem partneru smeta kod nas? (11.3.2013 9:36:17)

1. Sto cesto zaboravim vratiti stvari na svoje mjesto (nenamjerno ali cesto mi se desi)
2. Sto kad kuham isprljam mu puno sudja [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
3. Sto nisam malo blaza prema L.

Sjetit cu se jos




Nedi -> RE: Sta nasem partneru smeta kod nas? (11.3.2013 9:36:37)

Sto me cesto ceka pred zgradom u autu 15 minuta

Sto nam kuca mora biti bas uvijek cista

Sto stalno pravim supe, pih ko da je supa hrana

Sto kad vozim auto ne pomaknem sjediste kako je bilo pa on ne moze da uđe u auto

Sjetim se jos...




hatepsut -> RE: Sta nasem partneru smeta kod nas? (11.3.2013 9:37:01)

I mom je zlo kad zapali a ja otvorim prozor/balkon [sm=smiley36.gif]




tinkivinki -> RE: Sta nasem partneru smeta kod nas? (11.3.2013 9:37:31)

ronda kad se spremam kaze treba mi 2 sata i u trgovini sto volim detaljno sve pregledati,ja uzivam u tome,a on mrzi ici u trgovinu.




chuci -> RE: Sta nasem partneru smeta kod nas? (11.3.2013 9:37:31)

mm je jučer rondao kako ja uvijek ostavim spužvicu i trulex u sudoperu. kaže molim te izvadi. a ja tamam nešto radila u kuhinji. izašla ja kad on nakon pola sata ušao kaže pa maloprije te zamolio a ti opet. reko a šta. nišda ga nisam registrovala šta je pričao, samo da je nešto pričao.
jesul ovo dvije stvari




salmy -> RE: Sta nasem partneru smeta kod nas? (11.3.2013 9:38:39)

Smeta mu sto sam uzasno brza(pa me zove brza brzina)[sm=smiley36.gif]
i smeta mu kad nesto zelim,to mora biti isti tren..al fkt




Hanady RR -> RE: Sta nasem partneru smeta kod nas? (11.3.2013 9:38:44)

Mom smeta što pričam i kad ne treba[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image]
smeta mu kad mu rondam...kad toliko pričam, mož mislit kako izgled amoje rondanje[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image]
smeta mu što ne spavam više...
smeta mu što sve mora biti na svom mjestu...čak i sitnioce...npr. noktarica...ima svoju ladicu...on je uzme završi i stavi iznadračunara...mene to nervira i izazvia moje rondanje koje njega nervira....
smeta mu što ugađam svima...ipunjavam želje i kada nisu zaslužili....
smeta mu što puno trpim ljude...
smeta kad pomažem i onim koji su me bilo kako povrijedili...
smeta mu što ono što neću da radim a on mora, nikada nisma oprala kavez našem papagju( nemamo ga više al eto 7 godina nije malo )...nikada nisma donijela smeće na kontener, nikada nisma oprala auto...to MORA on...
smeta mu što sam previše emotivna...plačem i kad treba i kad ne...
smetaju mu emisije ispuni mi želju, humanitarni brojevi itd...jer zna da ih otplačem...
smeta mu što kad on pravi romantičnu večeru ja se mješam d ami puno ne isprlja ...
smeta mu što djeci puno kupujem garadrobe...

al sve što mu smeta ja il prikrijem il kompormis postignem il se malo ušutim....[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




muaaa -> RE: Sta nasem partneru smeta kod nas? (11.3.2013 9:40:33)

Smeta mu kad dignem generalku da radimo po kuci...ronda citavi dan

Kaze "bas danas si morala"a to je kod njega uvjek tako[sm=smiley36.gif]




ziki -> RE: Sta nasem partneru smeta kod nas? (11.3.2013 9:40:49)

sto kad se naljutim pucam bez kontrole,
sto bacam sve sto mi trenutno ne treba,
sto djeci dopustam kreativni haos
ima jos samo da se sjetim




Honey3 -> RE: Sta nasem partneru smeta kod nas? (11.3.2013 9:40:53)

naaaajvise mu smeta kad ga kritikujem,a to je veoma rijetko[sm=jezicek.gif]




teacher75 -> RE: Sta nasem partneru smeta kod nas? (11.3.2013 9:41:25)


IZVORNA PORUKA: chuci

mm je jučer rondao kako ja uvijek ostavim spužvicu i trulex u sudoperu. kaže molim te izvadi. a ja tamam nešto radila u kuhinji. izašla ja kad on nakon pola sata ušao kaže pa maloprije te zamolio a ti opet. reko a šta. nišda ga nisam registrovala šta je pričao, samo da je nešto pričao.
jesul ovo dvije stvari

joj, i moj mrzi ovo!




Mirkica -> RE: Sta nasem partneru smeta kod nas? (11.3.2013 9:41:26)

KAako kada nekad ovo nekad ono , zadnjih dana mi ronda jer sam previse umazila starijeg sina :)))) , ronda mi sto previse nabijem racuna za telefon , smeta mu serija Sulejmna , jojjjj ima spisak je dug akko kada samo sta dodje na red hahahhaa sve u svemu dobro je nama [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




ziki -> RE: Sta nasem partneru smeta kod nas? (11.3.2013 9:42:45)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

.
smeta mu što djeci puno kupujem garadrobe...



uh ovo posebno, dok je normalno djecu zatrpat igrackama




teacher75 -> RE: Sta nasem partneru smeta kod nas? (11.3.2013 9:42:54)

smeta mu sto imam previse garderobe (po njemu, po meni garderobe nikad viska) pa nema prostora u stanu a vazda nesto kupujem. onda mi govori da ne kupujem dok ne bacim ono sto ne nosam. smeta mu i sto skupljam po njemu nepotrebne stvari (npr. fine kese, ukrasne ili plasticne da imam kad zatrebaju)




palachinken -> RE: Sta nasem partneru smeta kod nas? (11.3.2013 9:44:39)

Što ne pazim stvari. "Lomim" kablove kad ih srolam. Što ostavljam prste na touch screenu. (apsurno, znam). Moj muž je Monk što se tiče tehnike, a mene boli briga. [sm=smiley1.gif]
Ako se kad razvedemo, to će biti zbog kafom zaljevene tastature. [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Nedi -> RE: Sta nasem partneru smeta kod nas? (11.3.2013 9:44:42)


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: chuci

mm je jučer rondao kako ja uvijek ostavim spužvicu i trulex u sudoperu. kaže molim te izvadi. a ja tamam nešto radila u kuhinji. izašla ja kad on nakon pola sata ušao kaže pa maloprije te zamolio a ti opet. reko a šta. nišda ga nisam registrovala šta je pričao, samo da je nešto pričao.
jesul ovo dvije stvari

joj, i moj mrzi ovo!


Joj kako ja ovo razumijem...ne diraj mi sudoper[sm=sad.gif] mrzim kad se nesto ostavi u sudoperu[sm=smiley36.gif]




assmiras -> RE: Sta nasem partneru smeta kod nas? (11.3.2013 9:45:46)

IZVORNA PORUKA: teacher75

smeta mu sto imam previse garderobe (po njemu, po meni garderobe nikad viska) pa nema prostora u stanu a vazda nesto kupujem. onda mi govori da ne kupujem dok ne bacim ono sto ne nosam. smeta mu i sto skupljam po njemu nepotrebne stvari (npr. fine kese, ukrasne ili plasticne da imam kad zatrebaju)


ista stvar..... i kod nas je uvijek ovo tema, on bi sve pobacao [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




EEDITH -> RE: Sta nasem partneru smeta kod nas? (11.3.2013 9:46:29)

najviše mu smeta što pomjerim koji milimetar zvučnike kada čistim stan,jer moraju biti pod određenim uglom [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

što nedeljom moram raditi generalku,
što radim subotu(zašto ja nisam kriva)
kada rondam,a ito znam [sm=jezicek.gif]
nastavim kasnije[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Silver -> RE: Sta nasem partneru smeta kod nas? (11.3.2013 9:46:57)

Moja raspolozenja su tako promjenjiva i nepredvidiva, sama sam sebi bezzee...prava racica!




mamaibabo -> RE: Sta nasem partneru smeta kod nas? (11.3.2013 9:47:35)

mom mm najvise smeta kad ja kupujem knjige ,joooj koji mi tad predavanje pocinje ,pa imas internet brzina neznam cega 15 mozes skiniti knjigu i tako to e to mu i ono malo kose dize na glavi[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




visnjica1 -> RE: Sta nasem partneru smeta kod nas? (11.3.2013 9:48:06)

Moj muzek ne voli moju tvrdoglavost i moje , kvocanje, ali vecinom suti jer zna da nema kraja ako zapocne samnom.
Ne voli kada mu kazem idi mi odma to uradi uvijek saceka par minuta pa ode napraviti a u mene zivci na 100% ,,Smeta mu sto stalno cistim i naravno na njega galamim jer mm je svejedno gdje ce se skinuti haha a ja jadna samo cistim ostado bez sebe haha




Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>