"Cars" figurice (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Skupljanje



Poruka


aazra -> "Cars" figurice (11.3.2013 16:06:46)

Eh, ovako, vec sam pitala na temi o crtićima...

Ima li neka od vas da kupuje djetetu ova jaja (kao kinder) u kojima dođu bobe i figurice...To nisu dakle ona prava kinder jaja, vec na njima pise "cars"...

Mi imamo nekih viska, neki nam fale, ali nemamo s kim da se mijenjamo, a znam kad se pojave u samoposlugama brzo se rasprodaju, znaci nismo jedini koji ih skupljaju, pa eto ako ima neka od vas da skuplja nek se javi..

P.S. Fale nam Guido i kamion Šlep [sm=smiley36.gif]




bebacha -> RE: "Cars" figurice (11.3.2013 16:08:39)

ja nikad nisam vidjela to,jesil zainteresovana da prodas te viska




rose 87 -> RE: "Cars" figurice (11.3.2013 23:07:05)

u kojim samoposlugama kupujes ta kinder jaja,mm svaki dan kupi malom obicno pa imamo brdo duplih i troduplih figurica[sm=smiley13.gif]




draguljče -> RE: "Cars" figurice (11.3.2013 23:10:33)

I mene interesuje gdje ih kupuješ? Ja ih dosad nigdje nisam vidjela.




leona81 -> RE: "Cars" figurice (18.3.2013 12:07:14)

u svakom hosetu ja mislim, moja ne voli te bobe...imaju cars i disney , u cars su naravno autici a disney mickey, minnie i ostala ekipa




bebacha -> RE: "Cars" figurice (18.3.2013 12:21:31)

jesul to ona prava kinder jaja ili neka znj[sm=smiley36.gif]
Leona de mi sliku izguglaj[sm=jezicek.gif]




aazra -> RE: "Cars" figurice (18.3.2013 12:27:44)


IZVORNA PORUKA: leona81

u svakom hosetu ja mislim, moja ne voli te bobe...imaju cars i disney , u cars su naravno autici a disney mickey, minnie i ostala ekipa


Jeste, jeste to su te [sm=smiley36.gif] Dakle, ne ona obična kinder jaja već "disney pixar" ...u međuvremenu dobili smo još jednu figuricu koja nam je falila...[sm=smiley1.gif] Tako da nam sad fale samo dvije, ali kako ni jedna od vas ne skuplja, da sad ne objasnjavam..

Moj sinčić voli te bobe, inače čini mi se da ovih jaja više i nema (samo onaj bezvezni spiderman) tako da kad naletimo, on trazi da mu uzmemo neovisno sto je 99 posto duplikat figurica [sm=smiley36.gif]

Ko me pitao da prodam duplikat? Pa radije bi poklonila nekome čije dijete voli ovaj crtani [sm=smiley1.gif]




bebacha -> RE: "Cars" figurice (18.3.2013 12:35:16)

aazra ja sam pitala
kod nas to nema nigdje,nije moguce da to nisam skrenirala
Alen moj je lud za juricem i svime sto ima veze s tim crtanim




leona81 -> RE: "Cars" figurice (18.3.2013 12:39:54)

a u onom delikatesu pored matije paunovske imaju disney jaja ali kao kinder, malo skuplja - jedna sa mickeyem i ostalim a drugo winnie the pooh i ekipa, neka su komplet crna od cokolade a neka pola crna pola bijela...
a ova cars su plasticna a unutra bobe




bebacha -> RE: "Cars" figurice (18.3.2013 12:44:05)

meni bas trebaju ta sa igrickama
e sad vidim na netu da imaju i toy story
pa kad bi mu kupila to tvoje mislim da bi puknu od srece[sm=smiley36.gif]
joj u kakvom selendri zivim




Emica_sa -> RE: "Cars" figurice (18.3.2013 12:45:15)

ma meni su bezveze ova jaja,nikakva korist,male skroz igracke,bezveze bobe unutra,a skuplje od kindera koje barem ima dobru cokoladu[sm=smiley1.gif]




aazra -> RE: "Cars" figurice (18.3.2013 12:46:02)

Leona, na Čaršiji misliš onaj delikates? da, da kupili smo tamo prošle sedmice i napokon dobili šlepa [sm=sloncek.gif]

I griješiš, nisu najskuplje, skuplje su igraonici "coco - loco", 3,5 KM [sm=smiley29.gif]

Bebacha...ispocetka ih ni moj nije uocavao jer izgledaju kao "spiderman" tesko ih je razlikovati...sad ih je i u Sa tesko naci, ovo sto ima u delikatesu su neke stare zalihe, ni u Hoset_u ih nema vise, ne znam hoce li dolaziti [sm=smiley13.gif]




aazra -> RE: "Cars" figurice (18.3.2013 12:48:53)

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

ma meni su bezveze ova jaja,nikakva korist,male skroz igracke,bezveze bobe unutra,a skuplje od kindera koje barem ima dobru cokoladu[sm=smiley1.gif]


Ne znam, moje dijete ih voli, pa sam se i ja zainteresovala [sm=smiley36.gif], skuplja ih, reda po stolu, razgleda, u marketu kad smo odmah trazi ima li njih za kupiti ako nema tek se onda zainteresuje za nesto drugo...kuci uziva grickajuci bobe...i necu mu ja odredjivati sto ce voljeti [sm=smiley1.gif]




bebacha -> RE: "Cars" figurice (18.3.2013 12:49:57)

i koja je ustvari cijena tog jajeta




aazra -> RE: "Cars" figurice (18.3.2013 12:54:50)

Oko 2,5 KM do 2,8 KM (u tom delikatesu)... a sad sto su u ovoj igraonici 3,5 KM ni ja ne kontam (valjda ne mozes odoljeti da ne kupis djetetu nesto na izlazu pa za to) [sm=smiley13.gif]

Bebacha, ima li kod vas Merkator? Ako ima potrazi ih tamo, sjecam se da je bilo do nedavno [sm=smiley1.gif]




bebacha -> RE: "Cars" figurice (18.3.2013 12:56:26)

nemamo ni merkator[sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]
a bas mu je fina cijena,da je u pitanju jedno jaje pa ok
al ovako svaki put moras kupit[sm=smiley13.gif]




aazra -> RE: "Cars" figurice (18.3.2013 13:01:03)

Pa ionako djetetu kupiš neku igračku, ili bobe...Moj više voli ovo nego bilo šta drugo, ako se ovoga dočepa u radnji ništa drugo i ne trazi...a 2,5 marke bi svakako potrošila [sm=smiley36.gif]

Ja sam i slikala te figurice zajedno poredane, hoces da stavim sliku kad je nadjem u toku dana da vidis kako izgledaju?




bebacha -> RE: "Cars" figurice (18.3.2013 13:12:04)

hajdi moze postavi sliku




aazra -> RE: "Cars" figurice (18.3.2013 14:03:24)

[img]http://www4.slikomat.com/13/0318/r14-autici.jpg[/img]" target="_blank">http://[img]http://www4.slikomat.com/13/0318/r14-autici.jpg[/img]

Evo, to je ta slika, ovo sam slikala negdje na početku skupljanja, tako da ima ih jos ali ovo je da vidis kako izgledaju [sm=smiley1.gif]

Mogla bih ti pokloniti ovog zadnjeg zutog i crnog (dva zadnja s desna) jer to su mi dupli duplikati. Imam jos neke duple ali to bi ipak ostavila za mijenjanje, ako se nadje neko da skuplja ili ako se neka zagubi [sm=smiley1.gif]




MajkaTereza -> RE: "Cars" figurice (16.2.2014 11:07:23)

skuplja li neko jos ove :-D Da se mjenjamo :-D




Stranica: [1]