hod (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Djeca



Poruka


saninica -> hod (11.3.2013 16:38:04)

moj sin zadnja dva dana hega. kaze da se udario u igri ali posto je mali nezna mi to bas najbolje objasniti. naravno vodila sam ga kod doktora koji kaze da mu nije nista. ali on i dalje hega. dali trebam povjerovati doktoru da je to foliranje ili bih trebala potraziti jos jedan savjet




Adana -> RE: hod (11.3.2013 16:43:03)

Možda da ipak sačekaš koji dan. Ako folira zaboraviće ili tako nešto.
Pogledaj i ima li možda modricu, ogrebotinu, boli li ga mjesto uboja?
Ima li neko u blizini da se tako udario ili da šepa, gega se ili nešto slično?

Ako se ponašanje nastavi, da bi bila mirnija odvedi ga drugom doktoru na pregled.




saninica -> RE: hod (11.3.2013 17:15:37)

to me bas zabrinjava.... i ja se nadam da je foliranje kako to doktor kaze ali opet nije covjeku sve jedno kada je dijete u pitanju




sporty mamaa -> RE: hod (11.3.2013 18:32:07)

Mozda se prepao, pa ne smije fino hodati. Misli da ce ga boljeti. Sacekajte koji dan, pa ako se nastavi opet idite doktoru.




ljubičica 28 -> RE: hod (11.3.2013 19:12:34)

Saninice, nemam konkretan savjet ali imam sličan problem [sm=smiley13.gif]

Moj dječak bukvalno pomalo kleca na desnu nogu od petka uvečer...sad smo došli od ortopeda, pregledao mu kukove i koljena i kaže sve je u redu. Moguće da je bilo nahlade ili da je ovih dana istegnuo ligamente [sm=zmeden.gif]

Propisao nam vitaminski sirup i baktrim i da dođemo na kontrolu za sedam dana. Ako ne bude bolje, vađenje kompletnih nalaza.

Iskreno, jako sam zabrinuta i nemam pojma otkud to odjednom. I razmišljam da li da ga sutra odvedem u DZ i uradim nalaze odmah...





Stranica: [1]