Nakit za bebe (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba >> Oprema za bebe



Poruka


Volim Te! -> Nakit za bebe (11.3.2013 17:19:47)

Ne volim da otvaram nove teme jer sam 2 otvorila i bile duple [sm=smiley13.gif] nije ih pretrazivac pokazao,nadam se da i ova nece biti dupla. Ja mnooogo volim nakit za bebe,narukvice,ogrlice,trakice.Cesto kupim svojoj devojcici ponesto,dosta toga ne moze jos nosit ali sacekacemo.Kad ste vi vasim bebama pocele stavljati nakit,ili to ne volite.[sm=smiley1.gif]




Adana -> RE: Nakit za bebe (11.3.2013 17:24:58)

Pa gotovo čim se rodila. [sm=smiley1.gif]
Prije svega trake za glavu, pa raznorazne kapice, kasnije šnalice, trakice za kosu, ogrlicu od ćilibara, naušnice...

Sada je već djevojčica i ona se sama kinđuri. [sm=smiley36.gif]
Voli sve, prstenčiće, narukvice, lančiće, naušnice, šminku, parfeme, šnalice... Ma prava je djevojčica. [sm=smiley31.gif]




Volim Te! -> RE: Nakit za bebe (11.3.2013 17:27:29)

Moja sutra puni 7 meseci i kad kupujemo stavim joj narukvicu da probam ona pruzi rukicu i ne mice nikako,mamina dama.Ja nazalost zivim u inostranstvu pa ne mogu da narucim trakice za kosu sa nasih prostora,to je nesto za cim ceznem,prelijepe su [sm=love.gif][sm=love.gif]




animagical -> RE: Nakit za bebe (11.3.2013 17:27:37)

trakice, kapice i snalice nisu nakit. nakit su nausnice, lancici, prstenje... djetetu ne stavljam nista a i sebi jedino sat i eventualno nausnice...




Volim Te! -> RE: Nakit za bebe (11.3.2013 17:32:51)


IZVORNA PORUKA: animagical

trakice, kapice i snalice nisu nakit. nakit su nausnice, lancici, prstenje... djetetu ne stavljam nista a i sebi jedino sat i eventualno nausnice...

Dobro valjda se moze skontati na sta mislim, uljepsavanje beba a temi sam dala kratak naziv.[sm=smiley1.gif]




Amam -> RE: Nakit za bebe (11.3.2013 17:33:03)

Djecak ima ogrlicu od cilibara [sm=smiley1.gif].
Djevojcica voli da se pirlita pa sad sama stavlja sta hoce,a narukvicu je nosila od 2 god,nausnice od 1.rodjendana




draguljče -> RE: Nakit za bebe (11.3.2013 17:38:29)

Nadam se da mi nećete zamjeriti, ali ja baš ne volim vidjeti nakinđurenu djecu. Neka sitnica, 1-2 šnalice, možda prstenčić ili neka slatka narukvica.




bebana27 -> RE: Nakit za bebe (11.3.2013 17:39:10)

u mene deckici imaju ogrlicu za zubice i narukvicu srebrenu na ruci




Amam -> RE: Nakit za bebe (11.3.2013 17:40:50)


IZVORNA PORUKA: draguljče

Nadam se da mi nećete zamjeriti, ali ja baš ne volim vidjeti nakinđurenu djecu. Neka sitnica, 1-2 šnalice, možda prstenčić ili neka slatka narukvica.


Jok bre,ja isto ne volim,ali sad kad pogledam na svoje dijete starije,prava dzipsii,no ne izlazi iz kuce takva [sm=smiley36.gif]




Adana -> RE: Nakit za bebe (11.3.2013 17:46:32)

Nisam ni ja ljubitelj pretjerano nakinđurane djece...
Moja baš voli da se gizda, ali ne izlazi takva vani. :) Za vani je dozvoljena narukvica i prstenčić, ili lančić i prstenčić. Da se razumijemo to je uglavnom dječiji nakit. A ako joj se 'ne slaže' sa odjećom ne stavi ništa osim možda naušnice. I to varijacije idu od zlata, srebra do bizuterije. [sm=smiley1.gif]
Voli da stavi šnalicu - dvije, ili neku lijepu trakicu za kosu. Dok je bila manja stavljali smo trake za glavu, sada malo češće rajf.




Volim Te! -> RE: Nakit za bebe (11.3.2013 18:08:37)

Pa dobro ne volim ni ja bas da joj se ne vidi kosa od snalica hehehe ali volim poneki lijepi detalj,imam dosta toga ali joj stavim ponesto,jos ne stavljam narukvice i lancice jer joj se od cilibara zacrveni vrat pa cu sacekati jos malo.Potrazite na fb Floresita Aksesoari eh to volim,ali ne mogu da narucim[sm=smiley19.gif] trakice za kosu koje su predivne.




Adana -> RE: Nakit za bebe (11.3.2013 18:59:56)

Pa ako već ne možeš naručiti ove stvarčice, ima li u gradu u kojem živiš neki šnajder da može ovo napraviti?

Sigurna sam da ima i neka prodavnica stvarčica za dječicu. [sm=smiley1.gif]




Volim Te! -> RE: Nakit za bebe (11.3.2013 21:25:13)

Ma to je ovde malo zafrkano oko toga,samo moram jos turske prodavnice obic da vidim.U maju imamo svadbu,haljinicu sam nasla jos samo trakicu da nadjem.




Adana -> RE: Nakit za bebe (11.3.2013 21:34:56)

Imaš li mogućnost da neko za tebe naruči ili kupi nešto ovdje kod 'nas' pa ti pošalje poštom? [sm=smiley1.gif]

želim ti da nađeš nešto odgovarajuće. [sm=smiley1.gif]




Volim Te! -> RE: Nakit za bebe (11.3.2013 21:44:00)

Adminka ove grupe mi je pisala,treba da se raspita na koji nacin da mi posalje pa da izaberem ako bude moglo.A isto dodje i ako neko moj to primi mora opet postom poslat.Ima jedna web stranica ovde u Njemackoj isto tako rucni rad,al mi se ne svidjaju.Samo cu rec ne znam kako je biti mama decaka,ali kad imas devojcicu je definitivno svaki minut zanimljivo [sm=love.gif][sm=smiley27.gif]




Stranica: [1]