Dogodovstine iz srednje skole- magarece doba:)) (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


teacher75 -> Dogodovstine iz srednje skole- magarece doba:)) (12.3.2013 17:37:10)

Sigurna sam da svi imamo neke smijesne i simpaticne zgode i nezgode iz srednje skole pa evo prilike da ih se prisjetimo i ovjekovjecimo [sm=smiley1.gif] malo kasnije cu napisati neke od svojih, sada mi lana ne da[sm=smiley36.gif]




bebaa -> RE: Dogodovstine iz srednje skole- magarece doba:)) (16.10.2013 22:40:48)

čudno....od dosade listam koje sve teme imamo i baš na ovu naletih......super.....počesto se sjetim školskih dana,....ihhh da mi je ova pamet a one godine što kažu...........malo morgen....al nejse....
sjetih se da sam svoj prvi poljubac doživjela na sred hodnika srednje medicinske škole u tuzli pred brukom raje i mojom velikom simpatijom.....ihhh momak s kojim sam se zabavljala nije mogao da čeka više, jadna majko ,pa baš tu da ga pokupi....a iza ćoška naleti razredna.....jadna mi majka.....sreća spasiše me ocjene i sveukupno društveno i sigurnosno stanje.....hihihihiiii....žena konta ma hajd djeca pod stresom....granate frcaju možemo svi izginut pa da bar ne zaginem nepoljubljena......[sm=jezicek.gif]
ahhh kad se sjetim svega....pišem neki drugi put.......[sm=jezicek.gif]




elmaL -> RE: Dogodovstine iz srednje skole- magarece doba:)) (10.1.2015 13:24:26)

Gdje su vam te dogodovstine[sm=smiley36.gif]

bebo nek si se ti poljubila, pusti razrednu[sm=jezicek.gif]

Ja se sjetih kad smo se jednom na zadnjem casu spremale na kafu poslije skole, bile druga smjena. I prijateljica hoce cik cak razdjeljak, ja uzmem hemijsku olovku da je sredim. Kako sam zaboravila iskljuciti, isaram joj pola glave[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

U drugom razredu dodje nam neka stara prof iz latinskog, strah i trepet[sm=hudicek1.gif] jedan dan ona ulazi muha se ne cuje, sjela upisuje cas. Ja jadna zgrabim knjigu i iz zadnje klupe dotrcim pred nju[sm=zmeden.gif] kaze zena ti treba, pa rekoh prozvali ste me da odgovaram. Kaze ona nisam, upisujem cas, al ako hoces nozes odg. Te trk nazad. Koliko smo bili isprepadani, ja umislila da me prozvala[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




bebaa -> RE: Dogodovstine iz srednje skole- magarece doba:)) (14.2.2015 12:42:20)

Joooj Elma....pa sto ne odgovara bona,placem na scenu[sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]




Stranica: [1]