Slicnosti kod parova (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


SdZ -> Slicnosti kod parova (12.3.2013 22:06:24)

Da li vam je bitno da vas partner npr. poput vas preferira zdravu hranu, da slusate istu muziku, da je vjernik ili ne i sl.
Da li su vam slicnosti s partenerom presudne za zdravu vezu?




mamine oci -> RE: Slicnosti kod parova (12.3.2013 22:07:54)

ja i mm smo dva razlicita svijeta a dobro funkionisemo sad za sad[sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: Slicnosti kod parova (12.3.2013 22:10:46)

ja i mm isti[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

volimo morske plodove sve...oko nas se famalija ibreti...
muzika isto...folk novonabačeni nikako
serije, pink, dm ovo-ono ništa nas dvoje to ne pratimo[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
mjesta za izak sve isto...

elem da dodam nas dvoje i fizički ličimo...tačnije facom...samo ja nisam ćelava[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image]

a što smo duže zajedno sve smo lsičniji...

tačno se uhavtimo da istu stavr kažemo u isto vrijeme...[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




Medić* -> RE: Slicnosti kod parova (12.3.2013 22:11:44)

Kod mene ne vazi ono pravilo suprotnosti se privlace, muz i ja kao da nas je ista majka rodila [sm=smiley36.gif]




salmy -> RE: Slicnosti kod parova (12.3.2013 22:13:54)

uglavnom isto volimo i nekako nadjemo kompromis u svemu




Anoniman -> RE: Slicnosti kod parova (12.3.2013 22:14:07)

Mi smo fizicki ko nebo i zemlja, ali psihicki imamo 90% preklapanja. ono 10% je ostalo zboig dimanike u braku[sm=jezicek.gif]




teacher75 -> RE: Slicnosti kod parova (12.3.2013 22:16:29)


IZVORNA PORUKA: SdZ

Da li vam je bitno da vas partner npr. poput vas preferira zdravu hranu, da slusate istu muziku, da je vjernik ili ne i sl.
Da li su vam slicnosti s partenerom presudne za zdravu vezu?

kod nas ocito nisu, razlikujemo se gotovo u svemu al eto ide opet[sm=smiley36.gif]




MicoTico -> RE: Slicnosti kod parova (12.3.2013 22:16:35)

Mm i ja smo baš različite osobe. Ja brbljivica , on ćutljiv. Ja volim trku-frku-paniku, a on pasivniji tip,...Mada imamo sličan smisao za humor i tu se sva sličnost gubi[sm=smiley36.gif]

Kažu da supružnici počinju vremenom ličiti. Nadam se da to neće značiti da ću ja biti ćelava po glavi, a čupava po tijelu[sm=smiley36.gif]




Medić* -> RE: Slicnosti kod parova (12.3.2013 22:22:33)


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Mm i ja smo baš različite osobe. Ja brbljivica , on ćutljiv. Ja volim trku-frku-paniku, a on pasivniji tip,...Mada imamo sličan smisao za humor i tu se sva sličnost gubi[sm=smiley36.gif]

Kažu da supružnici počinju vremenom ličiti. Nadam se da to neće značiti da ću ja biti ćelava po glavi, a čupava po tijelu[sm=smiley36.gif]


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




chuci -> RE: Slicnosti kod parova (12.3.2013 22:23:15)

ne prođe post bljak

helem napisah da smo mi dosta slični, imamo ista interesovanja i ukuse. filmovi, muzika, hrana, piće, pušenje [sm=smiley36.gif]
vjerski mi je bitno da smo na istom.

valjda s godinama dođe da čovjek bude na istom oko nebitnih stvari, a da se nismo slagali oko bitnih ne bi ni bili ovoliko dugo zajedno.




visnjica1 -> RE: Slicnosti kod parova (12.3.2013 22:23:46)

Mm i ja dosta licimo fizicki i imamo doosta istih osobina a sti smo znakovi u horoskopu




Hanady RR -> RE: Slicnosti kod parova (12.3.2013 22:25:18)

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Mm i ja smo baš različite osobe. Ja brbljivica , on ćutljiv. Ja volim trku-frku-paniku, a on pasivniji tip,...Mada imamo sličan smisao za humor i tu se sva sličnost gubi[sm=smiley36.gif]

Kažu da supružnici počinju vremenom ličiti. Nadam se da to neće značiti da ću ja biti ćelava po glavi, a čupava po tijelu[sm=smiley36.gif]


ia ja se nadam ženo draga...

dodouše imamo iste razlike kao i vi[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




draguljče -> RE: Slicnosti kod parova (12.3.2013 22:25:31)

MicoTico[sm=smiley36.gif] I kod nas je tako.
Mada je za zdravu i dugotrajnu vezu i potrebno više sličnosti nego različitosti.




Black Rose -> RE: Slicnosti kod parova (12.3.2013 22:26:16)

Mm i ja smo dva potpuno razlicita svijeta.Sve sto se meni svidja njemu ne i obrnuto. Al za divno cudo funkcionisemo dobro ... Hmmm ... Za sad ...hihi




riba78 -> RE: Slicnosti kod parova (13.3.2013 9:07:28)

nas nekoliko puta pitali jesmo li brat i sestra [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




zumbulcica -> RE: Slicnosti kod parova (13.3.2013 9:18:26)

Ja i mm dosta ličimo, u licu, ko brat i sestra.kAD smo se upoznali imali smo sličnosti, šo se tiče ukusa i nekih drugih stvari, ali i razlika. Vremenom smo počeli voljeti iste stvari.To valjda gtako ide.




Misty_mama -> RE: Slicnosti kod parova (13.3.2013 9:24:29)

IZVORNA PORUKA: chuci

ne prođe post bljak

helem napisah da smo mi dosta slični, imamo ista interesovanja i ukuse. filmovi, muzika, hrana, piće, pušenje [sm=smiley36.gif]
vjerski mi je bitno da smo na istom.

valjda s godinama dođe da čovjek bude na istom oko nebitnih stvari, a da se nismo slagali oko bitnih ne bi ni bili ovoliko dugo zajedno.



ovako otprilike




lady_bubamara -> RE: Slicnosti kod parova (14.3.2013 23:17:23)

ih i ličimo i ne...

sličnosti : oboje volimo istu muziku, oboje volimo da se šalimo a najviše na naš račun, oboje volimo da razvuuučemooo prvu jutarnju kafu , oboje volimo da kampujemo ( mada ja nisam voljela dok nisam njega upoznala a sad bih samo pod šator [sm=jezicek.gif] )
ima još sličnosti al to mi je za sad na um palo

razlike : on je sve u fazonu ,, Čekaj, polako, ima vremena, gdje ti se žuri " - a ja hajde, pokreni se, brzo

mene nerviraju ljudi koji samo pametuju , koji te gledaju u oči i prave budalom - on sa svakim može da nađe zajedničku temu

ja volim prirodne sokove - a on crče za gaziranim...

al u svakom slučaju super funkcionišemo za sad [sm=smiley1.gif]




kula -> RE: Slicnosti kod parova (15.3.2013 11:42:33)

MM: ters, voli držati monologe, voli se prepirati, vrijedan, avanturistički tip - donekle i blentavo neustrašiv, ne boji se nijednog izazova, ne voli monotoniju.
JA: ters, ne volim puno pričati, volim rasprave, uradim onoliko samo koliko treba, mrzim avanture, preoprezna sam, dobro prihvatam promjene.

I funkcionišemo odlično.

Fizički - on 1,85m, a ja 1,55, on izrazito taman i tamnog tena, a ja onako bledunjava sa svijetlo smeđom kosom...

I, opet, ferceramo dobro!




Amani12 -> RE: Slicnosti kod parova (15.3.2013 11:49:55)

Za nas dvoje vazi ona suprotnosti se privlace.[sm=smiley1.gif]

I ostaju zajedno. [sm=smiley36.gif]




sarisari -> RE: Slicnosti kod parova (15.3.2013 12:37:31)


mm i ja imamo uglavnom iste ciljeve, dosta smo i razliciti i slicni ali smo oboje jako tolerantni tako da se nadjemo negdje na pola puta, fizicki smo razliciti osim sto smo oboje visoki




chantal -> RE: Slicnosti kod parova (15.3.2013 12:55:32)

Ne ličimo fizički nimalo,a ni po osobinama nešto pretjerano...niti to smatram bitnim za skladan brak,u svemu se može postići kompromis ako su obje strane spremne raditi na tome [sm=smiley1.gif]




tinkivinki -> RE: Slicnosti kod parova (15.3.2013 13:09:39)

ja i mm imamo jedino slična stopala,tj nožne prste,ide nam drugi prst na palac[sm=smiley36.gif].i ništa više slično nemamo




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (18.3.2013 7:38:07)

[Sadržaj poruke je obrisan]




bubamara_11 -> RE: Slicnosti kod parova (18.3.2013 8:19:36)

Ko god nas je upoznao kaze "VAS JE BOG STVORIO JEDNO ZA DRUGO" rijetke su stvari koje nam nisu zajednicke i dok smo mali bili a ni znali se nismo na dva razlicita kraja svijeta zivjeli i sad kad nasi roditelji pricaju kakva sam ja bila a kakv je on to je ono BOG NAS STVORIOJEDNE ZA DRUGE [sm=pikapoka1.gif][sm=smiley27.gif]




Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>