Šta žene primjete prvo na muškarcima, a šta na ženama? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


draguljče -> Šta žene primjete prvo na muškarcima, a šta na ženama? (12.3.2013 22:51:46)

Šta? Evo konkretno vi? Šta prvo primjećujete i na jednom i na drugom polu?




DM -> RE: Šta žene primjete prvo na muškarcima, a šta na ženama? (12.3.2013 22:57:05)

.




DM -> RE: Šta žene primjete prvo na muškarcima, a šta na ženama? (12.3.2013 22:57:49)

Primjetim da fali slovo "S" ispred pola[sm=jezicek.gif]




draguljče -> RE: Šta žene primjete prvo na muškarcima, a šta na ženama? (12.3.2013 22:59:07)

Ma ja je stvarno nisam našla. Ali nema veze. Meni ne fali, ne znam tebi. [sm=smiley36.gif]




sporty mamaa -> RE: Šta žene primjete prvo na muškarcima, a šta na ženama? (12.3.2013 23:01:56)

Zene(bar ja), oci, zube, je li zgodan ili ne...
Muskarci: Sise, a onda dalje[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




DM -> RE: Šta žene primjete prvo na muškarcima, a šta na ženama? (12.3.2013 23:02:57)

Pomješale se poruke, izvini draguljče[sm=smiley36.gif]




jasmin -> RE: Šta žene primjete prvo na muškarcima, a šta na ženama? (12.3.2013 23:03:16)

IZVORNA PORUKA: draguljče

Šta? Evo konkretno vi? Šta prvo primjećujete i na jednom i na drugom polu?

Sante leda [sm=jezicek.gif].




draguljče -> RE: Šta žene primjete prvo na muškarcima, a šta na ženama? (12.3.2013 23:03:37)

[sm=smiley36.gif] Sporty mama, mislim šta žene primjete na oba pola.
Ja na muškarcima prvo primjetim ruke, a na ženama sve. [sm=jezicek.gif]




draguljče -> RE: Šta žene primjete prvo na muškarcima, a šta na ženama? (12.3.2013 23:04:30)

IZVORNA PORUKA: jasmin

IZVORNA PORUKA: draguljče

Šta? Evo konkretno vi? Šta prvo primjećujete i na jednom i na drugom polu?

Sante leda [sm=jezicek.gif].


Ma bježi. [sm=smiley36.gif] Odgovori na pitanje, ali odmah! [sm=smiley36.gif]




draguljče -> RE: Šta žene primjete prvo na muškarcima, a šta na ženama? (12.3.2013 23:11:24)

Jasmin mi pobježe, a ne odgovori.




teacher75 -> RE: Šta žene primjete prvo na muškarcima, a šta na ženama? (12.3.2013 23:14:28)

meni je najbitnija visina i da je fino gradjen, voljela sam malo razvijenije momke, al eto mm je mrsaviji i zilav[sm=smiley36.gif]obicno primijetim tamnije, tamnokose i tamnije puti i padam na zelene ili tamne oci, plave mi nisu zanimljive[sm=smiley1.gif]mislim da vecina zena prvo primijeti tijelo, da je muskarac zgodan, da ga "ima", a muskarci primijete grudi, guzu, noge[sm=smiley1.gif]




draguljče -> RE: Šta žene primjete prvo na muškarcima, a šta na ženama? (12.3.2013 23:16:14)

Tičerko, a šta primjetiš na ženama, ako uopšte primjećuješ? [sm=smiley36.gif]




jasmin -> RE: Šta žene primjete prvo na muškarcima, a šta na ženama? (12.3.2013 23:17:11)

Kod svog muškarca prvo primijetih rukopis [sm=jezicek.gif] i tu mi bi kraj.
A poslije oči i pozelenih [sm=love.gif].
A na ženama gledam sve [sm=jezicek.gif],volim šarmantne žene.




teacher75 -> RE: Šta žene primjete prvo na muškarcima, a šta na ženama? (12.3.2013 23:18:38)


IZVORNA PORUKA: draguljče

Tičerko, a šta primjetiš na ženama, ako uopšte primjećuješ? [sm=smiley36.gif]

primijetim lijepe oci, pune usne na licu a na tijelu kad je skladno i dobro gradjena, srednje visine ili visoka, volim kad nema viska, svidjaju mi se zategnute cure (ne nabildane ali zategnute)[sm=smiley1.gif]primijetim i kako je obucena, ako ima stila privlacic paznju, ako ima lijepu kosu, odmah je primijetim[sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: Šta žene primjete prvo na muškarcima, a šta na ženama? (12.3.2013 23:20:46)

npr. nasa pocy, nju bih uvijek primijetila i djevojke/ zene poput nje[sm=smiley1.gif]a sto se tice muskaraca, samo nek ima visinu i "ramena" i da nema nekih nedostataka u faci[sm=smiley1.gif]




lady_bubamara -> RE: Šta žene primjete prvo na muškarcima, a šta na ženama? (12.3.2013 23:31:48)

Na muškarcima prvo primjetim ruke i prste, nokti obavezno da budu čisti i odrezani [sm=smiley36.gif]

Na ženama kosu, (.)(.) , i boju glasa [sm=smiley1.gif]




draguljče -> RE: Šta žene primjete prvo na muškarcima, a šta na ženama? (12.3.2013 23:32:16)


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: draguljče

Tičerko, a šta primjetiš na ženama, ako uopšte primjećuješ? [sm=smiley36.gif]

primijetim lijepe oci, pune usne na licu a na tijelu kad je skladno i dobro gradjena, srednje visine ili visoka, volim kad nema viska, svidjaju mi se zategnute cure (ne nabildane ali zategnute)[sm=smiley1.gif]primijetim i kako je obucena, ako ima stila privlacic paznju, ako ima lijepu kosu, odmah je primijetim[sm=smiley36.gif]


Znači primjećuješ sve. [sm=smiley36.gif] Kao i ja. Mi žene smo čudo kako kod drugih žena primjetimo sev, skeniramo je pravo, a kod muškaraca samo jedan dio. [sm=smiley1.gif]




ananas_ze -> RE: Šta žene primjete prvo na muškarcima, a šta na ženama? (12.3.2013 23:34:22)

na zenama kako hodaju tj imaju li krive noge, a muskarce primjetim ako imaju kovrdzavu kosu ili dobre patike [sm=smiley1.gif]




ananas_ze -> RE: Šta žene primjete prvo na muškarcima, a šta na ženama? (12.3.2013 23:35:48)


IZVORNA PORUKA: jasmin

IZVORNA PORUKA: draguljče

Šta? Evo konkretno vi? Šta prvo primjećujete i na jednom i na drugom polu?

Sante leda [sm=jezicek.gif].

sad htjedoh reci da su muski i zenski spolovi




bebbe RR -> RE: Šta žene primjete prvo na muškarcima, a šta na ženama? (12.3.2013 23:54:04)

Baš nešto ne znam... Ali, čini mi se da i na jednim i na drugim primijetim "cjelokupnu sliku". Na muškarcu visinu. Onda ponašanje. Nisu mi privlačne osobe koji se agresivno trude biti primijećene. A, primijetim i kad su ljudi duhoviti i mudri...




draguljče -> RE: Šta žene primjete prvo na muškarcima, a šta na ženama? (12.3.2013 23:56:21)

Ja mislim da niko ne voli napadne osobe. One koje glasnim smijehom skreću pažnju na sebe, ili nekim drugim sličnim vidom ponašanja.




salmy -> RE: Šta žene primjete prvo na muškarcima, a šta na ženama? (8.12.2014 21:03:07)

Na muskarcima primjetim prvo marku automobila...ako je pjesak onda cipele i zube

Na zenama kosu..ruke govor




MicoTico -> RE: Šta žene primjete prvo na muškarcima, a šta na ženama? (8.12.2014 21:06:38)


IZVORNA PORUKA: DM

Primjetim da fali slovo "S" ispred pola[sm=jezicek.gif]

Ne fali , na jednom od naših jezika je sasvim ispravno reći "pol" umjesto "spol".




bebaa -> RE: Šta žene primjete prvo na muškarcima, a šta na ženama? (8.12.2014 21:07:02)

ma muškarcima p'rvo zube,frizuru,šake i cipele.....
na ženama cijelu glavu....




MicoTico -> RE: Šta žene primjete prvo na muškarcima, a šta na ženama? (8.12.2014 21:09:22)

Kod muškaraca prijetim prvo zglobove na rukama, prste i nos.
Kod žena noge, a ako nosi nešto krać, onda zglobove na nogama.
Neka sam sva "od zglobova"[sm=smiley36.gif]




Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>