Koji dr vas je porodio? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


teacher75 -> Koji dr vas je porodio? (13.3.2013 0:14:14)

Koji dr vas je porodio i da li ste zadovoljni istim?




M kao Mama -> RE: Koji dr vas je porodio? (13.3.2013 0:18:28)

Dr. mašić oba puta,

sve riječi hvale za njega,




teacher75 -> RE: Koji dr vas je porodio? (13.3.2013 0:18:58)

prvi put dr murtezic a drugi put dr lana lacevic- oba puta zadovoljna[sm=smiley1.gif]




animagical -> RE: Koji dr vas je porodio? (13.3.2013 0:20:38)

masic[sm=hudicek1.gif]




Kviki -> RE: Koji dr vas je porodio? (13.3.2013 0:21:07)

Prvi put dr Hadžić, drugi put dr. Nikulin.




Mami81 -> RE: Koji dr vas je porodio? (13.3.2013 0:22:02)

Dr Enida Nevacinović na UKC Tuzla, zadovoljna iako je bio tezak porod nije ona kriva sto meni majka priroda nije bila sklona [sm=smiley13.gif]




Silver -> RE: Koji dr vas je porodio? (13.3.2013 0:22:09)

Dr. Godinjak i DR. Ardat prezadovoljna! samo kad bi dr. Ardat malo smrsao, kad mi se naslonio na stomak [sm=smiley19.gif]




lady_bubamara -> RE: Koji dr vas je porodio? (13.3.2013 0:51:50)

Eh da se hoće MicaTica javiti da odgovori, čini mi se da je ona iz mog grada... Rodnog [sm=smiley36.gif]




leona81 -> RE: Koji dr vas je porodio? (13.3.2013 1:14:02)

Cile




djoisa -> RE: Koji dr vas je porodio? (13.3.2013 8:08:28)

dr Puzic




Ramona11 -> RE: Koji dr vas je porodio? (13.3.2013 8:08:36)

Naima Imsirija - prezadovoljna [sm=bravo.gif]




Misty_mama -> RE: Koji dr vas je porodio? (13.3.2013 8:15:13)

Dr. Puzić, ja prezadovoljna, ali hvala Bogu, porod mi je bio lagan [sm=bravo.gif]




I love youu -> RE: Koji dr vas je porodio? (13.3.2013 8:22:17)


IZVORNA PORUKA: Silver

Dr. Godinjak i DR. Ardat prezadovoljna! samo kad bi dr. Ardat malo smrsao, kad mi se naslonio na stomak [sm=smiley19.gif]

Meni Ardat vodi trudnocu, zar je tako strasan kad se nasloni na stomak [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] vec sam cula da je strasan kad sije, da ima debele prste pa boli [sm=smiley19.gif]




tinkivinki -> RE: Koji dr vas je porodio? (13.3.2013 8:26:23)

prvi put dr.Biljana Nenadic,drugi put dr.Gordana Sredanovic.zadovoljna oba puta




Ramona11 -> RE: Koji dr vas je porodio? (13.3.2013 8:27:04)

Hajde hajde zenice [sm=smiley36.gif] pustite covjeka...

Meni 2 babice nalegle, a ova jedna 200 - kilasica [sm=jezicek.gif]

Kad ne izdahnuh tad necu nikad [sm=smiley36.gif]





Silver -> RE: Koji dr vas je porodio? (13.3.2013 8:29:03)


IZVORNA PORUKA: I love youu


IZVORNA PORUKA: Silver

Dr. Godinjak i DR. Ardat prezadovoljna! samo kad bi dr. Ardat malo smrsao, kad mi se naslonio na stomak [sm=smiley19.gif]

Meni Ardat vodi trudnocu, zar je tako strasan kad se nasloni na stomak [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] vec sam cula da je strasan kad sije, da ima debele prste pa boli [sm=smiley19.gif]


ma nije bona strasno toliko ja sam se malo salila [sm=smiley36.gif] ima prstice malo nalik cevapima ali ne bole pregledi, a mene recimo nije on sijo nego neki specijalizant, i ja sam trazila anesteziju i trazila da puste da pocne djelovati, i stvarno su me poslusali! Doduse ni rijeci nisam rekla prilikom poroda pa mi je to bio argument [sm=smiley36.gif]




I love youu -> RE: Koji dr vas je porodio? (13.3.2013 8:32:55)


IZVORNA PORUKA: Ramona11

Hajde hajde zenice [sm=smiley36.gif] pustite covjeka...

Meni 2 babice nalegle, a ova jedna 200 - kilasica [sm=jezicek.gif]

Kad ne izdahnuh tad necu nikad [sm=smiley36.gif]



Jel makar tad izletila beba kad je 200kg leglo na stomak [sm=smiley36.gif]




Ramona11 -> RE: Koji dr vas je porodio? (13.3.2013 8:33:29)

Ko metak [sm=smiley36.gif]




I love youu -> RE: Koji dr vas je porodio? (13.3.2013 8:34:53)


IZVORNA PORUKA: Silver


IZVORNA PORUKA: I love youu


IZVORNA PORUKA: Silver

Dr. Godinjak i DR. Ardat prezadovoljna! samo kad bi dr. Ardat malo smrsao, kad mi se naslonio na stomak [sm=smiley19.gif]

Meni Ardat vodi trudnocu, zar je tako strasan kad se nasloni na stomak [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] vec sam cula da je strasan kad sije, da ima debele prste pa boli [sm=smiley19.gif]


ma nije bona strasno toliko ja sam se malo salila [sm=smiley36.gif] ima prstice malo nalik cevapima ali ne bole pregledi, a mene recimo nije on sijo nego neki specijalizant, i ja sam trazila anesteziju i trazila da puste da pocne djelovati, i stvarno su me poslusali! Doduse ni rijeci nisam rekla prilikom poroda pa mi je to bio argument [sm=smiley36.gif]


Ih pa ti si neka fina bila kad si tako sutila tokom poroda [sm=smiley1.gif] Jao dobro poredjenje bas ko cevapi[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Kad kaze otvorena si 1 prst znaj da si otvorena 2 prsta, hih.




HAHA -> RE: Koji dr vas je porodio? (13.3.2013 8:36:33)

Prvi put Stojkanović a i Nikulin je bio tu,drugi put Rovčanin(žensko)također mentor Nikulin.




Amyla -> RE: Koji dr vas je porodio? (13.3.2013 8:40:16)

dr. Murtezic i vodio trudnocu i porodio me, bila je i neka dr. Aida (cini mi se) jako fina, mladja zenica, slatka [sm=bravo.gif]




dady -> RE: Koji dr vas je porodio? (13.3.2013 9:13:12)

prvi put dr. Idrizbegovic Dino,i još neki ne znam ime,a drugi put dr. Imsirija Lejla, oba puta prezadovoljna,a i do duse imala sam pre,pre lagane porode![sm=smiley1.gif]




bambi7 -> RE: Koji dr vas je porodio? (13.3.2013 10:00:41)

Prvi put Nakas, sve on odradio, super porod prosao, drugi put Puzic porod isto ok, mada mi je Nakas u ljepsem sjecanju ostao!




Silver -> RE: Koji dr vas je porodio? (13.3.2013 10:03:01)


IZVORNA PORUKA: I love youu


IZVORNA PORUKA: Silver


IZVORNA PORUKA: I love youu


IZVORNA PORUKA: Silver

Dr. Godinjak i DR. Ardat prezadovoljna! samo kad bi dr. Ardat malo smrsao, kad mi se naslonio na stomak [sm=smiley19.gif]

Meni Ardat vodi trudnocu, zar je tako strasan kad se nasloni na stomak [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] vec sam cula da je strasan kad sije, da ima debele prste pa boli [sm=smiley19.gif]


ma nije bona strasno toliko ja sam se malo salila [sm=smiley36.gif] ima prstice malo nalik cevapima ali ne bole pregledi, a mene recimo nije on sijo nego neki specijalizant, i ja sam trazila anesteziju i trazila da puste da pocne djelovati, i stvarno su me poslusali! Doduse ni rijeci nisam rekla prilikom poroda pa mi je to bio argument [sm=smiley36.gif]


Ih pa ti si neka fina bila kad si tako sutila tokom poroda [sm=smiley1.gif] Jao dobro poredjenje bas ko cevapi[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Kad kaze otvorena si 1 prst znaj da si otvorena 2 prsta, hih.



ni blizu samo sam bila toliko iscrpljena da nisam mogla progovoriti, puhtala i dahtala na sve strane ali stvarno nisam kukala ili jaukala ili tako nesto! [sm=smiley36.gif] mada mi je i to ok, sta god zeni olaksava neka radi!




Stranica: [1]