Udoban krevet - koliko je to važno? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Zdravlje



Poruka


bebbe RR -> Udoban krevet - koliko je to važno? (13.3.2013 13:50:36)

Mislite li da je udobnost kreveta esencijalna da bi se dobro naspavale?
Mene su od našeg počela boljeti leđa, pa sam naručila i novi jogi i novi onaj sistem letvica, i sada čekam.
S kojim tipom kreveta ste najzadovoljniji?




malena27 RR -> RE: Udoban krevet - koliko je to važno? (13.3.2013 13:53:49)

Bebbe, i ja pocinjem razmisljati o novom madracu, iako ni ovaj sto imamo nije star...ali mi se nekako brzo ''istrosio''.
Ustajem slomljena, kao da sam kopala cijelu noc i cesto se budim tokom noci...postao je neudoban...
I cesto me glava boli u zadnje vrijeme pa sumnjam da je to zbog nepravilnog polozaja tokom sna. Posebno ovaj vratni dio kicme pati...
To je sljedeca investicija...




Emica_sa -> RE: Udoban krevet - koliko je to važno? (13.3.2013 13:58:06)

meni treba krevet hitno,trenutno zbog selidbe,spavam na spuzvi,a to me slomi,treba mi dobar krevet,da je izdrzljiv,da mozemo nas 4 leci u njega,ima li kakvih prijedloga[sm=smiley1.gif]




bebbe RR -> RE: Udoban krevet - koliko je to važno? (13.3.2013 14:30:22)

Malena, i kod nas je bila ista situacija. Zato sam skontala da ga moramo zamijeniti...




malena27 RR -> RE: Udoban krevet - koliko je to važno? (13.3.2013 14:59:15)

Kazu da su dobri madraci u Jysku, moram jos malo rastabiriti s muzem sta i kako...ali fakat sam odlucna uskoro ga promijeniti, slomi me...




bebbe RR -> RE: Udoban krevet - koliko je to važno? (13.3.2013 16:13:04)

Juhu! Meni je uprvo stigao novi madrac. Stavila sam ga i sada mu moram dati 6 sati prije nogo što legnem na njega. Letvice stižu iduće sedmice. Do tada imam stare. Djeluje fino. Ima garanciju 15 godina!




M kao Mama -> RE: Udoban krevet - koliko je to važno? (13.3.2013 23:30:27)

evo me sad ko oni sa TOp shopa i reklame za Doremo,

Mdrac VAm je nešto jako bitno jer tu prvodiote dosta vremena, bla, bla, bla,

mi imamo Doremo madrac, star već nekih 6 godina i malo jače, to je prva generacija Doremo madraca koji su se pojavili u Sarajevu, košatao preko 800 KM, sada se pojavljuju noviji i bolji i dakako skuplji, ja sam zaista prezadovolja sa ovim madracem,a li zaista, preporučil aboh ga toplo svakome ko mđe da ga priušti sebi,

a glede kreveta naš bračni krevet iz spavače garniture je u smeću, zamjenjen je krevetom od punog drveta, kupljen u FIS Vitezu i zaista je odličan, dimenzije haman 2 sa 2, košatao oko 400 KM, sistem letvica, imitacija lafofleksa, znači nisuorginal, one su poskupe, mislim najjeftnije za jednu stanu su oko stoje,
uglavnom uz sve ovo treba i odličan jastuk i onda nema da "žulja".




Stranica: [1]